+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Cateva propuneri.

    #1
    Membru - Gold Nova I AnGeL | Pro (W_^)'s Avatar
    Member since
    Jan 2011
    Posts
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cateva propuneri.

    As avea cateva propuneri pentru serverul de zombie, si anume:
    -1. Marirea limitei de lag pe serverul de zm pentru ca am vazut cand e serverul full tot mai scoate cativa jucatori. Deocamdata e la 230 ping, eu oscilez intre 250-270.
    -2. Am vazut ca foarte multi jucatori pe server in special englezii scriu ca sa pot lua antidot , /antidote . Propun sa poti lua antidot scriind si /antidote in chat.
    -3. Sa fie adaugate toate serverele din comunitate la /servers ca sa pot alege jucatorii . Am vazut ca e doar cs-ul , gg-ul si respawn-ul. Propun sa se adauge si celelalte servere.
    -4. Am vazut ca unele comenzi pot fi executate direct din chat, cum ar fi: /slay , /kick, /ban , /addban ,etc. Ar fi tare sa poti pune pe cineva specator sau counter-terrorist sau tero direct din chat adica /t nume ; /ct nume ; /spec nume.
    -5. Sa se adauge pe server o arma cu mai mult dmg decat cele normale pe care o pot lua doar oamenii si sa coste 10000 $ sau mai mult --> propunerea lui camper .


    Cam astea au fost.
    Last edited by AnGeL | Pro (W_^); 10-02-2013 at 05:34 PM.

  2. Cateva propuneri.

    #2
    Membru - Silver Elite Master daniel_San's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    431
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1:Nu
    2: Da. si in antidot si antidote
    3: Decat DR si Respawn. Restul sunt noi venite si e riscul prea mare.
    4: Da
    5: Personal, oscilez intre da si nu.
    Imaginatia este singura noastra limita!

  3. Cateva propuneri.

    #3
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    O sa rezolvam in mare parte ce ai propus acolo.
    1. O sa ma uit ce valoare este sa ca nu imi permit sa pun ceva foarte mare ca se face lag cat ar fi de bun serverul
    2. Din cate stiu este deja pe ambele nume, o sa verific si o sa fac sa mearga.
    3. Cu serverele voi face asta dar doar cu cele stabile, serverele vor fi impartite in servere oficiale si serevere afiliate. Vor fi niste reguli noi si un sistem nou introducere al serverelor in comunitate.
    4. Se poate rezolva printr-un fel de aliasuri, aici o sa-l stresez pe daniel_San
    5. Punctul 5 e legat de 2. Asta pentru ca pluginul de antidot are si un /antidotegun care iti da awp. Awp-ul va fi scos din lista armelor normale care le poti alege de pe cifre si va fi disponibil doar cu bani. Si desigur, va avea un damage mult mai mare

    Dar toate astea vro fi facute cand incep sa lucrez la partea de server, deocamdata vreau sa termin partea de site, webdesign, etc

  4. Cateva propuneri.

    #4
    Membru - Silver II SilentRo's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Posts
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1: nu
    2: merge asta de mult
    4: da ,ar fi frumos
    5: eu ma descurc bine cu shotgun.. ii omor foarte simplu si cu luneta 1-5 dar o noua arma... aceea o vor alege toti si daca va avea dmg prea mare de ex: 3 oameni intr-o incapere daca vor da fiecare 2 hituri vei muri.. iar zm 2 mumia este foarte sensibil..un dmg de 25-40 suficient dupa parerea mea..
    Sunt un ... Ucigas , mare pungas

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage