-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: vs Sqweek

  1. vs Sqweek

    #1
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exclamation vs Sqweek

    Nick-ul tau: MOD#>> Chancro ;x
    Varsta: 19
    Nick-ul admin-ului/player-ului: Sqweek
    IP: xxx.xx.xxx.xx
    Ora si Data / harta: 9:39 pm~ 21.09.18 (zz/ll/aa) nu știu numele hărții.
    Motiv: incompetență adminat.
    Dovezi:

    nici una dintre acele mape nominalizate nu au apărut la vot.

    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    intreg
    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!



    Mentiuni: băiatul dă voturi aiurea „cu talent”.

    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    cred că am dreptul să-ți comentez din moment ce cred că am mai mult timp ca admin pe serverul acesta decāt tine īn 1.6.
    chat


    (ADMIN) MOD#>> Chancro ;x : cum dai vot aiurea?
    VeTeReXX killed self with trigger_hurt
    Result refused
    HEADSHOT MACHINE killed self with trigger_hurt
    (ADMIN) wGD | SqweeK : cu talent



    nici măcar nu s-a uitat la hărțile nominate, ce să mai spun de |N.O.K.I.L.L|*Jessi*| care el/ea a nominalizat „_projetocs2”, īn speranța că măcar apare la vot. Nu știu eu ce te mănāncă pe tine mereu să dai vot cānd serverul „e īnvățat”, să dea și el singur vot cānd e necesar. Tero nu ieșise. Probabil te-ai plictisit de mapă. Nu știu eu. Cert era că adminele pe vārstă erau date cu o altă siguranță. Bine că vreți „up”, dar de ce? Nici voi nu știți. ;D Consideră reclamația ca pe un avertisment din partea mea. Īn schimb, ce spune Angel/Cristi e „miezul”.
    Last edited by dizdani; 21-09-2018 at 10:08 PM.
    Like Blue01, gdm155 a dat Like acetui post

  2. vs Sqweek

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    dar as vrea sa vad ce zice sqweek si sa vad cum o sa incerce hyxul sa bage ceva vrajeli

  3. vs Sqweek

    #3
    Banned gdm155's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Location
    Bucuresti
    Posts
    146
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    nu prea imi place comportamentul lui

  4. vs Sqweek

    #4
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sa va explic cum sta treaba. Nenea Chancro aici de fata cum ma vede pe server mereu baga cate ceva sa-mi reproseze. Tu spui ca sunt "incompetent la adminat". Explica si tu ce inseamna la tine incompetenta in adminat.
    Dovezi:
    nici una dintre acele mape nominalizate nu au apărut la vot.
    Aici recunosc ca am gresit ca nu m-am uitat la noms. Eu am avut acel comportament pentru ca m-am saturat ca de fiecare data cand vii tu pe server sa vi si sa-mi reprosezi la orice, chiar daca nu este vina mea. De asta am spus ceea ce am spus.
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! aici se poate vedea ca am dat vot de schimbat mapele, mai erau 13 minute din mapa si am dat vot si am intrebat daca schimbam. Nimeni nu mi-a spus ce mape sa bag, dar in schimb ce recunosc este ca nu m-am uitat in noms si am bagat ce mape m-a taiat pe mine capul.
    dar as vrea sa vad ce zice sqweek si sa vad cum o sa incerce hyxul sa bage ceva vrajeli
    Nu inteleg cu ce te deranjeaza ca HYXUL se baga mereu in chestiile astea. Eu niciodata nu l-am pus sa-mi tina apararea sau chestii de genul. O face din propria initiativa si daca as gresii ceva nu mi-ar tine apararea.
    băiatul dă voturi aiurea „cu talent”
    Da, dupa cum am spus am avut acel comportament deoarece m-am saturat ca tu sa fii singurul care mereu gaseste un cui pus gresit si-mi comentezi la cel mai mic lucru gresit.


    In concluzie cred ca tu ai facut aceasta reclamatie ori pentru ca esti frustrat ori pentru ca nu ma suporti si cauti orice chestie sa ma scoti din staff.
    Last edited by Smotocel; 22-09-2018 at 12:33 PM.

  5. vs Sqweek

    #5
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cred ca asta ar trebui sa va ajunga la cap You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Se vede unde a gresit Sqweek ca nu a bagat mapele de la noms iar tu o spui de parca ar fi dat ban tuturor aiurea desi nu e cazul.
    Iar inca din titlu ti-ai aratat orgoliul din tine in care nici nu ai fost in stare sa scrii reclamatie Sqweek ai pus vs Sqweek iar treaba asta o faci sa para un razboi.
    Si cred ca ar trebui amandoi sa ascultati vorbele lui Angel pana nu va pierdeti gradul amandoi pentru prostiile fiecaruia.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Thanks wGD | Alexx.exe a dat Thanks acetui post
    Like wGD | Alexx.exe a dat Like acetui post

  6. vs Sqweek

    #6
    Membru - Silver Elite wGD | Alexx.exe's Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    156
    Last username
    Sfatosul
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sustin ce spune HYXUL Toti suntem la fel... oamenii mai fac greseli banuiesc ca si tu le-ai facut Chancro
    Lucrez la mine intruna spune-mi santier!
    Lider al clanului Pink Rabbits
    Helper pe Dr.WarGods.Ro
    Pkr | Alexx.exe
    Like dizdani a dat Like acetui post

  7. vs Sqweek

    #7
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Se pare ca va agitati mult intre voi, urat. Chancro puteai sa-i atragia atentia ca nu s-a uitat la noms, nu sa sari cu gura pe el, conteaza si cum ii spui unui om o replica. Fii mai indulgent, nu uita ca tu ai avut si ban aici. Daca ai mai multa experienta e frumos sa-i ajuti pe cei noi, sa le explici.

    Quote Originally Posted by ~AngeL~
    O sa revin la vechiul obicei, chit ca raman cu 3 oameni in staff.
    Valabil de la co-owner, pana la slot.
    Daca va cautati mereu motive de cearta, gradul va fi scos fara remuscari.

    Sqweek, mai multa atentie data viitoare.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like dizdani a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage