-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Cerere elev

  1. Cerere elev

    #1
    Membru - Silver III Eagleman!'s Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    59
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere elev

    Nick: Eagleman!
    Id facebook/skype: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! sau daca se poate pe discord Da Mordex#3261
    Varsta: 12
    Pe ce server esti admin?: Jb.wargods.ro

  2. Cerere elev

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Te preiau eu. Manualul il primesti in PM sa imi spui cand vrei sa dam testul.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. Cerere elev

    #3
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In urma testului te declar ADMIS cu un numar de 4/5 greseli. Testul a fost dat la doar cateva ore de la primirea manualului si desi te-am intrebat daca vrei sa te mai pregatesti deoarece ai timp ai zis ca nu.
    Totodata testul a durat cam 35 de minute deci un timp destul de scurt. Cred eu ca daca te mai pregateai puteai sa ai mai putine greseli.
    Q :1. Cum banezi jucatorul cu urmatoarele date: IoNuT STEAM_0:0:1034002432 79.114.68.16
    Toate 3 metodele
    R: amx_addban "STEAM_0:0:1034002432" amx_ban IoNuT amx_addban 79.114.68.16

    Mentiune: data viitoare de preferat sa treceti durata si motivul (oricare) nu o sa scad pentru ca in esenta este correct.
    Q: 2. Ce faci daca un jucator face reclama pe server?
    R: ii dau mute temporar 3-5 minute si +reset cfg (amx_resetcfg (nume) si daca nu se opreste ban

    Q: 3. Ce comanda folosesti pentru a da ban prin vot?
    R: amx_voteban (nume)
    Q: 4. ce comanda utilizezi pentru a face un vot ''custom''?
    R: amx_vote Schimbam Da nu
    Q: 5. Ce este si cum se manifesta wall-ul si cum iti dai seama daca un player are wall?
    R: wall-ul este un hack prin care un anumit jucator poate vedea ceilalti playeri echipa si adversarii
    Q: Atat?
    R: un player care foloseste wallhack are un comportament specific trage prin pereti pe cap si se retrage cand sunt grupuri de adversari mari
    Q: Si cum se recunoaste acesta?
    R:
    un player care foloseste wall poate sa se plimbe cu cutitul in mana toata mapa pana cand wallul ii detecteaza un player
    prin ESP
    Mentiuni: si eu ma plimb toata harta cu cutitul pana aud ceva acest lucru nu tine de a recunoaste wall-ul
    Q: 6. Ce comanda utilizezi pentru a baga mapele jail_xmf si jail_facebook la vot ( 1 din cele 2 metode)?
    R: amx_votemap " jail_xmf" "jail_facebook"
    Mentiuni: mapele nu se pun intre ghilimele tocmai de aceea au acel under-line intre ele pentru a li se recunoaste numele ca o singura mapa nu ca doua.
    Q: 7. Ce este banlist-ul si ce putem vedea in acesta?
    R: banlistul este o lista cu banurile date playerilor de pe un anumit server in acesta se pot regasii numele playerilor ID-ul de steam sau IP-ul motivul si durata
    Q: 8. Ce faci daca dupa ce ai acordat ban unui jucator acesta se mai poate conecta pe server?

    R: ii dau banID dupa ce ii aflul Steamidul sau raportez cazul unui grad mai maresau amx_shock [nume]
    Q: Atat?

    R: da
    Q: 9. Ce comenzi nu permit jucatorului sa foloseasca chat-ul?
    R: amx_gag amx_llama si eventual STFU
    Q: 10. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ai 10 minute sa imi zici tot ce observi tu in acest wcd
    R: Pot observa ca tipul are un cfg ce ii permite sa aiba tinta chiar daca nu da zoom la AWP
    Q: Atat?

    R: pe deasupra mai are si 2 cheaturi
    R: din cate vad eu
    R: cheaturi nu stiu daca sunt exact dar scrie ca daca ceva e unknown e cheat

    Mentiuni: Lucrurile marcate ca unknown nu sunt 100% cheaturi aceste daca sunt descoperite trebuie anuntate cat de curand lui Tiger pentru a le valida.
    Q: 11. De ce are nevoie un jucator ca sa fie ct?
    R: microfon
    Q:12. In ce conditii putem muta un jucator de la ct la tero? (doua posibilitati)
    R: ct nu are microfon sau nu sunt destui tero pt 2 ct sau daca mai e ceva ct nu se face simon

    Aici cred ca ai vrut sa spui ca nu vrea sa se puna simon.
    Q: 13. In ce conditii se poate schimba mapa
    R: 1 - timpul sa terminat
    2 - playerilor nu le place mapa

    3 - un bug este pe mapa
    a treia nu stiu foarte sigur

    Mentiuni: Mapele daca ar fi avut buguri nu ar mai fi fost adaugate pe server. Nu o sa scad aici fiindca se poate inampla sa se buguiasca ceva din cauza mapei sau a jucatorilor
    Q: 14. Ce soune vulpea?
    spune*
    R: Vulpea 5pune 10septembrie

    Cat despre proba practica te-ai descurcat foarte bine. Nu am putut ''simula'' perfect cum se cere un wcd deoarece nu aveai acces la amx_say fiind slot pentru a putea folosi bind-ul iar daca dadeai pe chat link catre download iti dadea server-ul auto-gag pentru reclama.
    Last edited by ~HYXUL~; 28-08-2018 at 08:43 PM.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  4. Cerere elev

    #4
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cu chin , cu vai l-ai trecut.Testul pare dat bine.Eu zic sa mai repeti manualul ala de cateva ori pentru ca daca te prind ca gresesti la ceva elementar te pun sa faci iar scoala.

    Felicitari , admis!



    Edit : @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , e la inceput , se va obisnui cu functia de profesor , multumiri pentru obiectii.
    Last edited by ~Wolf~; 28-08-2018 at 11:21 PM.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

  5. Cerere elev

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scuza-ma, o mica obiectie:
    1.
    R: banlistul este o lista cu banurile date playerilor de pe un anumit server in acesta se pot regasii numele playerilor ID-ul de steam sau IP-ul motivul si durata
    IP-ul nu se poate afla din ban list, iar pe langa cele mentionate, se mai gaseste: adminul care a aplicat banul, cate banuri active/expirate are respectivul player, tipul banului si nu in ultimul rand, serverul unde a fost banat playerul respectiv

    2.
    Quote Originally Posted by HYXUL
    Mentiuni: mapele nu se pun intre ghilimele tocmai de aceea au acel under-line intre ele pentru a li se recunoaste numele ca o singura mapa nu ca doua.
    Gresit. Mapele se pot pune in ghilimele, nu afecteaza cu absolut nimic.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01, ~Wolf~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage