-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Cerere UP Smoto

  1. Cerere UP Smoto

    #11
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,107
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Smotocel You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sa ne intelegem. Eu nu l-am rugat pe HYXUL sa-mi ia apararea vreodata si nu ii voi cere. Serverul cei drept il stiu de la HYXUL si ma inteleg bine cu el dar toate deciziile le ia el fara sa-i cer eu ceva. Avand in vedere ce a spus el, s-a referit la faptul ca nu ajuta cu nimic o reclama pe un grup de Facebook, unde nu vin mai mult de 5 persoane. Tu stii ca tot din cauza asta, cam prin august am fost respins pe motivul reclamei pe Deathrun. Tocmai din cauza faptului ca mi se pare o pierdere de timp sa dau un Copy + Paste la un text pe un grup de Facebook si asta-i reclama.. Nu influenteaza cu nimic serverul si nu ma face pe mine un admin mai capabil decat sunt deja.
    Pana la urma daca ajungeti sa alegeti staff-ul dupa criteriul "cel care face reclama mai des" este decizia voastra.


    EDIT : Am refuzat sa dau reply topic-ului asta, dar am vrut sa clarific treaba asta. Mai departe puteti sa adaugati orice, eu voi astepta decizia lui Wolf.
    Eu am fost ironic in acel reply. Nu te-am vizat pe tine, ci pe Hyxul.
    Ca sa clarific si eu o treaba: partea din vina cu reclama este de amble parti (admini + conducere server). De ce? Simplu. Vina voastra (a adminilor) este ca nu faceti reclama "buna", profitabila si in locuri bune (de acord ca "reclama" pe grupurile de fb este aproape nula), iar vina conducerii este ca accepta astfel de "reclama" (cu ghilimelele de rigoare).

    Somotocel, nu stiu daca intradevar nu ai aboslut niciun post in topicul cu reclama (nu e treaba mea sa verific, sunt pusi oameni sa se ocupe de server), dar daca e asa, pai as spune ca un post/saptamana ai putea face, cu reclama buna. Astfel ai arata conducerii ce inseamna reclama/promovare, dar e mai usor sa acuzi un lucru, lenea e mare sa faci tu un lucru corect.
    Last edited by ~TraNda~; 19-03-2019 at 05:31 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  2. Cerere UP Smoto

    #12
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LiOn. ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu am fost ironic in acel reply. Nu te-am vizat pe tine, ci pe Hyxul.
    Ca sa clarific si eu o treaba: partea din vina cu reclama este de amble parti (admini + conducere server). De ce? Simplu. Vina voastra (a adminilor) este ca nu faceti reclama "buna", profitabila si in locuri bune (de acord ca "reclama" pe grupurile de fb este aproape nula), iar vina conducerii este ca accepta astfel de "reclama" (cu ghilimelele de rigoare).

    Somotocel, nu stiu daca intradevar nu ai aboslut niciun post in topicul cu reclama (nu e treaba mea sa verific, sunt pusi oameni sa se ocupe de server), dar daca e asa, pai as spune ca un post/saptamana ai putea face, cu reclama buna. Astfel ai arata conducerii ce inseamna reclama/promovare, dar e mai usor sa acuzi un lucru, lenea e mare sa faci tu un lucru corect.
    Inteleg ce spui dar nu inteleg ce fel de reclama ar putea fi considerata drept buna... Noi ca staff al serverului nu suntem sfatuiti cu reclama, suntem doar obligati sa o facem. Nimeni nu ne-ar spune ce fel de reclama ar putea fi intradevar o reclama buna.

  3. Cerere UP Smoto

    #13
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Blue,nu mai comenta unde nu ai grad.
    ))))))))))))

  4. Cerere UP Smoto

    #14
    Membru - Silver Elite Miko1's Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    172
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Smotocel You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    EDIT : Am refuzat sa dau reply topic-ului asta, dar am vrut sa clarific treaba asta. Mai departe puteti sa adaugati orice, eu voi astepta decizia lui Wolf.
    Deci tie nu iti pasa de ce zic ceilalti doar Wolf si Hyxul e important la tine "_" n-ai facut reclama.

  5. Cerere UP Smoto

    #15
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Miko1 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Deci tie nu iti pasa de ce zic ceilalti doar Wolf si Hyxul e important la tine "_" n-ai facut reclama.
    Imi place cum o interpretezi dar totusi cum te bagi in seama aiurea . O sa-mi incalc peste principii si iti voi raspunde si tie fiindca doresc sa clarific situatia si in cazul acesta.
    Prin ce-am spus referitor la faptul ca "puteti spune orice, eu voi astepta raspunsul lui wolf" m-am referit la faptul ca nu voi mai da reply altora si doar voi astepta verdictul lui Wolf, fiindca nu doresc sa fac spam aiurea stand sa dau explicatii tuturor, nicidecum ca doar Wolf si HYXUL sunt importanti pentru mine. Iar in legatura cu reclama, recunosc ca reclama nu a fost facuta cand am facut cererea doar ca tu neinformandu-te si luandu-te dupa turma nici macar nu te-ai strofocat sa verifici sectiunea "reclama jb.wargods.ro" si ai venit cu un la adresa mea fara ca macar sa verifici topicul cu reclame, am facut sau nu reclama. In legatura cu reclama, You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  6. Cerere UP Smoto

    #16
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din cate vad ai revenit cu un late-update pentru reclama. In primul rand, mai mult reclama este făcută ca serverul sa fie observat pe forum la categoria Counter-Strike, uneori își face efectul alteori nu, în al doilea rand prin reclama îți arati interesul. Părerea mea, sa îți revizuiești greșelile. Nu am nimic cu tine, nu îți cunosc activitățile dar din punctul meu de vedere cred ca ești în stare.

  7. Cerere UP Smoto

    #17
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,098
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In model exista un camp "promovare" la care tu ai raspuns cu reclama.As putea sa cer up pe boosturi, cum a zis LiOn, 1 la 2 zile dar dupa imi sariti in cap ca va pun sa platiti, iar pe langa asta sunt multi care nu isi permit(minori, etc.).Reclama pe facebook nu este profitabila, dar sansele sa se gaseasca macar unul pe saptamana exista.Daca stii sa faci o reclama buna(ma refer la un grup potrivit,multi membri, texte si imagini atragatoare) ti-ai luat de o grija pe o saptamana.Obligatia mea este, intr-adevar, sa verific promovarile voastre pe care de multe ori le-am trecut cu vederea(desigur asta fiind prostia mea).Prin promovare(pe langa activitate) ne dam seama si de interesul vostru, daca aruncati o poza sau daca va faceti promovarea serios.Luati-va atributiile in serios(vorbesc pentru toti nu doar de tine).Te accept de data asta fiindca ai avut un strop de bun simt fata de server si ai pus acolo o dovada.
    Tutoriale C++: CLICK AICI
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage