-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 16 of 16

Thread: Reclamatie Blue

  1. Reclamatie Blue

    #11
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Ba trebuia sa ma bag, dc sa il las sa dea gag 10 minute, i-am dat ungag si I am zis lui life ca nu se da 10 minute ba pentru ca a zis 'esti prost' ba chiar eu puteam sa vin cu o reclamatie adresata lui dar m-am gandit ca e om si oamenii gresesc

  2. Reclamatie Blue

    #12
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Blue chiar asa tot nu trebuia sa te bagi chiar daca vrei sa faci bine la cineva altul iti va face tie rau,acum tot tu suferi deoarece ai vrut sa fii bun cu un om. Mai nou asa se face nimanui nu ii pasa de nimeni si fiecare ii ptr el ca sa isi faca "dreptate" si sa isi arate superioritatea lui ca are admin si ca trebuie tratat mai bine decat un rege. Parca suntem in filme mai nou pers bun ajuta pe cnv pers rea il ataca si pana la urma Lupul va decide cine va muri si cine va trai....
    Like ~Life~ a dat Like acetui post

  3. Reclamatie Blue

    #13
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Eu mi-am facut datoria, nu am gresit cu nimic ca i-am dat ungag si i-am explicat cat sa ii dea, repet poate ii facem eu reclamatie ca o dat 10 minute pentru un singur cuvant
    Last edited by Blue01; 31-12-2018 at 05:25 PM.

  4. Reclamatie Blue

    #14
    Membru - Silver I andreey (Official)'s Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    BLUE tu nu trebuia sa te bagi! la fel cum a zis si Adi fiecare e pt el nu trb sa te bagi! toata lumea e pentru el rar gasesti oameni sa ii ajute pe altii sa isi faca dreptate ..
    Edit:Vedem akm ce zice si Wolf

  5. Reclamatie Blue

    #15
    Membru - Gold Nova III MoTaNu` RaW's Avatar
    Member since
    Feb 2017
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,162
    Last username
    *MuHaHaHa* ~pF~ * KidduT * dMG#>> MoTaNu` RaW
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    " Comenzile aplicate pe un jucator (llama, gag, ban…) nu vor fi scoase de catre alt admin decat daca acesta are argumente solide in ceea ce priveste jucatorul sanctionat ". Deci, sunt singurul care a citit pe bune regulamentul pe aici, Blue, nu ai voie sa scoti tu GAG-ul, motivul tau nu e bine intemeiat, sunt pentru advertisment, sunt sigur ca de acum o sa mai citeasca si el regulamentul. Si nu suntem " fiecare pentru el ", ca nu suntem in jungla andreey.

    ADMINISTRATOR+VIP --> Furien.WarGods.Ro
    Like ~Life~, Blue01 a dat Like acetui post

  6. Reclamatie Blue

    #16
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,078
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cand am vazut in chat "Reclamatie Blue", ma luase transpiratia


    Chiar voiam sa dau paste din regulament dar Motanu mi-a luat-o inainte.Revenind, ambii primiti avertisment.Mai mult de 5 minute nu trebuia la gag-ul ala.Iar Blue, vezi ce ti-a scris Motanu in topic.
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage