Nick: QxQ.dll | HYXUL
Durata: permanent
Motiv: va prindeti si voi de ce
Mentiuni: Dupa mai bine de 2 ani de jucat pe acest server si chiar de adminat a venit si momentul sa ma retrag. Nu vreau sa dramatizez foarte mult fiindca nu-mi sta in fire, dar totusi tin sa spun cateva lucruri inainte de toate.
1) Stiu ca cel mai probabil acest topic nu o sa fie citit de persoanele mentionate, dar tin sa le multumesc catorva admini in mod special care mi-au aratat toate partile unui admin bun si capabil pentru orice situatie: Robert, UlqiorraRo si AndreeaRik27.
2) Tin sa le multumesc totodata si celorlalti admini care au tinut acest server in viata atata timp pana acum si care si-au dat intr-adevar silinta. Nu o sa dau nume, cei care se stiu o sa inteleaga ce zic.
3) Tin sa multumesc tuturor adminilor si ownerilor care mi-au acordat sansa de a ma afla in staff-ul server-ului indiferent de antecedentele mele pe server. Datorita acestei sanse pot spune ca am ajuns aici si nu doar pe server ci in comunitate overall.
4) Merci celor ce s-au implicat cu adevarat si nu doar cu un reply pe forum in revive-ul jb-ului.
5) O ultima multumire speciala este pentru @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! deoarece la inceput dorinta mea de a avea grad pe server era sa ii fac in ciuda si sa ii arat ca pot sa ajung ma departe decat ar crede el si uite ca de la un motiv copilaresc am ajuns la un motiv care nu e pueril in a avea gradul.
6) As dori totusi daca o sa mai tina server-ul sa am in continuare numele rezervat si vip-ul (ca doar na e permanent).

P.S. Astept reply-urile cu
Era si timpul sa te retragi.