-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Retragere.

  1. Retragere.

    #1
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Retragere.

    Suna putin ciudat titlul dar cam asta este. Oameni buni ,mi a facut plecere sa fiu pe aici printre voi cu bune si cu rele,dar a venit momentul sa ma retrag. Poate pentru unii sunt prea copil pentru decizia mea,poate pentru altii,nu sunt.Fiecare isi face singur alegerea pana la urma cu crede de cuviinta.Nu am fost chiar tot tiimpul alaturi de comunitate,dar cred ca am fost prezent cand a trebuit. Ii multumesc lui Tigrela ca a avut incredere in mine sa ajung sus.O sa mi lipseasca cateva persoane de pe aici,se stiu si ele care sunt fara sa dau cu numele. O sa fiu alaturi de comunitate doar in momentul cand este nevoie,pana atunci nu o sa mai adminez nici unde si nici nu o sa mai manageriez.Atata am eu rugamintea ca pe forum macar sa mi ramana vip.

    Tin sa l rog pe David sa mi lase slot pe furien si pe zm,sa am macar numele rezervat.
    De scoala WarGods se va ocupa Wolf.

    Va pupa cel mai naspa om de aici.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. Retragere.

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Total Dislike. De ce? Fiindca ai luat o decizie la fel cum am luat eu la ultimul topic de "retragere". Sincer fiind cu tine (stii ca asa am fost mereu), ai luat decizia asta fiind frustrat de decizia lui Tiger in privinta serverului Respawn. Spune adevarul pe fata, ca nu esti genul sa te ascuzi dupa deget.
    Te inteleg ca e urat ca nici macar nu te-a anuntat, dar asta nu inseamna ca trebuie sa te retragi, ai facut multe pt comunitate si ai ajutat-o in felul tau, iar eu, personal, te-as ruga sa te mai gandesti asupra deciziei.
    Nu a venit momentul retragerii, nu esti mos , inca mai poti.
    Hai hopa sus si sper sa-ti readuni gandurile in acest sens
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Esky a dat Like acetui post

  3. Retragere.

    #3
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @Esky OWNER-ul ti-a ramas pe Respawn exact cum am si anuntat pe grupul de pe Messenger.

  4. Retragere.

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    O să-ți las toate gradele așa cum sunt , nu e nevoie să te retragi , nici eu nu mai sunt owner pe respawn si nici pe ze fiindcă s-a desființat , și nici administrator pe forum n-a vrut să-mi de-a , și nu m-am retras , numai din ambiție am rămas .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Retragere.

    #5
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Blue,hai sa nu fim ceea ce nu suntem. Ii foarte interesant ca ti calci pe cuvinte. Din cate am vazut in retragerea ta ai scris niste cuvinte,pe cand era Dr-ul al tau.
    MOTIV: Nu mai are rost , jucatotii i-am cam pierdut si nu are rost sa dau banii aiurea.
    In anuntul facut de Tigrela specifica ca sprijini financiar serverul. Bravo bai baiete,acuma nu mai dai bani aiurea pe un server unde nu prea este lume,nu?Sincer,sunt foarte dezgustat pe treaba asta. Venim hop țop dupa o periada in care nu ai fost pe aici ca sa ajuti cand a fost nevoie si tu acuma vi sa ceri marea cu sarea. Nu pot sa zic ca ma retrag din orgoliu,ma retrag doar din simplu fapt ca am fost dat laoparte pentru un om nehotarat. Si tu,nu cred ca voiai in nespus de mult Respawn-ul,voiai 100% Dr-ul,dar cum Radu l a ridicat cum a putut el,se facea un circ pe treaba asta.
    Am spus si repet,nu plec de tot din comunitate,ajut cand trebuie.
    Si blue,sper din toata inima sa populezi respawn-ul si poate in viitor dupa ce iasa din peisaj si Radu(in momentul cand cedeaza psihic),sa ti iei serverul inapoi.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like -=Christian=-, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Retragere.

    #6
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @Esky, in acea perioada eram in liceu stateam foarte prost cu banii, in 2015 am vrut sa revin undeva pe la jumatatea lunii iunie cand terminasem liceul, pe data de 4 iulie 2015 a decedat bunica mea, un an si ceva am avut un soc am fost si la psiholog este traumatizant sa-ti moara bunica in brate si tu nu o poti ajuta cu nimic. Acum sunt angajat am banii mei si pot spune ca-mi permit sa platesc lunar serverul. Iar legat de dr nu am pomenit nimic Angel/Tiger iti pot confirma lucrul asta. Daca esti deacord sa paltim impreuna serverul si sa-l boost-am saptamanal/lunar eu n-am nimic impotriva.

  7. Retragere.

    #7
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu cred ca mai are rost sa continuam acest balci. Oricum,nu prea intelegi ceea ce am vrut sa zic.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like dizdani a dat Like acetui post

  8. Retragere.

    #8
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am inteles ceea ce ai vrut sa spui, cand a fost mai greu eu am plecat, si eu ti-am explicat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage