-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Propunere

  1. Propunere

    #1
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere

    As veni cu o propunere care ar putea fi aplicata nu doar pe jb cat si pe alte servere ei bine cum am facut un topic despre inactivitatea adminilor as avea o idee pentru ai face mai activi.
    Pai idea mea ar fi sa se adauge un raport de ore adica sa fie un numar de ore pe care un admin trebuie sa le joace pe server acest raport fiind saptamanal/lunar (la decizia voastra).
    Cine nu ar face raportul ar primi sanctiunile urmatoare de exemplu(daca aveti alta idee de sanctiune puteti sa spuneti parerea voastra):
    1-> Prima abatere ->avertisment
    2-> A doua abatere ->down(-1)
    3-> A treia abatere ->remove
    O idee ar fi ca sloturile sa aiba un raport mai mic sau deloc deoarece (preferabil unul mai mic deoarece sunt la inceput).
    Daca sa spunem ca nu va putea cineva sa faca raportul va trebui sa faca o cerere de absenta in care sa mentioneze (indicat) ca nu poate sa faca raportul din cauza problemelor pe care le are, iar daca poate sa il faca cumva sa mentioneze si asta (chiar daca cred ca nu va fi cazul).
    In cazul in care cineva nu are raportul si nici nu are o cerere absenta va fi sanctionat indifferent fiindca era datoria lui sa mentioneze ca nu poate juca.
    Aici va cer voua ajutorul daca raportul este facut partial (50%+) ce sanctiuni ar trebui acordate va astept sa lasati un reply.
    O zi /seara buna!
    Edit: m-am gandit ca poate sanctiunile nu I-ar motiva pe player atunci cei care au raport ar trebui recompensati .
    Last edited by ~HYXUL~; 26-07-2018 at 11:03 AM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like MoTaNu` RaW, Denisucu a dat Like acetui post

  2. Propunere

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    sunt deacord cu tine adica doar noi 2 suntem cei mau activi
    Last edited by Blue01; 26-07-2018 at 11:10 PM. Reason: Imi retrag decizia

  3. Propunere

    #3
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    De obicei Owner ul ia deciziile acestea, tot el stie cand sa faca ordine printre admini.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  4. Propunere

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by « Cristi » You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    De obicei Owner ul ia deciziile acestea, tot el stie cand sa faca ordine printre admini.
    Nu cred ca stii dar cred ca adminii activi sunt ca din jumatate din lista de admini maxim jumatate I-am vazut luna asta (si unii de mai mult timp nu I-am vazut). Nu doar pe sv dar si pe forum si cred ca ar fi un system bun.
    Last edited by ~HYXUL~; 31-07-2018 at 11:03 PM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  5. Propunere

    #5
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Mda ce sa zic avem foarte multi jucatori care fac la cereri slot si toate se accepta, intr-un timp scurt am ajuns sa avem peste 10 slot-uri care nici macar nu au habar ce se face pe forumu asta ei doar stau pe cs si se joaca si in regulament scrie ca orice admin/slot trb sa fie activ si pe forum si pe server

  6. Propunere

    #6
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    sunt deacord cu tine adica doar noi 2 suntem cei mau activi
    Fereasca Dumnezeu sa ti monitorizez activitatea,ca ai ajunge fara grad.Daca tu si alte persoane puteti sta pe cs 24/24, asta nu inseamna ca toti ceilalti o pot face. Fiecare are problemele lui de zi cu zi,unii muncesc ,altii sunt cu scoala. Nu se poate cere unui om un numar foarte mare de ore intr o luna.

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,stim si noi,cei din conducere,cum sta treaba cu sanctiunile pentru inactivitate. Ca ziceai de recompensare...adica eu sau alta persoana ar trebui sa avansam in grad mai multe persoane deodata pentru ca stau in mare parte pe server si fac minuni,nu? Dintre toti adminii,nu cred ca jumate stiu sa aplice sanctiunile conform regulamentului si acum,tu,vi sa zici de recompensa pentru activitate. Ca sa recompensam o persoana sau mai multe,trebuie sa vedem totusi niste interes mai mult,nu doar ca intra si sta 1-2 ore si gata,ne am spalat pe maini.

    O sa verific eu cum sta treaba cu activitatea zilele ce urmeaza.

    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage