-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Propunere.

  1. Propunere.

    #1
    Membru - Silver I Desire's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    20
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere.

    Propun să se facă o modificare, dacă se poate, în momentul în care este free, iar CT nu îi oferă armă teroristului, să nu mai aibă respawn timp de 30 de secunde la începutul următoarei runde pentru că în felul ăsta degeaba i se acordă slay.

  2. Propunere.

    #2
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu cred că există plugin pentru așa ceva. De unde un plugin poate să recunoască că e free și recunoaște dacă un player a dat arma sau nu.
    dacă primește slay și tot nu respectă regula, aplici sancțiuni mai mari.
    Last edited by Skidrowツ; 11-07-2020 at 03:59 AM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. Propunere.

    #3
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu fac parte din staff , dar regula cu slayul ar avea efect daca nu ar fii "Free Respawn" timp de 30 de secunde la inceput de runda , asa ar face slayul la inceput de runda sa aiba un effect , stiu , uneori mori din greseala , se mai intampla , mai ai o sansa , dar asta ar salva si timpul la admini , cand mor aia mai slabi ai timp sa dai spectate pe aia care chiar joaca si poti vedea care scurteaza / incalca regulamentul , ca ex-staff si player mie chiar mi-ar placea chestia asta , poate sa se schimbe pluginul la 5 secunde in loc de 30?
    Nu stiu , vreau sa va ascult parerile.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  4. Propunere.

    #4
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by B14D3 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu fac parte din staff , dar regula cu slayul ar avea efect daca nu ar fii "Free Respawn" timp de 30 de secunde la inceput de runda , asa ar face slayul la inceput de runda sa aiba un effect , stiu , uneori mori din greseala , se mai intampla , mai ai o sansa , dar asta ar salva si timpul la admini , cand mor aia mai slabi ai timp sa dai spectate pe aia care chiar joaca si poti vedea care scurteaza / incalca regulamentul , ca ex-staff si player mie chiar mi-ar placea chestia asta , poate sa se schimbe pluginul la 5 secunde in loc de 30?
    Nu stiu , vreau sa va ascult parerile.
    Ar merge să nu mai primească respawn dacă primește slay, indiferent dacă timpul de respawn încă e, dar nu cred că este posibil.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  5. Propunere.

    #5
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Skidrowツ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ar merge să nu mai primească respawn dacă primește slay, indiferent dacă timpul de respawn încă e, dar nu cred că este posibil.
    îl bagi spec runda aceea d: și îi explici frumos de ce l-ai pus, timp în care el poate citi *say /reguli* etc.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by dizdani; 12-07-2020 at 05:30 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



  6. Propunere.

    #6
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dizdani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    îl bagi spec runda aceea d: și îi explici frumos de ce l-ai pus, timp în care el poate citi *say /reguli* etc.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dacă îi bagi spec încep să înjure că "Cine ești tu să mă pui pe mine spec?" și că a pierdut runda din vina mea.
    De ascultat, nu ascultă nimeni, ce jale e pe server când nu-i niciun admin.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like aqx a dat Like acetui post

  7. Propunere.

    #7
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Desire You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Propun să se facă o modificare, dacă se poate, în momentul în care este free, iar CT nu îi oferă armă teroristului, să nu mai aibă respawn timp de 30 de secunde la începutul următoarei runde pentru că în felul ăsta degeaba i se acordă slay.
    Acest lucru nu cred ca este posibil.

    Quote Originally Posted by Skidrowツ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ar merge să nu mai primească respawn dacă primește slay, indiferent dacă timpul de respawn încă e, dar nu cred că este posibil.
    În schimb acest lucru e posibil. Însă după o scurtă discuție cu Tiger, ar fi o mare bătaie de cap. Fiind obligatorie modificarea a două pluginuri de bază.
    Cea mai bună opțiune rămâne ca adminul să sancționeze jucătorul respectiv.. dacă chiar e necesar să-l pună spectator și să-i explice ce a greșit. Asta dacă jucătorul e înțelegător. Dacă înjură și nu ascultă, decurgeți la comenzi mai aspre când repetă aceeași greșeală. Kick și ban pe timp.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  8. Propunere.

    #8
    Membru - Silver I Desire's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    20
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by mugurhaiduc You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Acest lucru nu cred ca este posibil.



    În schimb acest lucru e posibil. Însă după o scurtă discuție cu Tiger, ar fi o mare bătaie de cap. Fiind obligatorie modificarea a două pluginuri de bază.
    Cea mai bună opțiune rămâne ca adminul să sancționeze jucătorul respectiv.. dacă chiar e necesar să-l pună spectator și să-i explice ce a greșit. Asta dacă jucătorul e înțelegător. Dacă înjură și nu ascultă, decurgeți la comenzi mai aspre când repetă aceeași greșeală. Kick și ban pe timp.
    Am înțeles, nu e o problemă, am crezut că poate fi ceva mai ușor. Apreciez răspunsurile voastre.
    Like Capac, Skidrowツ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage