-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Reclamatie Acid

  1. Reclamatie Acid

    #1
    Membru junior bajenaru's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    Reclamatie Acid

    Nick-ul tau: bajenaru
    Varsta: 22
    Nick-ul admin-ului/player-ului: Acid
    IP: IP-ul nu stiu
    Ora si Data / harta: cam in jur de ora 15, 02/11/2020, harta deathrun_unreal
    Motiv: imi da ban ca aveam cs nvidia e9 si aveam mute ca am folosit in propozitie "***" si mi-am luat mute automat si nu aveam cum sa-i mai raspund la intrebearea "Schimbi cs-ul?"
    Dovezi: n-am nimic habar n-am csff
    Mentiuni: ... ce sa zic... joc dr de cand eram in scoala generala, n-am mai jucat de 2 ani sa zic, iau acum repede e9 sa ma mai distrez putin cu 1k fps, iau un server care vad ca are harti calumea, intru si dupa 10 min vine "Acid" asta si ma baga spec ca s-a suparat el ca ma jucam mai bine ca el.... ce naiba frate de cand CS NVIDIA e BLOCAT??? ce n-am voie sa ma distrez? n-am voie sa ma joc un stil de joc din copilarie? Vine acidofilul si imediat ban, habar n-aveam ca nici nu ai voie cu CS NVIDIA dintre toate CS-urile de pe planeta. Sincer sa fiu dupa atata timp voiam sa mai vad si eu cum mai stau la dr si acum chiar ca ma simt de tot rahatul.. nici macar un motiv nu mi-a dat, nici o explicatie, mi-a spus direct, n-am voie cu cs nvidia.... De ce??? de cand e interzis ?????? s-au suparat copiii ca nu le duce calculatorul in 1000 de fps si au vazut ca la altii le duce si l-au blocat? Bravo baieti ca introduceti astfel de reguli pe un server care punea harti mai de doamne ajuta, si bravo ca puneti admini astfel de oameni, nici macar un motiv nimic, mi-a spus sa-i arat ce va nu stiu ce un wdggg rahat care probabil doar astia care stau 24/7 pe cs 1.6 stiu... eu abia ieri am descarcat CS NVIDIA si doar azi am jucat 10 MINUTE MAXIM. Multumesc sa aveti o zi/seara frumoasa!

    Edit: M-am gandit sa las un edit cu treaba cu CS-ul, CINE CITESTE REGULAMENTUL UNUI SERVER INAINTE DE A INTRA? va rog poate sunt persoane care chiar fac asta. Dar eu care voiam sa joc asa de dragul nostalgiei am intrat pe gametracker, am cautat un server si am intrat.
    Last edited by bajenaru; 02-11-2020 at 07:05 PM.
    Like Skidrowツ a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Acid

    #2
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer si mie mi se pare o porcarie ca n-ai voie pe serverul de dr cu cs nvidia.
    Atat am avut de spus
    Like Skidrowツ, EcL|DA a dat Like acetui post

  3. Reclamatie Acid

    #3
    Membru - Silver IV Hopper's Avatar
    Member since
    Oct 2020
    Posts
    94
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu știu ce să zic de chestia asta, nu l-am văzut să dea comenzi aiurea. Da, CS-ul nVidia e interzis din N motive, pe restul modurilor aș putea īnțelege, dar pe DR, nu văd o explicație anume, dacă unul folosește cfg-uri e alegerea lui, nu cred că ar trebui să țină de server, cfg-urile sunt free pe net de atāția ani de zile, dar asta e o altă discuție. Dacă īntr-adevăr aveai gag și nu ai jignit pe nimeni sau ai făcut reclamă altui server și el nu a sesizat asta, e o mică greșeală făcută din partea lui, dar dacă ți s-a spus că e interzis, de regulă ar fi fost indicat să respecți regulile și să te conformezi, sună arogant, da, dar cu toții o facem. Dacă ai cerut explicații cu privire la interzicerea CS-ului, sau dacă asta intenționai, asta nu este vina lui, dar așteptăm să vedem și varianta lui.
    Like dizdani a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Acid

    #4
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    īmi pare rău să aflu ce ai pățit, treaba cu interzicerea clientelor nvidia (cs.) este o treabă mai veche ca mine, iar treaba cu colegul, am să mă interesez mai detaliat.


    de ce sunt interzise aceste cliente?



    • Contine o protectie avansata pentru comenzile pe* care le puteti primii pe un server destroy/exterminate/minne si de orice SlowHack.
    • (inofensiv)NEW* Contine scripturi implementate pe care le puteti activa dintr-un meniu bunnyhop/fps/fast etc.
    • NEW* Acum in E9 PRO beneficiati de AWP HELPER/HEADSHOT HELPER/AIM si WALLHACK NOU!(v2)
      via. client features






    bineīnțeles helper aim-ul a fost scos de pe versiunea oficială (site client), dar īncă există versiuni vechi ale clientului E9 PRO pe internet care īncă conțin asta, iar noi īncă nu putem distinge un client vechi față de unul nou.

    sper că te-am lămurit. Nu am nimic īmpotriva modelelor sau configului de fps bhop din moment ce sunt inofensive. Folosește-le īntr-un client de cs. recomandat de cei din spatele programului WCD ( wargods cheat defender).



    CONCLUZIE, voi reveni cu verdict după ce mă interesez īn logurile despre acest eveniment.

    ps:
    Edit: M-am gandit sa las un edit cu treaba cu CS-ul, CINE CITESTE REGULAMENTUL UNUI SERVER INAINTE DE A INTRA?
    1 la 1000, īnsă serverul spamează īn chat că cs-urile nvidia sunt interzise. Nu te condamn dacă nu ai văzut, joci hud0 sau erai prea concentrat la joc?

    ps2:
    ce naiba frate de cand CS NVIDIA e BLOCAT???
    din a 9-a iterație a clientului.
    Last edited by dizdani; 03-11-2020 at 06:56 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



  5. Reclamatie Acid

    #5
    Membru junior bajenaru's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    joc hud0 pt fps nu ma uit la chat absolut deloc, doar pentru timeleft si nextmap si cand e vot ma trezesc ca nu mai pot sa schimb cutitul ca nu am vazut ca se va schimba harta, mereu.
    Like dizdani a dat Like acetui post

  6. Reclamatie Acid

    #6
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    >ți s-a spus de /infowcd īn chat, de cāteva ori
    >adminul primește avertizare


    pentru a evita alte probleme īți sugerez să descarci un alt cs. și nu īți are nimeni treaba dacă folosești modelele/folderul resources din celălalt cs.
    īti urez un joc plăcut.

    reclamație respinsă.
    Last edited by dizdani; 04-11-2020 at 02:31 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Dislike Skidrowツ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage