Quote Originally Posted by {???} You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
Da' cine suntem noi sa contribuim? Noi ne dam ideile, cei care sunt responsabili sa le puna in aplicare sunt organizatorii forumului, prea aud asta de la tine
Nu inteleg ce legatura mai ai tu pe zona asta .Am vorbit despre oamenii care chiar doresc sa mai ajute un pic cate un pic, nu numai organizatorii, nu conteaza ca e administrator/moderator/membru/schiop/chior. Nu numai Tiger trebuie sa se ocupe, sau nu numai mugur, sau wick sau cine mai e pe aici, am vorbit la modul general pentru toti, de la A la Z si am SFATUIT sa mai existe un pic de implicare din partea TUTUROR, chiar daca m-am enuntat cu cuvantul "moderatori" asta am zis pentru cei care au un grad, l-au primit cu un scop. Oricine doreste si pofteste, ca de facut e mai greu, dar de comentat majoritatea suntem buni. Ajuta si tu daca observi ca ceva nu este bine in loc sa fi dat un reply la o propunere, mergea si un topic la divertisment. Chiar si astept sa vad unul pana joi, ca atunci am terminat cu bacul. Ca stiu ca e mai usor un reply la o postare.