-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Propunere #S3nKo

    #1
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Lightbulb Propunere #S3nKo

    Buna ziua. Stiind de mult comunitatea asta , am observat ca nu s-a schimbat nimic :/ Ma gandeam ca am putea aborda idei noi astfel in cat sa ajutam la dezolvaltarea comunitatii in continuare.

    1.Am observat ca la wargods servers , la descrierea acesteia , inca aveti url cu "download cs 1.6 clean" daca nu ma insel acel cs e outdated Zic sa se scoata url image de acolo =]
    2.La categoria "utile" sub-categoria divertisment , propun adaugarea urmatoarelor subcategorii:
    Jocuri Fumoristice , Bancuri si Chestionare (daca va intrebati ce d*q faci la chestionare , cineva pune o intrebare dintr-un anumit domeniu si trebe sa alegi din 5 raspunsuri si sa argumentezi de ce).
    3.Din cate am mai vazut sunt anumite subcategorii care nu s-a mai postat din 2018 pe la jumate , sincer e o idee proasta ce zic acm , dar avand in vedere ca forumul nu prea organizat , doresc parere la stergerea urmatoarelor categorii:
    • *Utile-Internet
    • *Utile-Probleme , Erori si Solutii.
    • *Utile-Tutoriale Utile
    Cu stergea acestor sub-categorii , facem ca forumu sa fie mai organizat.
    4.Sincer , ideea urmatoare pare idioata , si stiu ca va fi respinsa. Dar totusi o las , sa vad daca lumii ii place asa cv You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Cred ca categoria "utile" ar arata mai bine daca imaginile (favicoanele sau cum se numesc) Dinaintea fiecarei sub-categorii , ar disparea.
    5.Clanul de gametracker , ultimul edit cred ca a fost prin 2018... aveti servere acolo de nu exista pe comunitate. Ex: ● RHT.WarGods.ro # Trucking
    (editati si voi putin pe acolo)
    6.You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Zic sa cautam lume care se ocupa de blog sau eliminarea "blogului" dar mai bn sa cautam lume prin metode publicitare.
    7.You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Trebe facut din nou asta. Pe orice grup de cs 1.6 pe facebook , steam , oriunde.
    8.la widgetu "partners" , bah... aveti forumuri acolo care numai exista. Zic sa se numeasca careva , sa se ocupe de verificarea fiecarui forum in parte , pentru a vedea daca forumurile partenere , au reclama wargods la ei. De ex: Play4Cs n-are.
    9.Campanie Blogeri , Stiri , Helper (si daca vr si moderatori , n-ar strica sincer oameni care sa faca curatenie prin categorii.)
    10.La 10 ... ii greu de explicat :V si suna si cam prost sincer :V. Categoria Utile ... Este o tiganie.... Deci sincer sunt prea multe sub-categorii si face forumu cam uratel. Eu propun reorganizarea Categoriei UTILE in modului acesta:
    • *-PRIMA SUBCATEGORIE: Zona Design , CONTINUT
    • *Anunturi/Discutii
    • *Creatii/Portofolii
    • *Cereri Lucrari
    • *Concursuri
    • *Resurse
    • *Cadouri
    • *Tutoriale
    • *-PRIMA DUPA DESIGN SUBCATEGORIE: Timp Liber , CONTINUT:
    • *Jocuri Fumoristice.
    • *Poze/Video Amuzante.
    • *Chestionare.
    • *Stiati Ca..?
    • *Bancuri.
    • *Ghicitori.
    • *Sport
    • *A DOUA SUBCATEGORIE: Multimedia , CONTINUT:
    • *Muzica
    • *Filme
    • *Anime
    • *Carti
    • *A TREIA SUBCATEGORIE: Tehnologie & IT zone , CONTINUT:
    • *Software
    • *Hardware
    • *Gadgets
    • *Tutoriale
    • *Probleme IT
    • *New
    • *A PATRA SUBCATEGORIE: Market Wargods Online , CONTINUT:
    • *Cumpar
    • *Vand
    • *Schimb

    11**.La faza cu silver 1 ,2 ,3. Zic si eu sa mai scadem din posturile necesare pentru a urca de grad :[

    Edit:La partea cu jocurile fumoristice , daca va intrebati ce si cum , sunt acele jocuri gen "guess_who" "guess_my_age" "happyhour"

    Ba sincer daca n-ati inteles ce-am scris , dau poza cu ce ma refer.

    Si cam atat , ma duc sa-mi trag doua pt ca am stat 45 min sa scriu asa ceva. Ziua Buna.
    Last edited by k1dd.; 10-05-2019 at 03:41 PM.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  2. Propunere #S3nKo

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Ai dreptate si eu doresc o schimbare mica dar subforumurile sunt bine cum sunt ele ideea e ca un blogger s-ar plictisi sa ia niste informatii de pe net sa le puna la noi pe forum si sa nu le citeasca nimeni cam de asta lumea refuza sa puna blogg-uri pe forum sau informatii

    Totusi multe lucruri sunt interesante cum ar fi acel lucru cu ''stiai ca?'' Sau chestionarele de care vorbeai

    Totusi problemele de genu cele cu serverele care sunt parteneriate, gametracker si toate problemele trb sa fie rezolvate in rest mie mi se pare inregula cum e totu pe forum ba chiar daca doriti careva sa ma ajutati sa reinviem sectiunile de pe forum neutilizate doresc sa fiu contactat deoarece nu pot face asta de unul singur

  3. Propunere #S3nKo

    #3
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt unele sub forumuri ce ar putea fi adunate, în nici un caz șterse, iar aici mă refer la cele foarte puțin frecventate.
    Asta i singurul ce îmi pare interesant din toate cele enumerate mai sus.
    Idei avem și noi pentru a face ceva frumos pentru această comunitate, doar că oamenii pe aici vin și pleacă.
    Dacă îți face plăcere, te poți alătura pentru a dezvolta această comunitate, dar înainte vrem fapte. Succes!

  4. Propunere #S3nKo

    #4
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Dreamer You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dacă îți face plăcere, te poți alătura pentru a dezvolta această comunitate, dar înainte vrem fapte. Succes!
    +1

    Am decis sa nu imi exprim ideile deocamdata, dar, nu suna rau.

  5. Propunere #S3nKo

    #5
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Dreamer You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sunt unele sub forumuri ce ar putea fi adunate, în nici un caz șterse, iar aici mă refer la cele foarte puțin frecventate.
    Asta i singurul ce îmi pare interesant din toate cele enumerate mai sus.
    Idei avem și noi pentru a face ceva frumos pentru această comunitate, doar că oamenii pe aici vin și pleacă.
    Dacă îți face plăcere, te poți alătura pentru a dezvolta această comunitate, dar înainte vrem fapte. Succes!
    +1
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  6. Propunere #S3nKo

    #6
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,080
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. De ce zici ca e outdated? Kit-urile inca functioneaza. Chiar daca unele link-uri nu merg, exista alternative care merg. Masterserver-ul inca functioneaza.
    2., 3. - vezi 9 si 10.
    4. Ne trebuiesc alte iconite de o dimensiune ceva mai mica.
    5. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    6. Lumea inca posteaza pe blog, deci nu se va renunta la acel blog. Iti ia timp sa faci un articol. Doar cei care nu au scris nu stiu cat timp ia pentru asa ceva. Sa dai un simplu copy-paste este usor dar sa scrii ceva din capul tau, chiar si cu inspiratie din alta parte, dureaza.
    7. Esti binevenit sa participi.
    8. S-au actualizat acum 2-3 zile.
    9. Problema este ca nu poti da oricui moderator. Trebuie sa vezi implicare. Degeaba dai moderator unui nou venit, va face 2-5 posturi dupa care se va lasa de treaba.
    10. Se pot restructura in asa maniera in care sa mai comprimam subforum-ul.
    11. Ne trebuiesc alte grade, ceva mai frumoase si mai mici care sa mearga cu tematica de pe forum. Aia a fost doar un stimulent facut acum cativa ani pentru a incuraja lumea sa posteze.
    *****************

    Like k1dd., Blue01, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  7. Propunere #S3nKo

    #7
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Tiger You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1. De ce zici ca e outdated? Kit-urile inca functioneaza. Chiar daca unele link-uri nu merg, exista alternative care merg. Masterserver-ul inca functioneaza.
    2., 3. - vezi 9 si 10.
    4. Ne trebuiesc alte iconite de o dimensiune ceva mai mica.
    5. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    6. Lumea inca posteaza pe blog, deci nu se va renunta la acel blog. Iti ia timp sa faci un articol. Doar cei care nu au scris nu stiu cat timp ia pentru asa ceva. Sa dai un simplu copy-paste este usor dar sa scrii ceva din capul tau, chiar si cu inspiratie din alta parte, dureaza.
    7. Esti binevenit sa participi.
    8. S-au actualizat acum 2-3 zile.
    9. Problema este ca nu poti da oricui moderator. Trebuie sa vezi implicare. Degeaba dai moderator unui nou venit, va face 2-5 posturi dupa care se va lasa de treaba.
    10. Se pot restructura in asa maniera in care sa mai comprimam subforum-ul.
    11. Ne trebuiesc alte grade, ceva mai frumoase si mai mici care sa mearga cu tematica de pe forum. Aia a fost doar un stimulent facut acum cativa ani pentru a incuraja lumea sa posteze.
    Majoritatea lucrurilor s-au facut.
    Au mai ramas: 4 si 11
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage