-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Unban xyz

  1. Unban xyz

    #1
    Membru - Silver Elite Master roby313's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    255
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Unban xyz

    TITLU unban xyz
    NUME: xyz
    IP: 92.74.245.245
    VARSTA: 28
    ID DE STEAM: nu am
    DATA: 17.12.2018
    ORA: 17.00
    HARTA: fy_snow
    ADMINI pfg quit
    MOTIV: ma bagat spectator ca sa fac un wcd , am intrat pe link si chromul imi blocheaza descarcarea pe motiv ca e virus.. nu stiu daca mai nou asa apare sau ce sa intamplat dar eu facut foarte multe wcd-uri in trecut si nu am avut probleme de genul plus ca am fost si admin pe acest server
    DOVEZI: am incercat sa ii spun ca nu ma lasa sa descarc dar nu mai imi raspundea asa ca am fost nevoit sa ies
    MENTIUNI: vreau sa mentionez ca omul bagase 3 la spec sa faca wcd-uri muta jucatori dintr-o parte in alta mai dadea si kick/slap la cate unii , e posibil sa nu ma fii vazut ca ii scriu ... oricum parerea mea ca e foarte dezorganizat,nu bagi 3 jucatori odata la verificat plus multe alte care incerca sa le faca in acelas timp

  2. Unban xyz

    #2
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Este prea mult 6 zile pentru no.wcd, dar avānd īn vedere că aici nu i specificat īn regulament timpul, cum este pe celelalte servere de 1200 min, ai primit ban corect.
    Nu contează cāți playeri bagă la wcd, este problema lui din moment ce i se par suspecți.
    Ar trebui să știi că nu ai voie să ieși din joc după ce te-a pus la scan, īn cazul tău trebuia doar să ți aștepți rāndul.
    Pe de altă parte, trebuia să știi că trebuia să te prezinți cu dovada erorii sau problemei ce ai īntāmpinat o la wcd, fost admin fiind, cunoști regulamentul.
    Furien nu i un server ușor pentru admini, mai ales de unul singur și cu puțină experiență, așa că numai sariti la ei că nu vă convin astfel de detalii răutăcioase, nu a īncălcat cu nimic regulamentul.

  3. Unban xyz

    #3
    Membru - Silver Elite Master roby313's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    255
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ...

    Tocmai ca am fost admin și ca admin ai o responsabilitate nu faci 7 lucruri de odată ! Și in plus am văzut ca problema cu descurcatul o mai īntāmpina mulți și nu cred ca cineva care vine nou pe server o sa īși dezactiveze antivirusul ca se poată Descarcă , in primul rānd ar trebui fixată problema cu wcd .. in fine īmi bat capul cu niște copii ...
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  4. Unban xyz

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by roby313 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Tocmai ca am fost admin și ca admin ai o responsabilitate nu faci 7 lucruri de odată ! Și in plus am văzut ca problema cu descurcatul o mai īntāmpina mulți și nu cred ca cineva care vine nou pe server o sa īși dezactiveze antivirusul ca se poată Descarcă , in primul rānd ar trebui fixată problema cu wcd .. in fine īmi bat capul cu niște copii ...
    Eu zic ca ar trebui sa te informezi, ce zici?

    Quote Originally Posted by wCD
    ATENTIE (21.01.2018): S-a actualizat wCD, s-au adus diverse imbunatatiri ale detectiei de cheat-uri cat si a securitatii. De asemenea s-a obfuscat (protejat) intensiv executabilul pentru a ingreuna reverse-ul asupra ei, asadar unele engine-uri de antimalware, prin detectia lor euristica/generica, pot detecta aplicatia ca fiind malware - lucru ce este fals! S-a recurs la protejarea executabilului pentru ca rauvoitorii (in special developerii de cheat-uri) sa nu poata face analiza, atat de usor, asupra wCD si pentru a-i descoperii eventualele slabiciuni de detectie si de a se folosi de ele pentru ca wCD sa nu mai detecteze cheat-urile.
    Scrie pe You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! mare, cu rosu, in chenar, sa vada tot romanu.
    Daca esti dispus sa platesti un obfuscator sa fie rezolvata problema ...
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like wGods | Toxic a dat Like acetui post

  5. Unban xyz

    #5
    Membru - Silver II Guvidut's Avatar
    Member since
    Nov 2018
    Posts
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    unban, a fost prea mult ban + ca adminul nu a incercat sa remedieze situatia . Daca nu ma insel ai fost ceva timp admin si nu ai fost prins niciodata cu hack-uri. Ramane wick sa decida.

  6. Unban xyz

    #6
    Membru - Silver Elite Master roby313's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    255
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu ma ajuta cu nimic ca scrie asta , daca adminul ma informa ca trebuie sa opresc antivirusul poate o faceam , am salvat ceva din sfarsitul conversatiei nu stiu cat ajuta dar se vede ca nu specifica clar ce trebuie sa faci ....
    Log Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by ~TraNda~; 19-12-2018 at 12:39 PM.

  7. Unban xyz

    #7
    Manager Server Dracusorul :D's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    419
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din ce ai trimis tu aici xyz intradevar nu se vad prea multe si nici adminul in cauza nu a prea dat atentie la cei care au fost pusi spec parerea mea ii ca ai merita unban dar tot odata ai gresit cand ai iesit si ca nu i-ai scris pe u@ ca acolo sigur vedea pt ca iti sare in ochi deci eu is si si ramane sa vedem ce zice si wick

  8. Unban xyz

    #8
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai primit unban !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks roby313 a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage