-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. Reclamatie jderul

    #1
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie jderul

    NICK: wGods | AngeL
    VARSTA: 19
    DATA SI ORA: 17:10-17:15 / 21.08.2018
    IP: 92.114.113.34
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: jderul
    MOTIVUL: necunoasterea regulamentului/comenzi pe admini
    DOVADA:


    1.

    De abia intrasem pe server, mapa zm_ice_attack. Cand am intrat era un vot de desfasurare, dat de jderul cu:
    Quote Originally Posted by AMXX Server
    schimbam?
    da
    nu
    Toate bune pana aici, lumea a votat "da". Nu a apucat sa se termine runda bine ca jderul baga mapa zm_infantry (fara niciun vot de mape), care era in /lastmaps (dupa cum se vede in poza).
    L-am intrebat daca s-a uitat in /lastmaps niciun raspuns.

    Quote Originally Posted by Regulament ZM
    Inainte de a schimba harta sau de a da harti la vot scrieti /lastmaps. Evitati repetarea hartilor care apar acolo
    2.

    Lucrul care m-a iritat cel mai mult a fost ca mi-a scos laserele, care nu aveau nicio treaba sa-l impiedice sa-l ia pe ultimul om. Din nou l-am intrebat "de ce mi-ai dezactivat ma laserele?". Ciuciu raspuns..

    Si vad ca are obiceul sa dezactiveze lasere asa la placere:


    As spune un mic abuz din partea lui, dar si:

    Quote Originally Posted by Regulament ZM
    Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei!
    Mai pe scurt, daca n-ai inteles aceasta fraza din regulament, n-ai voie sa aplici comenzi pe alti admini!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  2. Reclamatie jderul

    #2
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    L am mai vazut schimband mape si fara vot dar am crezut ca s a lasat de sportul asta) iar cu scosul laserelor acuma depinde are voie sa de a comanda de laser pe orice admin daca lasarele tale blocau accesul undeva sau tu erai mort si si aveai pe lung dar banuiesc ca la tine nu e cazul deci a procedat aiurea..Eu zic ca trebuie avertizat mai degraba pentru schimbarea mapelor aiurea pentru ca nu e prima data.
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Reclamatie jderul

    #3
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Imi pare rau ca nu se tine cont si de parerile playerilor. Era indicat sa se dea la vot mai multe mape, numai zic de preferintele playerilor... Inainte de toate, chiar daca avem boost, important este sa tinem playeri fideli acestui server.
    2. Inteleg ca esti unul din adminii cei mai activi pe server, dar nu inseamna ca toti playerii intrati sunt bagati de boost, sa-i driblezi cum vrei.
    Sunt unei sanctiuni.
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  4. Reclamatie jderul

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by iSwearSheWas18 :O
    iar cu scosul laserelor acuma depinde are voie sa de a comanda de laser pe orice admin daca lasarele tale blocau accesul undeva sau tu erai mort
    Daca era asa imi putea scrie sa scot laserele, nu sa aplice el comenzile. Eram in joc, nu afk. Sau daca eu nu reactionam la mesajul lui, ma putea considera afk si aplica comanda.
    Si asta mi se pare logic la orice admin, fie ca e in cazul sa scoata, fie ca e in cazul meu, sa fie aplicate comenzi
    Last edited by ~TraNda~; 21-08-2018 at 06:47 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  5. Reclamatie jderul

    #5
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Angel vad ca ai ceva cu mine ceava personal de ce nu ai facut screen si cand ai murit in laserele mele . si odata ce erai mort tiam dezactivat sa sa pot ataca omul pentru ca aveai laser pe lung . ai facut screen numai la ce ai vrut tu

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    si se vede ca cand iam dezactivat laserele unui alt zombi a fost pentru ca lam omorat cu grenada si i leam dezactivat . care e motivul sa ai cava cu mine ???? si nu tot incerca sa sapi groapa altuia ca vei cadea singur.You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by jderull; 21-08-2018 at 08:10 PM.
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  6. Reclamatie jderul

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by jderull You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Angel vad ca ai ceva cu mine ceava personal de ce nu ai facut screen si cand ai murit in laserele mele . si odata ce erai mort tiam dezactivat sa sa pot ataca omul pentru ca aveai laser pe lung . ai facut screen numai la ce ai vrut tu

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    si se vede ca cand iam dezactivat laserele unui alt zombi a fost pentru ca lam omorat cu grenada si i leam dezactivat . care e motivul sa ai cava cu mine ???? si nu tot incerca sa sapi groapa altuia ca vei cadea singur.You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Quote Originally Posted by ~AngeL~
    Quote Originally Posted by Regulament ZM
    Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei!
    Mai pe scurt, daca n-ai inteles aceasta fraza din regulament, n-ai voie sa aplici comenzi pe alti admini!
    Cred ca n-ai citit partea asta. Nu eram AFK, imi puteai spune sa le iau, de altfel, nu te incurca cu absolut nimic laserele alea.
    Regula cu laserele pe lung se aplica in cazul unui lm pus pe tunel, dupa ce a murit playerul respectiv, nu cand sunt puse afara. Nu bloca absolut nicio cale de acces catre niciun player/rampa/scara/drum etc. doar iti era tie ca pici in ele sau ce? .
    Fa-ma sa inteleg, cel putin in cazul meu, pe ce motiv ai aplicat o comanda pe mine, fiind admin (trecand cu vederea gradul, putea fii orice alt admin in cazul acesta, chiar si helper).

    Cum am mai spus, intelegeam daca eram afk.

    Iar celuilalt player caruia i-ai dezactivat laserele, poate voia sa si le ia singur, sa nu mai astepte dupa iar 10 secunde pentru a putea pune lm, lucru destul de suparator, mai ales pentru playerii noi.
    N-am nimic personal cu tine, am ceva in general cu cei care nu aplica regulamentul in totalitate.
    Nu vreau sa fii sanctionat, vreau sa ti se atraga atentia ca faci abuz de amx_laserunset.
    Nu este singurul caz in aplici aceasta comanda pe orice jucator, fie ca lm sunt pe lung sau nu, fie ca nu blocheaza absolut nicio cale de acces, ci pur si simplu ca a murit si te trezesti tu sa scoti lm (dar astea poti spune ca-s doar vorbe, fiindca n-am dovezi. Poti lua aceasta fraza ca atare sau nu).
    Poate unii, care stiu sa joace zm, lasa laserele intentionat, dar cu cap, neblocand nicio cale de acces, fiindca se gandesc ca un but, care nu stie sa joace, intra in ele, astfel primesti bani ($), si poate ajunge la suma de 12000$ pentru a-si lua supergun runda viitoare.


    ====

    Vad ca de schimbarea mapei asa cum ai vrut tu, n-ai comentat nimic.
    Last edited by ~TraNda~; 21-08-2018 at 10:04 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  7. Reclamatie jderul

    #7
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Erai deja mort când ți le-am dezactivat la fel și la zm care lam omorât cu grenada, și mie candi sau dezactivar laserele tot de un admin pe o alta mapă nu am zis nimica tu repede te oftici da dovada de fairplay, și acum dai cu bățul în balta ca nai nimic cu mine și etc, fii tu tu om ca toți oamenii ca nu costa nimic ��

  8. Reclamatie jderul

    #8
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by jderull You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Erai deja mort când ți le-am dezactivat la fel și la zm care lam omorât cu grenada, și mie candi sau dezactivar laserele tot de un admin pe o alta mapă nu am zis nimica tu repede te oftici da dovada de fairplay, și acum dai cu bățul în balta ca nai nimic cu mine și etc, fii tu tu om ca toți oamenii ca nu costa nimic ��
    Amice, nu-mi judeca personalitate, fiindca n-ai habar de mine. Rezuma-te la reclamatie.
    Nu e treaba mea ca tu permiti sa ti se aplice comenzi pe tine de alti admini (in afara cazului AFK).
    N-am avut nicio oftica in mine, nici macar nu eram zm, murisem ca om in laserele unui zm.
    Adu-mi argumente si pentru schimbarea mapei asa la șto, vad ca tot bati doar pe lasere.
    Pe de alta parte tind sa cred ca iti e lene sa citesti tot ce iti raspund, ti-am explicat si cand un om este mort, de ce isi poate lasa laserele. Nu ma apuc sa scriu aceleasi chestii din nou.
    Altceva decat "ai ceva cu mine" nu stii sa zici, te simti cu musca pe caciula, dovada ca la faza cu schimbatul mapei nu comentezi nimic.
    Fara alte adaugari, asta e ultimul reply, vrei sa intelegi sau macar sa citesti ce-ti scriu, este treaba ta, dar iti mai zic inca o data, nu-mi judeca personalitate fiindca nu stii absolut nimic despre mine!
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  9. Reclamatie jderul

    #9
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @jderull
    Sper că ai învățat ceva din această reclamație iar data viitoare să nu mai repeți aceleași greșeli , consideră-l un avertisment !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~, wGods | Toxic a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage