-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Cerere Elev

  1. Cerere Elev

    #1
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere Elev

    Nick: Adi Mafiotu
    Id Facebook:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Varsta: 15 imd
    Pe ce server esti admin: Jb.WarGods.Ro

  2. Cerere Elev

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Te preiau eu. Manualul o sa il primesti in PM. Daca ai discord add : HYXUL#32268 sau skype : Antonio Robert pentru test.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. Cerere Elev

    #3
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In urma testului te declar ADMIS cu un numar de 1,5/5 greseli. Testul a durat cam 40 de minute doarece ai avut si un bug la wcd si nu mergea sa dai skip la reclama dar dupa s-a rezolvat. Testul a fost destul de bun felicitari!
    Q: 1. Baneaza jucatorul pentru aim folosind toate cele 3 metode dupa urmatoarele date: faggot STEAM_00514288332 79.114.68.16
    R: am_ban faggot amx_addban "STEAM_00514288332" amx ban 79.114.68.16 motiv si durata
    Q: Baneaza-l doar pe nume si scrie si motivul si durata sa vad daca ai inteles
    R: amx_ban faggot 30 fk de ex
    Q: 2. Ce faci daca un admin a folosit arma la day?
    R: ii fac reclamatie
    Q: 3. Ce faci cand vezi ca cineva face reclama pe server?
    R: ii dau gag +resetcfg (amx_resetcfg (nume) si daca continua ban
    Q: 4. Ce faci daca un jucator intra pe server chiar daca are ban activ?
    R: ii dau amx_shock
    Q: Atat?

    R: aa stai pai ii spun llui Tiger pentru a o face valida
    Mentiune: In acest caz recomandat ar fi un amx_stfu fiindca acesta nu poate fi evitat si intr-un fel degeaba poti intra pe server daca nu poti face nimic dar si amx_shock este o varianta. Pentru ca raspunsul a fost partial correct voi scadea 0,5 .
    Q: 5. Ce comenzi poti folosi pentru a restrictiona accesul la chat unui player?
    R: amx_llama (nume) amx_gag (nume)
    Q: Atat?
    R: aa amx_stfu (stfu)
    R: pardon (nume)
    Q: 6. Cum poti schimba o mapa (ambele metode)?
    R: amx_map si
    amx_votemap
    Mentiuni: am spus sa schimbi mapa nu sa faci vot raspunsul correct era amx_mapmenu. Si aici partial correct asa ca scad 0,5 .
    Q: 7. Ce este leis-ul cum se manifesta si cum iti dai seama daca un player are leis?
    R: este un cod ce se aseamana cu aimul
    R: si cum ne dam seama este ca in loc ca tinta sa sara de pe inamic, tinta nu este atinsa cu nimic ci doar gloantele

    Mentiuni: dupa ce am citit de 3 ori mi-am dat seama ca vrei sa zici ca ne dam seama ca tinta este pe langa dar gloantele se duc pe player.
    Q: 8. Ce face comanda amx_slap?
    R: pai ii da slap unui player
    Q: Eu zic ce face ca ii da slap e evident
    R: pai daca e un player buguit cu comanda amx_slap il poate scoate de acolo
    Q: 9. Cum faci un vote ,,cunstom''?
    R: amx_vote Schimbam da nu
    Q: 10. ai 10 minute sa imi spui tot ce observi tu in acest wcd: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    R: pai am vazut ca are wallhack simplu are un cfg cu care cursorul de la awp merge fix pe player si multe cu unknown

    Mentiuni: awp crosshair este tinta la awp cand nu tii scope-ul nu este un aim facut pentru awp. Nu o sa o iau de greseala fiindca am vazut ca in manual nu apare ceva legat de asta si poate chiar nu ai vazut asa ceva.
    Q: 11. Ce nu ai voie sa faci la day-uri?
    R: sa folosesti hook/grab si sa iei arme
    Q: Atat?

    R: si mai e inca ceva numai imi amintesc
    Mentiuni: nu ai voie sa iei hp sau armura la day. Ca si mai sus partial e correct asa ca scad 0,5 .
    Q: 12. Daca un ct nu se aude destul de tare ce faci?
    R: ii spun sa regleze si daca nu folosesc comanda jbe_nomic (nume) sau /t (nume)
    Q: 13. Da-mi exemplu de un bug interzis pe server
    R: un bug pai pe unele mape daca prinzi un timp bun la t poti sa te spawnezi cu un m4a1 (mi s-a intamplat)
    Q: 14. Daca omori un tero din greseala tragand dupa altul ce esti obligat sa faci?
    R: sa ii dau fd
    Proba practica a fost excelenta cu conditia si tu ai slot si nu am putut ,,simula'' perfect si nu puteai da link-uri in rest a fost ok.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  4. Cerere Elev

    #4
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Q: 4. Ce faci daca un jucator intra pe server chiar daca are ban activ?
    R: ii dau amx_shock
    Q: Atat?
    R: aa stai pai ii spun llui Tiger pentru a o face valida
    Mentiune: In acest caz recomandat ar fi un amx_stfu fiindca acesta nu poate fi evitat si intr-un fel degeaba poti intra pe server daca nu poti face nimic dar si amx_shock este o varianta. Pentru ca raspunsul a fost partial correct voi scadea 0,5 .
    Shock-ul nu e recomandat mereu , baiatul cred ca a incercat sa spuna ceva.De preferat daca intra o data cu ban ii dati amx_stfu + amx_ban , daca intra si a doua oara vorbiti cu mine sa ii spun lui Tiger sa-l adauge la hashban.

    Admis.Felicitari!

    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Like Serujio a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage