-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Unban Terminator

    #1
    Super-Sayan's Avatar
    Member since
    Oct 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unban Terminator

    UNIQUE ID (OPTIONAL): 041*249F3*4F4794BF6*9B*9F7EEE*8A
    NUME: Terminator
    IP: 86.124.22.202
    ID DE STEAM: STEAM_0:0:24901361
    DATA SI ORA BAN: 27/10/2018 | ora 17:30 sa zicem nu stiu exact
    DATA SI ORA SCANARE: 31/10/2018 | ora 13:00
    SCREENSHOT (OPTIONAL): You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! / You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    MENTIUNI: Mentionez, ca am facut de 2 ori wargodul, am primit 2 erori diferite. Am descarcat iar wargodul de pe site, ca sa scanez iar, deoarece unii admini de pe comunitatea care jucam sunt cu capul, le-am zis ca nu e vina mea cu erorile. Ma obligau, sa scanez de mai multe ori si sa nu astept intervalul de 10 min, ca ei nu credeau cu eroarea, de si le-am dat printuri. Am primit ban permanent de la wargod, nu stiam ca nu se poate da de mai mult de 5 ori pe zi, parca asa citisem . Apoi am mai facut o scanare urmatoarea zi, imi zicea ca sunt banat o singura zi, deoarece multiplilor scanari si ca trebuie sa astept. Ok am asteptat mai mult de o zi si ceva si am mai dat iar o scanare azi. Acum iar imi zice ca sunt banat permanent.
    Ok, din cauza comunitati lor si adminilor, care habar nu au sa admineze, am primit ban permanent pentru prostia si rabdarea care nu au avut-o . Pacat ca nu am facut print si la celelalte erori si la celalt mesaj cu o zi banare, nu stiu daca exista asa ceva cu log-uri. Pana acum, nu am patit asa ceva deloc, pana sa dau de prostia unora.

  2. Unban Terminator

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,048
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    A fost buna incercarea de a trimite un raport fals?!
    *****************


  3. Unban Terminator

    #3
    Super-Sayan's Avatar
    Member since
    Oct 2018
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu stiu la ce te referi cu raport fals? Am explicat mai sus destul de clar, cum ca am avut wargods pe desktop, am dat de 2 ori scanare, apoi mi-au aparut 2 erori diferite. Am descarcat iar de pe site, adminii nu aveau deloc rabdare, am vazut ca tot se intrerupea si am dat de mai multe ori click, pana mi-a aparut faza cum ca nu am voie mai mult de 5 pe zi, apoi am primit ban permanent, restul vezi mai sus ce am avut de zis . Am dat printuri, am dat link cu scanarile ultimele 10, probabil o fi si vreun log cu treaba asta si se vede destul de clar.
    Nu am agreat deloc acest program de la bun inceput, deoarece cum mai jucam cu prietenii in timpul liber warnight-uri si am vazut clar cum ca 2 insi aveau destul de clar coduri(nu era prima oara). Organizatorii le-au cerut sa faca wargods, ei nu aveau nimic, erau curati ca lacrima. Pana le-am cerut sa ii verifice mult mai amanuntit, ca programul nu este bun deloc si mi-au dat dreptate pana la urma.
    Asa am interzis programul asta, pe comunitatea mea la toti adminii si playeri, sanctiune ban cateva saptamani sau o luna. Demo, ramane cea mai buna dovada .
    Nu ma astept la niciun ban, am fost chemat de catre un prieten pe server. Daca primesc ban pentru erorile care le-am avut si adminilor care nu au avut rabdare deloc, daca nu, asta e. Nu mai stau sa explic, asta e ultimul mesaj. O zi buna!
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  4. Unban Terminator

    #4
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,048
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Super-Sayan You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu am agreat deloc acest program de la bun inceput, deoarece cum mai jucam cu prietenii in timpul liber warnight-uri si am vazut clar cum ca 2 insi aveau destul de clar coduri(nu era prima oara). Organizatorii le-au cerut sa faca wargods, ei nu aveau nimic, erau curati ca lacrima. Pana le-am cerut sa ii verifice mult mai amanuntit, ca programul nu este bun deloc si mi-au dat dreptate pana la urma.
    Si, hmm, ce ai facut ca sa-l imbunatatesti? Ah, da, nimic. Ai raportat ceva? Nu, bineinteles. Tie iti ardea de



    Tu, cel mai probabil, vorbesti de versiunea v2.2x care avea 3-4 ani vechime. Este normal ca dupa 1-2 ani unele cheat-uri sa nu mai fie detectabile, tie nu ti se pare?! Incepand cu versiunea v2.3 s-au schimbat incredibil de multe, s-au adaugat mecanisme noi de detectie a cheat-urile, iar incepand cu versiunea v2.3.1.2 - datorita altor mecanisme noi adaugate - chiar nu ar mai trebui sa existe niciun cheat nedetectabil sau le-ai numara pe degete.

    Voi analiza situatia ta in continuare, asadar topicul va ramane deschis. Daca se dovedeste a fi bug atunci vei primi unban.
    *****************

    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage