-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Reclamatie Never Give Up

    #1
    Membru - Silver Elite Master daniel_San's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    431
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Never Give Up

    NICK: daniel_San/Alandala
    IP: 84.232.141.37 dinamic
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Never Give Up
    MOTIVUL: abuz wcd
    DOVADA: consola You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    Never Give Up, te rog, astept motivul pentru care la un scor de 3-2, dupa 2 sau 3 runde de cand am intrat(conform consolei), imi ceri wcd, culmea, fix la cateva momente dupa kill. Te rog sa-mi spui ce ti s-a parut suspect la mine si cat timp ai stat spec pe mine.
    Daca argumentele sunt valide nu se va intampla nimic, dar daca nu, o sa primesti downgrade o saptamana.

    Multumesc.
    Imaginatia este singura noastra limita!
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Never Give Up

    #2
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ca iti cerui odata wg gata e abuz mi se paru suspect odata cand te intorsasi dintro data si ii il omorasi pe ala. dar in fine da remove si gata cum zisasi si pe sv ca tia cerut si raluca wg si atunci nu ai mai facut reclamatie nu te banei nu iti facui nimic

    mai fusasi odata pe sv cu numele ala iesisi si dupa intrasi iar

  3. Reclamatie Never Give Up

    #3
    Membru - Silver Elite Master daniel_San's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    431
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci ti s-a parut suspecta o intoarcere, nu ai mai stat nici macar o secunda in plus sa te uiti si direct scan. Daca dati scan la orice, va garantez, minim 50% din cazuri nu o sa iasa de pe server ca au cod. Ci ca pur si simplu prefera sa nu isi bata capul sa il descarce si prefera sa isi gaseasca alt sv.

    Downgrade o saptamana la Administrator. Se poate inchide topicul

    Din nou fac apel la voi, inainte sa dati scanare, unde nu e cod evident(gen rupe aim-ul), stati macar 2-3 runde spectatori pe jucatorul respectiv.
    Last edited by daniel_San; 13-09-2020 at 10:05 PM.
    Imaginatia este singura noastra limita!
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Never Give Up

    #4
    Membru - Silver III Raluca:*'s Avatar
    Member since
    Aug 2019
    Location
    Sălaj
    Posts
    67
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Confirmed Friends 1 Days Registered 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce i cu mine?
    Crezi ca dacă mi face mie cineva reclamație nu mai pot eu de aia și ma ofensez?
    Nu știu ce rost aveai sa ma aduci în discuție, probabil ești gelos ca mie nu mi a făcut reclamație, eu spre deosebire de tine din ce am citit de la Daniel am stat spec, chiar mi se părea suspect, omu joaca bine, e ok!
    Poate data viitoare nu va mai luați toți asa de numele meu ca vad ca prea mult va frustrați. Pupici *

  5. Reclamatie Never Give Up

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Poate nu a stat suficient spec pe tine și ar fi trebuit să urmărească mai mult în loc să acționeze atât de repede , dar din ce stiu eu ca si admin nu ai voie sa intri cu alt nickname decât cel pe care ai gradul , ca doar nu suntem la vânătoare de admini , pe de o parte inteleg sincer sa fiu si eu as fi supărat, dar haideți totuși să ajungem la o înțelegere și să lăsăm deoparte reclamațiile între noi , suntem colegi, nu dușmani.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks Alexino, daniel_San a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, ~th3fla~, Alexino, Raluca:* a dat Like acetui post
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  6. Reclamatie Never Give Up

    #6
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Downgrade-ul temporar a trecut !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage