-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Reclamatie FL@M3|MDK

    #1
    Membru junior myhad_'s Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    Reclamatie FL@M3|MDK

    NICK: myhad_

    IP: 82.76.139.178

    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: FL@M3|MDK

    MOTIVUL: Am intrat si eu pe server, si tot ma omoara domul FL@M3|MDK, si tot imj zicea "Culcat, jos, chestii de genul, cum este normal un admin sa faca", eu nici macar nu il bagam in seama, pana cand m-am enervat si eu, si am inceput sa ii zic si lui fix ce imi zice mie, oricum el tot ma omora si imi zicea chestiile alea, el avea 43-17 parca si eu aveam ceva de genul 14-9, un scor normal as putea spune, iar domul FL@M3|MDK ce a zis, hai sa ii cer lu' asta un wg ca de ce nu?Eu am refuzat deoarece am dat de o gramada de ori wg pe serverul asta, si deja eram satul, totusi, aveam 14-9 cum am zis, nu retin bine, nici nu am facut o poza deaorece i-am zis ca ii fac report si am iesit, de nervii pe care ii aveam, practic FL@M3|MDK face abuz de wg deoarece aveam un scor de nimic, nici nu dadea cap mereu sa zici ca "Ba asta are ceva", nu, eram PRAF, asta pot spune, aveam o zi proasta, nu stiu ce motiv ai avea sa imi ceri un wg cand eu practic joc prost, mai este un admin pe server, dar nu ii mai retin numele, am fost de 2-3 ori verificat de el si de fiecare data am fost curat.Chiar vreau sa aud motivul lui FL@M3|MDK de ce mi-a cerut wg si de ce sufera atat pe server.

    DOVADA:You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dislike Raluca:* a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie FL@M3|MDK

    #2
    VIP Xonar * Predator's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Location
    UK
    Posts
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hai sa o luam pe rand:

    1. Iti inteleg frustrarea, cu totii avem zile proaste, fie de la munca sau din alte motive, si eu mai am momente in care ma aprind de la anumite replici ale unor playeri (in cazul de fata, ale unui admin), si da, stiu ca el are obisnuinta de a folosi acele cuvinte, spun din propria experienta , deci nu a fost ceva personal legat de tine.

    2. Faptul ca ti-a cerut un test wg dupa ce ai inceput sa-l imiti sa zicem asa, poate fi si o simpla coincidenta, nu e musai sa ai un scor care sa iasa in evidenta, poate ai avut o faza care i s-a parut lui putin mai ciudatica (nu stiu, zic si eu, nu am fost pe serv), si omu a vrut sa te verifice, chit ca ai mai fost verificat anterior de ceilalti admini.

    3. Lasand acum la o parte starea nervoasa, oftica, etc., intr-un final, adminul ti-a cerut test, tu ai refuzat si ai iesit de pe server, lucru care nu se face, cu atat mai mult sa-i faci reclamatie cand defapt tu ai procedat gresit.

    4. Pentru o reclamatie gen abuz de admin pe baza unei cereri de wg test, este nevoie de o dovada mult mai detaliata, din punctul meu de vedere, cea postata de tine nu mi se pare suficienta incat sa-mi indice faptul ca a facut-o neaparat din oftica, daca aveai unul sau mai multe printuri in care sa evidentieze faptul ca ti s-a cerut mai multe scan-uri intr-un interval de timp scurt de catre el, atunci da, era cu totul altceva.

    5. Avand in vedere modul cum ai procedat, nu pot fi decat contra reclamatiei, asta nu inseamna neaparat ca tin cu el, iar daca intradevar motivul pt care ti-a cerut test a fost unul din oftica sau pur si simplu ca-l imitai, atunci rusinica , dar na, nu putem sti ce-i in mintea omului

  3. Reclamatie FL@M3|MDK

    #3
    Membru junior myhad_'s Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Puteti sa inchideti cacatul asta, -rep wargods, o sa dispareti curand, bft

    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    Deaia si aveti in *** 4-5 pe sv ca le dati admin la handicapati dinastia, facetile drq un test de psihologie
    Last edited by myhad_; 23-08-2020 at 05:13 PM.

  4. Reclamatie FL@M3|MDK

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by myhad_ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Puteti sa inchideti cacatul asta, -rep wargods, o sa dispareti curand, bft

    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    Deaia si aveti in *** 4-5 pe sv ca le dati admin la handicapati dinastia, facetile drq un test de psihologie
    Singurul care o să dispară ești tu , "bft"

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Reclamatie FL@M3|MDK

    #5
    Membru - Silver III Raluca:*'s Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Sălaj
    Posts
    67
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Confirmed Friends 1 Days Registered 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu zic sa ți faci tu un test de psihologie după sa ne ceri noua, adminilor, zic și eu
    După ce reclamație ai făcut e clar cu tine ))

  6. Reclamatie FL@M3|MDK

    #6
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage