-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Curatenie generala

    #1
    Membru - Silver Elite Master RedLine's Avatar
    Member since
    Nov 2012
    Location
    Sebes
    Posts
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Curatenie generala

    Am primit 2 reclamatii de abuz ”in serviciu” .

    De acum toti jucatorii si aici nu ma refer la admini doar la jucatorii ... pe de Gungame ...Care sunteti suspecti de wall ... 3 POZE ... daca nu le primesc .... regula e BAN PERMANENT din start .

    Pentru suspectii de aim .... DEMO si postat pe forum ... ban 1 ora pana se vor face verificari . Daca se considera ca nu are aim ... BAN-ul va si scos imediat.

    Asa poate o sa scap de reclamatii!!
    Last edited by RedLine; 14-02-2013 at 03:01 PM.

  2. Curatenie generala

    #2
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Banurile pe neprezentare de poze se dau tot timpul, singurul lucru ce trebuie sa-l faci e sa faci tu un printscreen la consola unde apare "ati facut X poze lui Y" ca atunci cand cel face cerere unban si zice ca nu i-ai facut poze, sa pui acel printscreen ca dovada ca i-ai facut.
    De asemenea, cand ii faci demo ii dai ban permanent, iar daca face cerere unban postezi demo-ul pe forum. Daca se considera ca nu e aim i se scoate banul.

    Spor la treaba!

    PS: cat despre reclamatii... stai chill ca altii au mult mai multe

  3. Curatenie generala

    #3
    Membru - Silver III -=yNt=-'s Avatar
    Member since
    Dec 2012
    Location
    Urziceni
    Posts
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    REDLINE Eu Am observat k unii admini fak poze playerului respectiv si ii da 3 min la dispozitie (ex) ,pe cand adminul sta dupa el 5-6 min ,asta nu e in regula ,dati 2-3 min dak nu lea dat in timpul ala ban ... nu mai stati dupa ei,k inainte nu erau ss c***** si le modificau in paint/photoshop si cine pica drept prost ?adminul bineinteles

  4. Curatenie generala

    #4
    Membru - Silver Elite Master AnOnIm's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Ploiesti
    Posts
    463
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -=yNt=- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    REDLINE Eu Am observat k unii admini fak poze playerului respectiv si ii da 3 min la dispozitie (ex) ,pe cand adminul sta dupa el 5-6 min ,asta nu e in regula ,dati 2-3 min dak nu lea dat in timpul ala ban ... nu mai stati dupa ei,k inainte nu erau ss c***** si le modificau in paint/photoshop si cine pica drept prost ?adminul bineinteles
    II oferi jucatorului cat timp este nevoie sa-ti dea pozele ,daca el iti da add pe mess ,stai dupa el ,poate pc-ul ii merge mai greu ...sau ceva asa ! Tocmai pentru ca ai SS c*****,nu trebuie sa-ti faci griji ca le modifica si "nu pici de prost" .
    Tocmai posibilitatea sa-ti implinesti un vis face viata interesanta,si cand tu vrei ceva cu adevarat,tot universul conspira la realizarea dorintei tale.



  5. Curatenie generala

    #5
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,149
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -=yNt=- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    REDLINE nu mai stati dupa ei,k inainte nu erau ss c***** si le modificau in paint/photoshop si cine pica drept prost ?adminul bineinteles
    Sa-nteleg ca nici acum nu exista SS Checker de nu mai vrei sa mai astepti dupa ei? Acum avem propriul SS Checker si propriul Cheat Defender si tot va plangeti? Nu prea va vad ca folositi Cheat Defender, sau va este lene? Ii faceti un ss jucatorului, dupa care ii explicati pe mess putin despre ce face aplicatia (nu va ia mai mult de 1 minut) si credeti-ma ca nu vor exista oameni care sa nu accepte, cel putin eu unul n-am intalnit . Stiu sa-l foloseasca si sa aiba incredere cei de pe Indungi, CS1, sau alte comunitati, iar voi nu ? Sau va credeti superiori in fata altora ? Probabil ca in viitor am sa-i schimb denumirea in Indungi Cheat Defender sau CS1 Cheat Defender, poate atunci va prinde "moda" si la voi ca sa-l folositi, ca doar pana atunci de ce sa fie bun, doar este "wargods"... Vorba aia, doar nu exista degeaba, prostul nu-i prost destul daca nu este si fudul...

    Altceva nu mai am ce spune... felicitari ...
    *****************


  6. Curatenie generala

    #6
    Membru - Silver Elite -=dcL=-'s Avatar
    Member since
    Apr 2012
    Location
    Malu,Ialomita
    Posts
    139
    Last username
    FeElInGdReAm
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Red nu esti singurul care are reclamati pe forum...eu am destule...si unele chiar de la alti admini care se pare ca sunt cam intepati....atat timp cat tu ai dovezile necesare nu-ti fa griji ca poti oricand sa le dai peste nas cu ele...



    bY wGods .-=dCL=-.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage