-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Reclamatie Never Give Up

    #1
    Membru junior ParazitulBelitul's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    Reclamatie Never Give Up

    NICK: Parazitul
    IP: Static
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Never Give Up
    MOTIVUL: Llama aiurea
    DOVADA: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    DOVADA 2 : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Fratilor, eu nu inteleg ce cauta copii de 12 ani in staff...? pur si simplu am scris pe chat "CINE ARE VALOARE ARE VALOARE" si omul imi da Llam imediat n-am facut nimic, n-am injurat pe nimeni, n-am facut spam , absolut nimic fratilor , sufera de el saracu, scoateti-i adminul ca o sa ramaneti 1 vs 1 pe server.

  2. Reclamatie Never Give Up

    #2
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    parazitule in primu rand llama il luasi de la adm zowie nu de la mine

  3. Reclamatie Never Give Up

    #3
    Membru - Silver II b[k]s's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Posts
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am fost alaturi de Never si nu am vazut deloc ca ti-a dat el llama,eu sincer am vazut si am clarificat ca ti-a dat Zowie.

    Edit: In primul rand nu ti-a dat mute ca ai scris tu "CINE ARE VALOARE ARE VALOARE" ti-a dat mute pentru ca spamai cu
    ''esti praf'' ''esti bot'' cand il omorai pe adversarul tau si dupa parerea mea nu este frumos din partea ta sa il acuzi pe respectiv ca ti-a dat mute fara motiv.
    Eu zic sa te potolesti cu vorbele astea: Ca sufere ca nush ce..Mie mi se pare ca este un om matur si nu un copil de 12 ani.
    Nu ai un pic de respect de fata cu Never.

    Plus ca eu zic ca meritai mute-ul acele,sincer ti-l dateam si eu pe meritul tau ca spamai.. Mai ales ca ne enervai pe toti de pe server.
    Last edited by b[k]s; 09-08-2020 at 09:17 PM.

  4. Reclamatie Never Give Up

    #4
    Membru junior ParazitulBelitul's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    ma amuzi , eu niciodata nu am zis "esti praf" doar ca vb pe chat , nimic mai mult, am zis de cateva ori "CINE ARE VALOARE ARE VALOARE" dar nu am facut pe nimeni praf sau bot.
    se pare ca nici nu avem voie sa vorbim pe chat din cauza adminilor.
    tu ti cu Never doar ca sa primesti PRO in cererea pentru admin sa se uite DETINATORUL in FTP sa vada daca am jignit playerii, numai inventati ,ca nu castigati nimic...vreau dovada cand am facut eu bot pe cineva? sau praf?

  5. Reclamatie Never Give Up

    #5
    Membru - Silver III Raluca:*'s Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Sălaj
    Posts
    67
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Confirmed Friends 1 Days Registered 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pe bune acum, tu mereu vorbești aiurea și deși îți spunem sa încetezi nu ai treaba, daca intri, întra și joaca nu tot vorbi aiureli..
    Și pana la urma Never nu are 12 ani, stai liniștit...

  6. Reclamatie Never Give Up

    #6
    Membru - Silver II b[k]s's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Posts
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu recunos ca ai zis "CINE ARE VALOARE ARE VALOARE" da imi amintesc clar cum tu scriai in chat : mama ce ti am dat-o,bot,praf..Si in al doilea rand eu nu tin cu never ca sa imi dea pro.
    Eu am respect fata de toti din staff si el poate sa dea pro sau contra pe meritul meu. Si normal ca tin cu el atata timp cand tu minti..

  7. Reclamatie Never Give Up

    #7
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer , părerea mea e că ar trebui să-ti vezi de joc , si astfel nu vei mai avea treaba cu nimeni .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  8. Reclamatie Never Give Up

    #8
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu Never a fost adminul care ti-a dat llama, a fost adminul "zowie", adica WAllABieSs.
    Din ce mi au spus Raluca, Never si b[k]s, nu ai un comportament adecvat pe server, verificand, am vazut ca nu doar Never ti-a dat ban pentru limbaj, ai mai primit si de la Alina pe 02.08.2020.

    Pe chat se poate vorbi IN LIMITA BUNULUI SIMT.
    Nu doar Never te-a sanctionat, ai fost sanctionat si de Raluca, Alina si acum WAllABieSs.
    Tine cont ca nu doar un admin te-a sanctionat, ai fost sanctionat de mai multi, problema este la tine, nu la ei.

    Vorbeste pe chat, nu ti interzice nimeni, chatul este pentru toata lumea, dar vorbeste in limita bunului simt.
    Nu vrei sa mai fi sanctionat? Controleaza-te, vorbeste pe chat, comunica cu ei, dar fara baliverne.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage