-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: reclamatie Dyez

  1. reclamatie Dyez

    #1
    Membru - Silver I Armen's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    reclamatie Dyez

    Pennywise
    Dyez
    Snow
    25/11/2018 16:00 circa
    A dat ban la un player(var deal meu),care sunt 100% sigur ca nu joaca cu cod(dar asta nu conteaza),fara sa ceara wcd sau ceva.
    Nu inteleg de ce admini cei mari cer wcd poze si astia vin sa faca legea pe server.
    Lam intrebat de ce dai ban fara dovezi clare si cica daca il mai frec la cap zbor si eu.
    mna asta e tot
    numele la player e Dang

  2. reclamatie Dyez

    #2
    Membru - Silver Elite WarGods | DaNy's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    WarGods Community
    Posts
    130
    Last username
    [TT.Force]Spider
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ia cerut wcd,are voie sa ii ceara.Jucatorul respectiv trebuie sa faca scan,daca nu primeste ban motiv no wcd.dyEz* stie ce trebuie sa faca,doar nu degeaba are admin.Si eu pot spune ca varul meu nu joaca cu cod,dar defapt el joaca.Adminul se uita pe el,iar daca vede ceva obscen,sa zicem ca are wall da,si se uita prin pereti,adminul vede tot.Ai wall primesti ban,ai aim primesti ban,nu faci scan primesti ban.
    Last edited by WarGods | DaNy; 25-11-2018 at 10:22 PM.

  3. reclamatie Dyez

    #3
    Membru - Silver I Armen's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu ia cerut wcd si nu se uita pe nimeni
    pur si simplu juca
    daca unul pe snow trage prin pereti nu inseamna ca are wall

  4. reclamatie Dyez

    #4
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Il așteptăm pe Dyez cu dovezile necesare pentru acest ban, deși sunt 10000% că nu are, cum nu a avut pentru nici un player.
    Îl doare fix in ... de regulament. Joacă doar pentru el, iar adminul îl folosește pentru a și asigura locul în clasament.

    Din păcate pentru tine Pennywise, cât și pentru ceilalți care înghit fără să facă reclamație, veți fi victime sigure.
    Last edited by wGods | Toxic; 25-11-2018 at 09:22 PM.
    Like Armen, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  5. reclamatie Dyez

    #5
    Membru - Silver Elite dyEz*'s Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    161
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Frate intr-adevar nu am dovada din pacate lui dar am o mica dovada ca injura ca butu.... si nu inteleg dc nu face ala care i-am dat ban reclamatie si faci tu in numele lui ..... deci reclamatia mi se pare puerila .... Pennywise si controleazati vorbele ca aici nu suntem pe maidan ... You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si in plus si alti playeri se plang de tine ca injuri si faci tb la greu .... deci ....

  6. reclamatie Dyez

    #6
    Membru - Silver I Armen's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    mai intai asta nu sa intamplat astazi
    si nu inventa chesti ca se plang palyeri de mn
    si de ce dai tu kick la aia care dau respawn?
    asa e jocu daca ai bani de respawn dai daca nu nu
    de ce sa schimbi tu regulile?

  7. reclamatie Dyez

    #7
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ți am zis de N ori să numai dai ban fără dovadă, că se întâmplă astfel de cazuri în care se face cerere unban, și nu ai nici o dovada.
    Profiti de faptul că nu sunt admini pe server foarte activi, și ți permiți să ștergi pe jos cu oricine îți dă kill.
    Sunt unban pentru Dang, pentru că nu există dovadă, totodată sancțiune pentru Dyez.
    Last edited by wGods | Toxic; 25-11-2018 at 11:18 PM.
    Thanks Armen a dat Thanks acetui post
    Like Armen, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  8. reclamatie Dyez

    #8
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Toxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ți am zis de N ori să numai dai ban fără dovadă, că se întâmplă astfel de cazuri în care se face cerere unban, și nu ai nici o dovada.
    Profiti de faptul că nu sunt admini pe server foarte activi, și ți permiți să ștergi pe jos cu oricine îți dă kill.
    Sunt unban pentru Dang, pentru că nu există dovadă, totodată sancțiune pentru Dyez.
    Surprinzător numărul de reclamații din ultimul timp, nu ? In fine... Cum a zis si Toxic mai sus... sancțiunile nu se aplica fără o dovadă clară si un motiv bun, cat pentru precizările de mai sus, dacă chiar iti folosesti funcția in favoarea ta nu pot zice nimic in afara de faptul că imi faceti sila... Am zis-o si o sa o mai zic de cate ori trebuie si in contexte diferite, adminul e facut pentru a oferi jucătorul un mediu bun in care poate juca, nu pentru interesul vostru personal... toți sunteti orbiți de acel rank si uitați de plăcerea de a juca. +1 avertisment
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."

  9. reclamatie Dyez

    #9
    Membru - Silver Elite dyEz*'s Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    161
    Mentioned
    4 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Stiti ceva faceti ce vreti .... scotetimi gradul dacă asta for fondatorii ... Dar mie imi spun mulți playeri care sunt pe server ca stimabilul somn Peniswyse înjură si face tb.... Dar ma rog e Alegerea voastră...
    Dislike wGods | Toxic, ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  10. reclamatie Dyez

    #10
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dyEz* You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Stiti ceva faceti ce vreti .... scotetimi gradul dacă asta for fondatorii ... Dar mie imi spun mulți playeri care sunt pe server ca stimabilul somn Peniswyse înjură si face tb.... Dar ma rog e Alegerea voastră...
    domn , nu "somn"

    Lasand gluma la o parte , o sa primesti un avertisment iar pe langa asta ii vei da chiar tu unban celui pe care l-ai banat , iei legatura cu el , ii aflii ip-ul , te descurci tu .
    Daca se mai intampla ca si data viitoare sa ne vedem tot aici , fara dovezi , vei fi sanctionat !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks Armen a dat Thanks acetui post
    Like Armen a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage