+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: Creatii #S3nKo

  1. Creatii #S3nKo

    #11
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    x

    Update.

  2. Creatii #S3nKo

    #12
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Before:


    After:



    Bonus:


    pt ala de vrea sa-si faca singur textu )))
    Last edited by k1dd.; 22-12-2019 at 08:47 PM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like B14D3, mugurhaiduc a dat Like acetui post

  3. Creatii #S3nKo

    #13
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie



    Scz ca nu a iesit asa bine :C
    Last edited by k1dd.; 27-12-2019 at 07:51 PM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like WarGods | aLinoX a dat Like acetui post

  4. Creatii #S3nKo

    #14
    Membru - Gold Nova I N/O/I/S/E's Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    In Hell with others bad girls
    Posts
    744
    Last username
    DarqLite
    Mentioned
    16 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vreau sa fac pe expertul chiar daca stiu ca sunt ultimul nab, dar ai pus muult prea mult blur si ai fi putut sa pui si un hue/saturation pe rosu, iar dupa un motion blur la sangele care sare in background de 7 pixeli la -50 grade. Astfel ii da un mic efect.
    Anyway buna treaba.


    Nothing Interesting


    If I were dead, I wouldn't be sad, and I wouldn't be glad, because I wouldn't be.


    Thanks k1dd. a dat Thanks acetui post

  5. Creatii #S3nKo

    #15
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Up: Mai vin cu ceva creatii mai tarziu sa nu postez numai una. (Poate serveste asta la ceva)
    Last edited by k1dd.; 02-01-2020 at 12:37 PM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like WarGods | aLinoX a dat Like acetui post

  6. Creatii #S3nKo

    #16
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Arrow HEYO i'm back :3

    x

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! : x

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! : x

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! : x x x

    x

    x

    Salut, ne revedem dupa 1 an si ceva, am mai imbatranit si eu destul de mult . Cu ocazia postarii in creatii, am decis sa las si un mesaj, care as dori sa fie vazut si citit pana la capat, motivul absentei mele asa de indelungate, absenta neanuntata, lipsa de activitate avuta in toata perioada asta. Nu vreau sa intru in prea multe detalii, majoritatea sunt personale, am sa fiu mai detaliat cu @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! daca este nevoie si doreste sa-i explic ce s-a intamplat. Ideea este ca trebuie sa apreciezi ce ai, pentru ca te vei trezi ca intr-o zi numai ai nimic Dispar de pe o zi pe alta. Am fost pe scurt, fugarit de acasa, pe niste motive banale dar in acelasi timp destul de grave, motive pentru care ai mei nu au mai fost de acord sa stau cu ei, si a trebuit sa plec, a fost un an GREU, sa fi singur cateva zile fara sa sti de cineva, neajutorat pana am reusit sa anunt niste prieteni ca am nevoie sa ma pun pe picioare. Am fost ajutat, eram la un pas sa renunt la scoala ca sa pot sa-mi refac viata, ma bucur ca n-am renuntat, am avut sustinere din partea baietilor mei, cat si a prietenei mele, mai e o luna am si bacu', si nici nu stiu cine a scris moara cu noroc . Faceam scoala dimineata, dupa amiaza mergeam la lucru, aveam o zi libera pe saptamana, am fost lipsit de tehnologie, aveam numai telefonul, pe care-l foloseam la scoala si la lucru, nu am avut timp sa-l folosesc in alt scop. Imi pierise cheful de viata, am avut numai ganduri sumbre, ma bucur ca au trecut totusi, si inca sunt pe aici . Am observat totusi ca comunitatea a decedat complet, de cand am plecat, multe retragerii, lipsa de activitate din partea tuturor, dar totusi ma bucur ca am reusit sa mai revad comunitatea. Sper ca arata bine avatarele, m-am reapucat de photoshop acu 6 zile, in 2 zile am reusit sa le fac pe toate, am uitat mult, dar incerc sa recuperez, insa inactivitatea mea va continua pana dupa examenul de bacalaureat, va fi existenta, dar nu zi de zi. In rest, ce pot sa mai zic, va urez o zi frumoasa si vreau sa incerc sa mai fac unele lucruri, care poate o sa ajute comunitatea, am sa las un mijloc de contact AICI, in caz daca este nevoie de mine, un mesaj si apar.You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    P.S. Tiger, daca este nevoie sa dau mai multe detalii, un mesaj in privat la metoda de contact pe care am lasat-o si inteleg daca inactivitatea mare pe care am avut-o, va fi cauza pentru care doresti sa scoti gradul.Sanatate numai bine
    Last edited by k1dd.; 28-05-2021 at 08:47 PM. Reason: Am vrut sa editez textul da era urat :<
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks ~TraNda~, -WickedSick-, Tiger, mugurhaiduc a dat Thanks acetui post

  7. Creatii #S3nKo

    #17
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Arată excepțional. Lăsānd la o parte creațiile de care atāt eu, cāt și restul suntem recunoscători, trebuie să-ți spun că m-a atins povestea ta. Axează-te pe viața ta, pentru că e pe primul loc. Pot să-ți spun cu cea mai mare căldură că toți ne dorim să īți iei bacul și să īți ușurezi viața, așa că mult succes. Ți-am scris pe instagram. Să ai grijă de tine!
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Thanks k1dd. a dat Thanks acetui post
    Like k1dd. a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage