-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. Reclamatie HYXUL

    #1
    Marcii's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie HYXUL

    Nick-ul tau: Marcii
    Varsta: 22 ani
    Nick-ul admin-ului/player-ului: HYXUL
    IP: -
    Ora si Data / harta: 20.08.2018 15:50
    Motiv: Eu suspectez pe cineva de cfg, ii spun in u@ si imi zice ca e slot si ca nu are si sa las u@ ca nu e chat si dupa imi da gag...
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Daca e admin sau slot nu inseamna ca nu poate avea ceva...esti admin, iti faci datoria...
    Like dizdani a dat Like acetui post

  2. Reclamatie HYXUL

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Man mi se pare pierdere de timp sa cer wg unui admin de pe furien/slot pe dr.
    Tu de la a imi zice sa ii fac wg ai ajuns la a face free chat pe u@ (adica sa il folosesti aiurea)
    Eu nu sunt pus sa pun la wg pe cineva cu grad / care stiu ca e curat + m-am uitat si eu pe el putin si face correct nici nu parea sa aiba ceva dar na faci cum vrei.
    Mie mi se pare o reclamatie puerile.
    Chiar mi-ai zis ca ne vedem pe forum si sincer mi-a venit sa rad ca faci atata tam tam ca nu cer wg la cine vrea persoana ta (ca sa nu zic alt ceva) , dar acum imi vine sa plang cand vad cat de incuiat la minte.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  3. Reclamatie HYXUL

    #3
    Marcii's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    din moment ce ai primit admin, ai o responsabilitate, da? nu esti pus acolo pe ochi frumosi...nu ai stat spec, nu nimic...nu imi spune mie ca il cunosti si alte vrajeli dinastea ca sunt satul de dinastea...ori iti faci treaba ori renunta la grad si lasa pe cineva care e in stare sa se uite pe cineva cand este rugat... nu credca am facut chat pe u@ din lipsa de ocupatie...credca din cauza ca stateam sa ma milogesc de tine s-a facut chat
    Like dizdani a dat Like acetui post

  4. Reclamatie HYXUL

    #4
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din cati au cerut wg persoanelor curate/adminilor/sloturilor si le-am zis ca omu e curat doar tu comentezi cu ce te deranjeaza?
    Si daca chiar crezi ca are cod stai pe el fa-I un demo si trimite-l poate is eu prea choir.
    Si nu stiu daca ai vazut dar am murit din adins sa ma uit pe blaster zicand ba poate asta stie ceva si m-am uitat ca prostu cand doar vad ca stie sa faca b-hop si dr in general.
    Daca la cum face Blaster dr crezi ca are cod sunt curios cum faci cand il vezi pe Chancro cred ca chiar as rade. =]]]


    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    Tu chiar crezi ca omu ajunge ADMINISTRATOR pe Furien (adica un grad care nu il faci usor) fiind codat? Omul se devoteaza in ceea ce face iar daca chiar ar avea cfg sau orice alt ceva (desi am vazut ca nu pare sa aiba) si ar fi prins pe oorice sv din comunitate ar lua ban permanent si remove la un grad pentru care a muncit dar na vad cat de irational esti.
    Ma mir ca faci scandal pentru un llucru care nu ar face un copil de 10 ani (tu avand 22 cica) si totusi am vazut ca acolo unde scrie ora si data / harta nu ai completat harta (ma rog poate ai omis desi nu cred).
    Si serios vorbim de deathrun_av2009b (sau ceva gen) o mapa foarte usor ai loc sa faci viteza ai de toate e si normal sa faci repede dar cred ca ma lungesc cam mult pentru nimic.
    Last edited by ~HYXUL~; 20-08-2018 at 05:54 PM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  5. Reclamatie HYXUL

    #5
    Marcii's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    deci cu alte cuvinte, este adminul pe sv, dar eu trebuie sa fac demo pentru ca el nu e in stare sa isi faca treaba??? mna...puteti da tc...nu am chef sa ma cert cu fiecare puradel si sa imi racesc gura degeaba...daca asa sunt toti adminii, e clara treaba...

  6. Reclamatie HYXUL

    #6
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Man demo faci cand e vorba de un admin/slot care crezi ca are ceva fiindca cum am mai zis e irational sa pui un admin/slot la wg e ca si cum tu daca zici ca Angel (ownerul) are cod eu trebuie sa ii cer wg nu are logica daca il stia lumea pe Blaster de codat nu ajungea aici si daca nu iti convine poti pleca cel putin eu prefer ca serverul sa aiba putin player dar de calitate decat oameni multi care daca nu faci wg la tot sv-ul ai reclamatie.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  7. Reclamatie HYXUL

    #7
    Marcii's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Copilu...las-o asa...vad ca degeaba iti tot explic tie...vedem ce zice owner-ul si gata!

  8. Reclamatie HYXUL

    #8
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    si ce daca e slot, daca tu l-ai crezut suspect de cfg hyxul trebuia sa se puna spec si sa se uite pe el, apropo de ce sa faca demo daca esti tu online si il poti bana?

  9. Reclamatie HYXUL

    #9
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    si ce daca e slot, daca tu l-ai crezut suspect de cfg hyxul trebuia sa se puna spec si sa se uite pe el, apropo de ce sa faca demo daca esti tu online si il poti bana?
    Eu m-am sinucis intentionat dupa ce ma tot stresa asta si m-am uitat putin pe el si convingerea mea era correct si nu avea nimic nu stateam 10 runde dupa un slot sa vad ca are cfg cand era clar ca nu are.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  10. Reclamatie HYXUL

    #10
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie



    Daca pentru 0:25 secunde pe care le-a scos pe o mapa ca deathrun_av2009b crezi ca are cfg, inseamna ca daca ai avea admin pe bricheta l-ai bana instant..
    Blaster este curat.

    Quote Originally Posted by Blue01
    si ce daca e slot, daca tu l-ai crezut suspect de cfg hyxul trebuia sa se puna spec si sa se uite pe el, apropo de ce sa faca demo daca esti tu online si il poti bana?
    Si daca este slot, poate sa dea sau nu wcd, doar mie sau co-ownerilor are obligatia de a da wcd fara comentarii.

    Nu dau grade celor care se folosesc de cfg-uri, si daca fac acest lucru din greseala, imi dau repede seama (cazul denim).

    Fara alte comentarii, HYXUL n-a gresit cu nimic. Nu trebuie sa stea neaparat spec pentru a se uita pe cineva.
    Daca tu crezi ca slotul respetiv (sau alt admin) are vreun cod/cfg, ma anunti pe mine sau faci demo si mi-l prezinti.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Thanks dizdani, ~HYXUL~, Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like dizdani, V1ct0Rx2, ~HYXUL~, Blue01, Denisucu a dat Like acetui post
    Dislike Danielul a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage