-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Bye bye

  1. Bye bye

    #1
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bye bye

    Nume:iSwearSheWas18 :O.
    Durate: Absolut defitnitv.
    Motiv: .
    Mentiuni.Simplu am sa dau doua exemple,trecut si prezent.
    Trecut (eu) pentru simplu cuvant 'autist' ,'but',sau 'fu/ck mi am luat down 3 grade.
    Prezent. Cosmin. pentru simplu fapt ca nu si a luat laserul ,down un grad (ramas fara comenzi.
    Doilea exemplu in prezent.jderul
    Isi bate pl... efectiv de tot serverul face ce vrea cand vrea si nici macar un warn.

    Diferentele?Simplu primii doi (eu si cosmin) nu bustam,nu donam,practic nu existam.
    In concluzie, fara supare tine i wick pe 'acestia' si bucura te de ei dar sa nu uiti un lucru la moment dat o sa se umple pagina de reclmatii cu el si cand ceilalti admini vor vedea ca nu pateste nimic ,vor face si ei o greseala similiara bazandu se si ei la randul lor ca nu vor fi sanctionati dand ex lui jder, deci practic se va creea un antecedent.
    Like dNzfTw # BLasTeR, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  2. Bye bye

    #2
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu înțeleg ce vrei să arăți prin asta , eu încerc să fac în așa fel încât să fie bine pentru toată lumea , fară sancțiuni și așa mai departe , trecutul e trecut , și jderull a fost sanctionat , nu trebuie să sanctionezi mereu obligatoriu.
    Nu crezi că o persoană ar intelege mai bine dacă i-ai explica ce să facă , decât să-l sanctionezi? explicându-i , îl și motivezi ca pe viitor să nu greșească ..
    și da , nu toată lumea prinde așa repede , altii mai repede , altii mai greu , eu de 4 ani tot am răbdare pentru toată lumea , voi nu puteți avea nici măcar cu voi ? care sunteți un staff?

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  3. Bye bye

    #3
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -WickedSick- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu înțeleg ce vrei să arăți prin asta , eu încerc să fac în așa fel încât să fie bine pentru toată lumea , fară sancțiuni și așa mai departe , trecutul e trecut , și jderull a fost sanctionat , nu trebuie să sanctionezi mereu obligatoriu.
    Nu crezi că o persoană ar intelege mai bine dacă i-ai explica ce să facă , decât să-l sanctionezi? explicându-i , îl și motivezi ca pe viitor să nu greșească ..
    și da , nu toată lumea prinde așa repede , altii mai te pe , altii mai greu , eu de 4 ani tot am răbdare pentru toată lumea , voi nu puteți avea nici măcar cu voi ? care sunteți un staff?
    Cum poti spune ca sunteti un staf cand adminul ,colegul de staf iti face block ,te lasa sa le faci tu treaba in timp ce pe ei I doare n in...ce pretentii sa ai de la playeri daca colegii tai sunt mai rai?


    "Nu crezi că o persoană ar intelege mai bine dacă i-ai explica ce să facă , decât să-l sanctionezi? explicându-i , îl și motivezi ca pe viitor să nu greșească .."


    Aici,la faza te contrazici singur,cosmin a gresit o singura data si a ramas fara helper ,lui de ce nu i s a explicat?de care ori a gresit jderul? Pentru un laser nescos unu ia down. pentru nenumerate greseli si dese altii nu i au mimic,explica mi si mie?a da unul doneaza si altul nu ,asa ca cu tot respectul meu wick nu poti zice mie de motivat si altele cand se vede clar ca nu se judeca cu aceasi unitate de masura.
    Decizia mea ramane aceasi .
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 14-10-2018 at 12:14 AM.

  4. Bye bye

    #4
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dacă te retragi pentru atat e clar, nu fa asta... e de inteles faptul că te-ai supărat pentru ca jder nu a fost sancționat. Mai stii cand iti spuneam "swear, chiar crezi ca se merita ?"... Nu renunța pentru nimic -,- nu fi but...

    Dacă renunți renunț si eu. Astept hotărârea finală.
    Last edited by Sweat; 14-10-2018 at 12:35 AM.
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."
    Dislike wGods | Toxic a dat Dislike acetui post

  5. Bye bye

    #5
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Azazael.King You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dacă te retragi pentru atat e clar, nu fa asta... e de inteles faptul că te-ai supărat pentru ca jder nu a fost sancționat. Mai stii cand iti spuneam "swear, chiar crezi ca se merita ?"... Nu renunța pentru nimic -,- nu fi but...

    Dacă renunți renunț si eu. Astept hotărârea finală.
    Nu e neaparat de jder ,sa ti spun ceva,acu 2 ani pt alea trei cuvinte am luat down de la super moderator la ss,nu m am tetras desi aveam toti adminii pusi in cap si tranda si wick stiu) dar atunci nu m am tetras pt ca toti care au gresit atunci au cazut cu mine) acuma...scuza ma ,eu daca Maine scot un laser bye bye swear admin ,asta nu inteleg n au trecut 2 luni de cand jder I a scos lmurile lui tranda acuma iar face mizerii si primeste tot warn,cosmin ala saracu abia luase helper si adio dar nah el nu a fost "motivat" si "explicat" it I zic oricare admin in locul lui jder avea down pana la as daca nu busta/dona punct.Nu isi mai are rost discutia ,deja am lasat prea multe reply uri ^^ ,poti inchide topic ul ,nu mai revin pe server.
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. Bye bye

    #6
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Swear și Azazel doi buti cu care îmi face plăcere să joc, ca și ceilalți din staff.
    Sunt de aceeași părere cu Swear. Nu am apucat să mă pronunț la reclamația lui Cosmin, dar nu eram deacord să primească down, eventual să fie trimis la școala Wargods, acolo unde il ajutam cu cea mai mare plăcere. Asta a fost decizia lui Wick, deci nu cred că i greșit nici așa.
    Serverul are nevoie de admini care pot ajuta prin orice mijloace, fie să boosteze, doneze, promeze, să mențină serverul curat, etc. Swear, nu te a judecat nimeni, niciodată că nu ai boostat.
    Jderul e încăpățânat și nu știe să piardă, iar asta îl determină să decurgă la alte mijloace decât cele regulamentare pentru a se menține în top. Nu are rost să re retragi pentru un membru ce deranjează, rămâi pentru ceilalți.
    Azazel, rămâi cu picioarele pe pământ, nu te copilări. Nu ai facut cererea pentru Swear, ci pentru a ajuta serverul, asta scria la motivul tau din cerere.
    Thanks iSwearSheWas18 :O a dat Thanks acetui post

  7. Bye bye

    #7
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu te inteleg... Dar in fine, cu toate astea raman de părere că te retragi pentru un nimic ( ce e corect nu am jucat cu tine pe vremuri sa stiu ce a fost si de ce ai luat down ). Referitor la faptul adus lu jder ca donează, nu cred ca ne-a atras cineva atenția că nu donam / boost am... cum a zis si toxic, fiecare ajuta serverul cum poate, eu tot consider că te retragi la nervi, poate o sa revii sau nu o sa renunți ( de preferat e sa nu renunti ),cu toate astea totul se rezuma la alegerea ta... good luck little but what you are -,- succes !
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."

  8. Bye bye

    #8
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! poti da ts nu ma mai retrag. ^_^
    Like Sweat, ~TraNda~, wGods | Toxic a dat Like acetui post

  9. Bye bye

    #9
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by iSwearSheWas18 :O You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! poti da ts nu ma mai retrag. ^_^
    Hehehehe ti am zis eu ca nu te retragi butule =)
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."

  10. Bye bye

    #10
    Membru - Silver Elite jderull's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    botosani
    Posts
    233
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    iSwearSheWas18 :O. Dai dovada ca nu ai nici cei 7 ani de acasă la ce vocabular ai,
    Thanks iSwearSheWas18 :O a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage