-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #1
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    "Ma gandesc sa ma retrag"

    Din cate se aude in staff, majoritatea adminilor vor sa se retraga din cauza lipsei de distractie pe server. Oameni buni, a-ti avut destul timp sa va distrati pe server, acum v-a venit voua randul sa aveti grija de server, nu puteti da vina pe Wolf sau Esky ca serverul numai este lafel de stabil cum era inainte, in loc sa aruncati cu vorbe in ei, de ce nu va oferiti sa ii ajutati? Repet, daca s-ar putea deschide o anumita "pusculita" pentru un host nou sau pentru pluginuri mai stabile, sa de deschida. Pana la urma daca va retrageti ce faceti? Mai mult rau, daca nu suntem noi sa adminam atunci cine? Pana la urma toate se vor intampla la timpul lor, trebuie sa asteptam pana la urma. Inteleg, devine plictisitor dar distractia de a admina si de a stii ca ai fost capabil sa ajungi mai sus decat ceilalti te ridica, nu se merita sa tragi atat de greu ca sa te retragi atat de usor. Alaturi de Blade mereu am ras si mereu a fost caterinca cu el, cand il vad cum da banuri in modurile lui si cu umorul lui de calitate, asa-i bananierule? Blade am inteles ca vrea sa se retraga, alaturi de Devil si multi altii printre care ma numar si eu. Recunosc ca devine plictisitor dar refuz sa ma retrag, repet, daca nu noi.. cine? Nu va mai retrageti fratilor, pana la urma avem nevoie de voi, si sa nu va inchipuiti ca daca va retrageti voi nu se mai retrage nimeni. De exemplu, daca Blade s-ar retrage ar fi ocazia altora sa o faca si ei "Aa, s-a retras ala ma retrag si eu.". Daca nu noi, cine? Aveti grija de gradele pentru care a-ti muncit, nu va mai retrageti fiind nepasatori.

  2. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #2
    Moderator:
    Programare
    ~Wolf~'s Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    Dark abyss
    Posts
    3,084
    Last username
    GaBiTzU M@riju@n@ |Wolf| WarGods | Wolf
    Mentioned
    39 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Days Registered 3 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Un plugin cat mai bun si distractiv de day-uri(presupun ca asta e problema majora) necesita timp pentru a fi modificat si timp pentru a fi testat.Pastele l-am petrecut printre spitale si n-am reusit sa caut si eu ceva pluginuri.Pe langa asta trebuie vorbit si cu un admin cu acces ftp (Tiger , Wick sau LiOn.)pentru a ne ajuta cu testele.Va inteleg ca va plictisiti , dar intelegeti ca nici noi nu suntem fericiti ca vor oameni sa plece sau ca nu putem gasi un scripter care sa aiba timp sa ne ajute.Treburile astea vor fi rezolvate intr-un timp, vacanta de vara apropiindu-se.Majoritatea din conducere e fiecare e cu capul in treburile lor(lucru , serviciu , facultate , familie etc.)si trebuie intelesi si ei.
    Tutoriale C++: CLICK AICI

  3. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Momentan exista un plugin de day-uri pe server (say /days). L-am lasat fara sa va spun de el tocmai pentru a nu se abuza de day-uri la fiecare runda. Daca jucati 1 day la 3-4 runde eu zic ca totul va fi ok.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  4. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #4
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LiOn. ♪ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Momentan exista un plugin de day-uri pe server (say /days). L-am lasat fara sa va spun de el tocmai pentru a nu se abuza de day-uri la fiecare runda. Daca jucati 1 day la 3-4 runde eu zic ca totul va fi ok.
    Daca este activat, nu functioneaza.

  5. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #5
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu e vorba numai de distractie,dar nu mai e amuzant,serverul asta a trecut prin multe schimbari,de la server cu at least 14 playeri online mereu la 4-5,dintre care majoritatea admini,faza cu retragerea e ca serverul asta a trecut de multe ori prin chestia asta,am avut grija de el,am incercat inca sa-l votez si sa-i fac promovare,dar cum sa ajunga serverul asta TOP daca singurul plugin pe care il avem e /simon si Admin plugin
    Retragerea e inevitabila,intr-o zi si Wolf o sa se retraga,esky,wick(el a avut si tentativa),bLue (owner respawn) ,e inevitabil,mai tarziu sau mai devreme,
    Am avut grija de serverul asta cat am putut,eu n-am primit up cand eram unul dintre cei mai activi admini dar am primit avertisment pentru inactivitate cand am avut inactivitate scazuta,Upul pe activitate e cel mai bad lucru posibil,mai ales daca nu il tii (nu il bagi in seama) ,iar esky,el nu a facut asta,ceea ce m-a enervat foarte mult,cand serverul o duce prost si activitatea e scazuta sa bagam iar "Up pe activitate" dar timp de 1 an sa nu avem "Up pe activitate",asta nu e ok.
    Ay Pierre , you wanna come out here?
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  6. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #6
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu e vorba numai de distractie,dar nu mai e amuzant,serverul asta a trecut prin multe schimbari,de la server cu at least 14 playeri online mereu la 4-5,dintre care majoritatea admini,faza cu retragerea e ca serverul asta a trecut de multe ori prin chestia asta,am avut grija de el,am incercat inca sa-l votez si sa-i fac promovare,dar cum sa ajunga serverul asta TOP daca singurul plugin pe care il avem e /simon si Admin plugin
    Retragerea e inevitabila,intr-o zi si Wolf o sa se retraga,esky,wick(el a avut si tentativa),bLue (owner respawn) ,e inevitabil,mai tarziu sau mai devreme,
    Am avut grija de serverul asta cat am putut,eu n-am primit up cand eram unul dintre cei mai activi admini dar am primit avertisment pentru inactivitate cand am avut inactivitate scazuta,Upul pe activitate e cel mai bad lucru posibil,mai ales daca nu il tii (nu il bagi in seama) ,iar esky,el nu a facut asta,ceea ce m-a enervat foarte mult,cand serverul o duce prost si activitatea e scazuta sa bagam iar "Up pe activitate" dar timp de 1 an sa nu avem "Up pe activitate",asta nu e ok.
    +1
    Am vrut sa spun si eu despre asta, dar Blade a spus-o mai bine decat as fi facut eu. Totusi, cum a spus si Blade noi incercam sa ajutam servarul. Toti am putea sa donam cate putin, dar asa-zisul "scripter" nu o sa poata rezolva problema prea curand.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.



  7. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #7
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    chiar nu stiu ce sa spun despre asta(ma refer la chestia cu day-urile) dar eu raman pe server-ul asta, indiferent.
    Creator de cosmaruri.













  8. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #8
    Membru - Silver II bondi165's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    35
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    adevarat eu nu sunt admin dar cred ca osa iau cat de curand asa ca sv acesta merita mai mult decat ise da e un sv cu multe defecte dar e distractiv mai ales cand adminezi e o satisfactie buna si va urez mult secces cu puscultia daca osa fie facuta.

  9. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #9
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ADM3 |# >>Blade<< |# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    iar esky,el nu a facut asta,ceea ce m-a enervat foarte mult,cand serverul o duce prost si activitatea e scazuta sa bagam iar "Up pe activitate" dar timp de 1 an sa nu avem "Up pe activitate",asta nu e ok.
    Ma abtin la ceea ce ai scris. Nu vreau sa arunc treaba aceasta pe altcineva,dar daca nu eram eu ,nici acele upp-uri care au fost acordate,nu erau nici acum. Nu sunt doar eu Manager pe server,mai sunt si altii,care pot tine evidenta si pot acorda. Si daca ii sa vorbim de inactivitate,am gasit prin randurile de staff,oameni cu maxim o ora intr-o luna.
    Daca crezi ca esti mult mai capabil de cat noi,cei din conducere,iti oferim un loc,ca sa-ti etalezi talentul. Suntem oameni si noi,la fel ca si voi. Am trecut de copilarisme si avem si noi probleme si/sau prioritati. Si cei care nu au astfel de probleme/prioritati ,inseamna ca au deja totul intins pe tava si doar savureaza. Infine,nu cred ca are rost sa povestesc despre viata.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like dani124578, Blue01 a dat Like acetui post

  10. "Ma gandesc sa ma retrag"

    #10
    Membru - Silver Elite Scorpion Hellfire's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Marte
    Posts
    177
    Last username
    Remus283 NarutoUzumaki
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Esky You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ma abtin la ceea ce ai scris. Nu vreau sa arunc treaba aceasta pe altcineva,dar daca nu eram eu ,nici acele upp-uri care au fost acordate,nu erau nici acum. Nu sunt doar eu Manager pe server,mai sunt si altii,care pot tine evidenta si pot acorda. Si daca ii sa vorbim de inactivitate,am gasit prin randurile de staff,oameni cu maxim o ora intr-o luna.
    Daca crezi ca esti mult mai capabil de cat noi,cei din conducere,iti oferim un loc,ca sa-ti etalezi talentul. Suntem oameni si noi,la fel ca si voi. Am trecut de copilarisme si avem si noi probleme si/sau prioritati. Si cei care nu au astfel de probleme/prioritati ,inseamna ca au deja totul intins pe tava si doar savureaza. Infine,nu cred ca are rost sa povestesc despre viata.
    aici mi-ai castigat si mai mult respectul. Bravo Esky.
    Creator de cosmaruri.












    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage