-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. Unban silent.exe

    #11
    VIP QuitKNZ's Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Narnia
    Posts
    123
    Mentioned
    9 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ce pot sa mai zic
    DISCORD - QuitKNZ#4103



    vezi aici
    • Jailbreak = Premium + Vip
      Furien = Premium
      MyS^ = Co-Lider

  2. Unban silent.exe

    #12
    VIP F0rS3ti's Avatar
    Member since
    Aug 2014
    Location
    62°12'00.5"N 7°11'33.9"W
    Posts
    1,498
    Last username
    Bojan Quetzalcoatl
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by silent.exe You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Si eu am spus frumos ca nu stiu ce este... in fine intru si eu din an in pasti pe joc si mă da-i tu pe motiv de nimic aiurea insa îți fac și dovadă să vezi că nu am nimic.
    De ce spui ca nu stii ce este WCD? Ai mai facut acu 1 an un scan cu WCD ...sau nu-ti mai aduci aminte?
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    It seems to me that when I die, these words will be written on my stone : Per Angusta Ad Augusta!

  3. Unban silent.exe

    #13
    Membru junior silent.exe's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    nu mai imi aduceam aminte ce este ca nu prea stau pe cs 1.6 intru mai rar...

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    si ai grija cum vorbeste ăsta că nu ne cunoastem si nu ai dreptul sa ma jignesti, pampalaule ce esti dai ban pentru nimic suferi ca te luam asa ez si mai faci si gura mare pe forum saracule, prapaditule ce esti pff imi vorbesti tu mie de sus, ai avut sanchi o zi proasta, ce imi pasa mie de ziua ta proasta, toti au zile proaste insa nu face pe inteligentu, daca vrei sa o dai cu mine parte in parte o dam, nu bate tu din tastataura ca ai fi tu aici ala cu probleme si necazuri, pentru mine esti un zero..

    normal saracule pe cand te-am luat ai inceput si tu sa suferi imediat, acum faci la fel )

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    Si voi ceilalti cu contra nici nu erati pe server sa vedeti cine a inceput si scrieti contra normal sunteti si voi o mana de oamenii gata spuneti contra, nici nu luati masuri.. asa-i romanul

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    in fine nu inteleg ce atata tam tam, inloc sa inchideti topicul si punct
    nu se ia nicio masura si se vorbeste din stanga si din dreapta degeaba..

    de ban-ul tau pana la urma nu mai pot pe forum mi-e indiferent, oricum atata timp cat ti-am dat-o la cs 1.6 suferi in contiuni si da se vede ca nu se masuri
    Last edited by silent.exe; 10-10-2019 at 01:22 PM.
    Dislike mugurhaiduc a dat Dislike acetui post

  4. Unban silent.exe

    #14
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt convinsa ca ți s-a explicat cum sa faci un wcd. Altă data vei știi ce trebuie sa faci. Și ai grijă la limbaj si tu, si n0limit. Nu mai are rost sa spun altceva.


    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage