-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9

Thread: Reclamatie Blue

  1. Reclamatie Blue

    #1
    Membru - Silver III assasin silentios's Avatar
    Member since
    Jul 2017
    Location
    Braila
    Posts
    60
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Blue

    Nick-ul tau:sniper11
    Varsta:12 si jumatate
    Nick-ul reclamatului:Blue
    IP:
    Ora si Data:25iulie 2018/ora22:04-23:36
    Dovezi:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni:ma amentinta cu ban+demote mereu si zice ca fac abuz.
    Thanks Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Blue

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In poza cu consola ta se vede clar ca sunt 2 cu acelasi nume dar apparent e greu sa intelegi ca nu ai cum sa transferi pe cineva in asemenea circumstante.
    Asemenea amenintari nu mi se par ok indifferent unde sunt facute (pe sv sau privat) trebuie inteles ca este doar un slot si daca intampini dificultati (cu 2 cu nume asemanator) nu ai ce face si nu oricine s-a nascut invatat. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! daca tot erai in parc de ce nu I-ai fi putut spune ca esti plecat si nu poti intra adica nu te obliga nimeni.
    Si de unde pana unde ajungi sa ameninti cu demote (nu de alta dar asa orice admin/slot poate ameninta asa si sa ii pupe toti in cot).
    Iar la faza cu banul mi se pare deplasat in loc sa analizezi mai bine situatia si sa intelegi ca nu toti suntem experti tu ameninti cu ban pe ce motiv nu stiu ca la o adica daca era vina lui este vorba ori de cunostinte mici ori incapabilitatea de a scrie niste comenzi clar nu implica incalcari ale regulamentului incat sa ia ban.
    Asta a fost parerea mea cat despre sanctiune ramane alegere ownerilor.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. Reclamatie Blue

    #3
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    I-am spus sa il scoata ca daca nu o sa ia demote oricum si eu am exagerat dar la faza cu ban chiar i-as da cand face lucruri de genu cum ar fi inainte sa imi faca reclamatia l-a scos pe unu de la ct si s-o bagat in locu lui + eu i-am spus ca ii fac si reclamatie daca mai vad ca face lucruri de genu sa nu mai am eu probleme si nici jucatorii si nici nu ai aratat ce scrie mai jos pe mess oricum iti arat si cum era unu disperat de abuzu tau im fine am scris atat de mult in cat nici nu mai are sens ce spun, pun imd niste dovezi aproo yxule in dovezi arata ca i-am spus ca sunt plrcat dar oricum nu are treaba programul meu cu cel care a facut fk, dc nu i-a facut reclamatie lui? Ca oricum nu eu i-am spus ca o sa ii dau demote lol, m-am referit ca primeste demote de la owner/ co-owner si la faza cu banu nu i-am dat nici un ban dar i-as da
    Last edited by Blue01; 26-07-2018 at 09:03 PM.

  4. Reclamatie Blue

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    I-am spus sa il scoata ca daca nu o sa ia demote
    In ss pare ca zici alt ceva
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  5. Reclamatie Blue

    #5
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    St ca iti arat varianta full dupa ce fac ss-urile, am o defectiune la telefon si nu pot sa le pun, le pun peste putin timp
    Last edited by Blue01; 26-07-2018 at 08:58 PM.

  6. Reclamatie Blue

    #6
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pe mine unul nu ma intereseaza varianta full de care vorbesti, amenintarile sunt clare, si interzise.
    Ramane la latitudiea Owner ului ce se va intampla cu gradul tau.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Blue

    #7
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! de ce nu pui numa partea ta ? Nu e frumos sa stii.

  8. Reclamatie Blue

    #8
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    St ca iti arat varianta full dupa ce fac ss-urile, am o defectiune la telefon si nu pot sa le pun, le pun peste putin timp
    Eu pana acum cred pe cine vad ca are dovada fara una care sa ateste ca esti nevinovat il cred pe sniper
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  9. Reclamatie Blue

    #9
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In ciuda comportamentului sau , nu ai nici un drept sa il ameninti cu demote+ban.
    Ambii primiti avertisment.Blue pentru amenintari , sniper11 pentru comportament.

    Tutoriale C++: CLICK AICI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage