+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: ~Propunere~

  1. ~Propunere~

    #1
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Post ~Propunere~



    Recomand o melodie in timp ce cititi, dupa ce am terminat am realizat ca am scris mult .

    Buna ziua tuturor, vreau ca fiecare propunere scrisa aici sa fie citita cu atentie si sa fie inteleasa, sa se vina cu argumente pro contra, nu numai +1 .

    1. Am sa incep cu doua lucruri mici, care schimba un pic modul cum arata forumul.

    BANNERUL DE KIT CS 1.6:
    ICONITELE LA CATEGORII:

    Bannerul facut e unul simplu, mai "modern" sa-i zici asa, ma gandeam ca alalt e mai invechit un pic.
    Iconitele le-am facut repede, pe graba, numai sa vad cum arata, in principiu, ceva asemanator vreau sa fac, sau chiar sa ramana astea si sa le modific un pic mai mult. Am lasat unele vechi ca sa se observe diferenta. Poza ii editata, facuta in graba (SE POATE MULT MAI BINE ) dar inspre opinia mea personala, schimba un pic asptectul la forum.

    2. Sunt multe lucruri care trebuie scoase, trebuie o curatenie:

    *SubCategoria CSGO.WARGODS + BANNERUL din descrierea de la categorie, serverul numai exista
    *VIP.WARGODS + CSGOBalcani.WARGODS , nu mai exista niciunu.

    @FireaBombardieru de curiozitate, mai faci ceva cu serverul de RPG? e offline de ceva timp.

    *Scoasa categoria METIN2 , nu prea se mai fac servere care se aduc in comunitati
    *CATEGORIA ALTE JOCURI:
    Consider ca trebuie scos: Fortnite, Dota2 , dau un motiv, nu prea se vorbeste despre asa cv, ultimele topicuri la FN sunt din 2019, iar dota2 , are 6 topicuri, unu din 2013 si restu in 2018 .
    *CATEGORIA UTILE, trebuie restranse, Exemplu personal daca as face eu:

    -Design - Ramane la Fel
    -Zona de Tehnologie + Internet combinate, rezulta TEHNOLOGIE & INTERNET, subcategoriile se pastreaza.
    -Jocuri - Ramane la Fel.
    - Multimedia + Divertisment combinate, rezulta MULTIMEDIA & DIVERTISMENT, se pastreaza subcategoriile + se poate adauga Jocuri Forumiste + se poate adauga "Anime" sau "Carti"
    -Comert - Ramane la Fel
    -Auto-Moto - Ramane la Fel
    -Stiri - Se muta "Univers, teorii si SF-URI" de la diverse, rezulta STIRI - Sport
    - Spatiu & SF
    - Fashion
    Se poate adauga subcategoria "Fashion" pentru cei pasionati de asa ceva si doresc sa ne prezinte ce-i la moda sapt asta... etc..
    -Diverse - Ramane la fel dar fara Univers, teorii si SF-URI

    3. Aici am sa fiu injurat, dar am sa fiu direct

    Trebuie sa facem ceva cu serverele de CLASSIC, FURIEN, RESPAWN, ARENA. Trebuie realizata o campanie publicitara sau schimbarea modului. *EU DAU DOAR NISTE IDEI*

    - Cel de classic se poate transforma in unul de GO REMAKE, in principiu ramane classic doar ca are skinuri/arme de csgo
    - Cel de furien ii trist, dar din ce popular a fost a murit.Ce se poate face, dar nu prea mai joaca lumea furien, este sa fie instalat tot un addons de furien, dar mai modern.
    - Cel de respawn (doua variante)
    1. Schimbarea modului din respawn, in ONLY HEADSHOT + RESPAWN si popularea serverului prin reclama
    2. Schimbarea modului din respawn in ZOMBIE ESCAPE si popularea serverului prin reclama
    3. Lasat sa moara pana se inchide.
    - Cel de Arena, organizat de evente + popularea serverului prin reclama. "Organizarea de evente" pur si simplu ne putem strange sa mai jucam si noi o arena.

    Is un om direct, asa imi place sa fiu, o sa veniti cu contra-uri la capitolul servere, ca intotdeauna, dar trebuie sa o ganditi in felul urmator, daca nu ne adaptam la ce se cauta, v-or ajunge si serverele mentionate, ca cel de ZOMBIE, si ar fi mare pacat de ele.

    Serverele de DR si GG functioneaza momentan cele mai bine, ele au macar 5 playeri + ce as putea recomanda la aman2, este organizarea de concursuri, care poate atrag lumea. Concursuri in care poti primi "VIP" pentru ca asta-i situatia in ziua de azi. Se cauta servere unde primesti totu de a gata. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .
    Pe langa asta va pot recomanda in felul urmator: Realizarea unei subcategorii la fiecare server, cu PROMOVARE SERVER. Unde fiecare isi deschide un topic, si posteaza dovada la reclama. La 7 zile consecutive in care omul a facut reclama. Primeste un premiu (Vip 3 zile) asta se cauta cum ziceam.
    + trebuie actualizate topicurile cu VOT SERVERE.
    +TREBUIE NECESAR OAMENI SA SE MAI OCUPE DE SERVERE
    +RECOMAND TOMBOLE, tombele organizate odata la 2 saptamani, in cate un jucător alege un numar, exista 3 premii, locul 1 Vip 2 sapt, locul 2 vip 1 sapt, locul 3 vip 3 zile. Asta i o recomandare, asa se mai fac posturi si pe forum.
    4.Promovarea comunitatii

    Trebuie sa fie promovata comunitatea pe grupuri etc... etc...
    Lucru care nu va ajuta la nimic.
    Am observat in ziua de azi, ca se posteaza pe diferite retele de socializare (tiktok,insta,facebook) filmulete cu momente amuzante la un server. Am observat ca si numarul de "likeuri sa zic asa" ii foarte mare, lucru care-mi da de gandit ca poate un 15% din personale alea, se documenteaza in legatura cu serverul. Spre exemplu, am vazut zilele astea, un tiktok cu o faza amuzanta pe un server de csgo. (mergeau pe control cu dansul pinguinului pe fundal pana in baza la t) si majoritatea persoanelor intrebau de numele la server. Am putea sa ne strangem si noi la o caterinca, si sa filmam prostiile pe care le facem pe sv de arena. Sau se poate realiza un filmulet funny despre comunitatea WarGods, cu multe meme-uri si prostii. Se atrage mult in felul asta, eu pierd 30 min la un video daca incep sa rad ca boul.

    5. Asta nu este o propunere.

    Trebuie promovat comunitatea pe grupuri de fb =). Asta ii indemn la cei care v-or sa mai faca ceva in + pentru comunitatea, am sa realizez un banner, doua, cu o reclama ceva, la servere am facut, dar pentru comunitatea in sine nu. Sper ca s-a inteles ce am vrut sa zic, o zi frumoasa.
    Last edited by k1dd.; 29-05-2021 at 05:27 PM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like WarGods | KGB, -WickedSick-, mugurhaiduc a dat Like acetui post

  2. ~Propunere~

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,080
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. De acord cu banner-ul. L-am si schimbat.

    Iconitele nu sunt pe aceeasi "frecventa" cu tema forum-ului si chiar se observa asta. Dar sunt de acord cu schimbarea lor atata timp cat se potriveste cu ceea ce avem.

    2. Unele subforum-uri de servere sunt pastrate ca si template (e.g.: Metin, Minecraft, SAMP).

    Subforum-urile VIP si CSGOBalcani le-am lasat doar in cazul in care detinatorii lor se razgandesc si revin. Le-am scos totusi.

    Am mutat totusi Metin, Minecraft si SAMP la Alte jocuri, iar subforum-ul de servere afiliate de CS 1.6 ascuns. O sa le readaug inapoi cand o sa avem servere pe categoria respectiva.

    Restul subforum-urilor las la latitudinea celorlalti.

    3. Trebuie oameni care sa tina pasul cu trendul mereu, asa cum am spus si in trecut.

    ZE nu este un mod cautat, uita-te pe gametracker.

    CSGO remake este semicautat, desi nu prea...

    4. Nu avem suficienti oameni de baza si seriosi, avem lipsuri in toate segmentele.

    Din promovare nu prea mai iese nimic, doar cu boost-ul.

    5. Din nou, avem nevoie de oameni seriosi.
    *****************

    Like WarGods | KGB, mugurhaiduc, -WickedSick-, k1dd. a dat Like acetui post

  3. ~Propunere~

    #3
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Nu-i problema, facem sa fie bine, iau o tema default si o editez, numai sa-mi permita si timpu.
    2. Am observat, arata mai bine
    3. Da intradevar ze nu-i chiar asa cautat. Dar daca server-ul ii cunoscut, mai mereu ii full.
    Remake mi se pare destul de popular, mai ales ca is unii care n-au pc sa le duca csgo. (am deja addons daca e nevoie, l-am ciordeless de undeva

    In schimb am vazut ceva interesant:

    -Am vazut un server, roman, care avea modul VALORANT de curiozitate am intrat pe acel server si mi se parea super misto, foarte misto . De la arme din valorant, pana la skinuri pentru arme. Idea e serverul era 0/32, din cauza ca nu se mai ocupase de el, dar eu cred ca daca s-ar fi ocupat de el destul de mult. Serverul ajungea 32/32. Pentru ca pe gametracker era singurul.
    -Classic se joaca mult. Dar trebuie un classic cu ceva mai aparte (exemplu: am vazut un server, oferea "vip free", conditiile: 1. PROMOVAREA SERVERULUI timp de 2 saptamani consecutive sau 2. Plugin in care daca faceai 500 kills, iti dadea vip. (culmea am si eu pluginu cred) + boost ca sa iesi cu el in evidenta.
    -Zm ii la cautare din nou cica + respawn, dar alea sunt servere care au ceva aparte. Am putea gasi si noi un addons mai frumos + mai cu de toate si inlocuit.

    4 , 5. Trebe sa incepem de la 0, nu mai avem moderatorii (asa de multi) care sa se ocupe, n-avem jucatorii asa de multi (trebe boosturi). Totul incetul cu incetul. Am sa boostez luna viitoare cel mai probabil (ma descurc mai greu cu salarul ) server-ul de dr, daca dumnezeu ma si ajuta.

    6. btw @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , iconitele astea cu rankurile la csgo. Is modelele vechi, te-ai gandit sa le bagi pe astea noi?

    Ed. Nvm, acm ca le-am vazut pe astea noi, old is better
    Last edited by k1dd.; 31-05-2021 at 08:06 AM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  4. ~Propunere~

    #4
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Totul se rezuma la oameni serioși.
    Idei sunt destule, doar că nu are cine le pune īn practica.
    Like WarGods | KGB, k1dd. a dat Like acetui post

  5. ~Propunere~

    #5
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salutare! Eu inca astept un site bun pentru boost, am dat un sms la gtrs si nu mi-a bagat mai mult de 10 playeri. Daca se strang mai multi oameni sa punem bani pentru a boosta mai multe servere, ajut cu drag. Seara Faina!

    Detin serverul respawn
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  6. ~Propunere~

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! sunt multe chestii de schimbat pentru a face o resuscitare, incepand de la tema forumului, pana la servere.
    Mereu s-a pus problema de oameni seriosi. De cand stiu eu comunitatea asta, doar de problema asta s-a impiedicat "oameni seriosi". Am auzit asta de atatea ori aici incat mi s-a facut scarba.
    Nu esti singurul cu astfel de propuneri, si totusi, din ce ai scris, te vad destul de constient ca multe vor ramane la fel. Nu stau sa caut toate topicurile in care s-au propus schimbari, iar 99% au fost respinse pe acelasi motiv invocat de atatea ori.

    Adevarata problema nu a stat neaparat in oameni seriosi. Comunitatea asta a avut mai mult decat oameni seriosi, problema ascunsa este de fapt lipsa interesului. Exact, lipsa interesului. Nu s-a vrut niciodata, sau cel putin de cand stiu eu comunitatea, o schimbare si o adaptare a anului in care suntem, si incep cu serverele: pe toate serverele exista buguri, ftp-urile sunt pline de fisiere care nu folosesc, hostul e acelasi de ani de zile, care face aceleasi probleme (lag sau te trezesti cu serverele picate). Adica, iti dai seama, dupa atatia ani in care hostul serverelor de cs 1.6 face ca toti dracii, nu s-a produs vreo schimbare; forumul este invechit, da, tema este foarte invechita, oricat ar veni @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si s-ar bate cu pumnii in piept ca el a facut si el s-a chinuit pentru tema asta, tot invechita ramana. Trebuia sa inteleaga lucrul asta prin 2015 (sa zicem ca nu ar fi fost tarziu) si sa renunte la orgoliul sau, daca tot se chinuie sa tina comunitatea asta.
    Au fost doua servere de csgo in comunitate, nici pana in ziua de azi nu s-a ocupat careva si nici nu o va face.

    Comunitatea asta e pierduta undeva in anii 2008-2014 si cam asta ii e mersul de acum incolo.

    Se spune ca "fiecare lucru are un punct de maxim, dupa care se va prabusi". Se pare ca WarGods si-a atins punctul de maxim in acei ani, 2008-2014 si nu se vrea iesirea din acel impas.

    LE:
    Pentru cei care au spus sau vor spune ca la ce am venit acum sa comentez, ca am plecat ca un las sau chestii de genul: nu am plecat ca un las, am plecat constientizand ca n-am cum sa schimb ceva aici, asa ca am decis sa nu mai iau parte la distrugerea comunitatii. Atat cat am fost, mi-am dat silinta, si, zic eu, cat de cat mai erau playeri pe servere si ma chinuiam sa ma impart peste tot, sa fac promovari s.a.m.d.
    Probabil o sa mi se reproseze multe, dar nu mai conteaza.
    Fiindca n-am apucat sa-mi fac o retragere "oficiala", o spun acum: va urez numai bine, mi-am facut prieteni aici cu care si acum tin legatura si vorbim aproape zilnic.
    Sanatate si pace sa fie!
    Last edited by ~TraNda~; 11-06-2021 at 01:51 AM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like F0rS3ti, WarGods | KGB, k1dd., mugurhaiduc a dat Like acetui post

  7. ~Propunere~

    #7
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Imi exprim si eu o parere la ce ai spus mai sus.

    Tema forumului: forumul ii construit in vBulletin, unde nu sunt asteptari ca temele sa fie intocmai wow, am vazut intradevar niste teme frumusele exemplu: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! dar cu 40e ai 1 luna de boost la un server. sau hoost la alt server pe 3-5 luni. Pe langa asta , tu nu ai luat in calcul faptul ca sunt 23k de users, 230k postari si 36k topicuri, la schimbarea temei se ia in calcul faptul ca poate nu este buna =) si se ajunge la stergerea de date pana la erori in coduri (exista backup , dar care ii rostu sa cumperi o tema de 40E daca nu merge sa o pui si apar erori?). As fi dat o idee , dar nimeni nu este de acord. (Cum nici eu nu as fi) Sa se tina forumul acesta doar pentru probleme legate de WCD, si sa se inceapa un alt wargods, construit in phpbb3 sau invision, [INvISION , nu merita, temele is faine dar codurile in sine mi se par ciudate + erorile care apar in timp). Dar , cine risca sa intretina 2 forumuri? Unul de wcd si altul pentru servere si etc.. Cine risca sa piarda bani + amintiri din postarile de aici? Cu toti, ma gandesc ca ne-am mai uitat cand si cand la topicurile vechi sa ne amintim de altii sau sa vedem ce nebunii am scris in data de x/y/z. Idea de a incepe de la capat ii greu, si stiu ca nimeni nu este de acord, desi asta ar putea ajuta sa mai creasca comunitatea, dar nu risca nimeni pentru ca = bani pierduti si amintiri pierdute aiurea + timp aiurea.

    In legatura cu serverele. Stiu, am propus schimbarea modurilor pentru ca ce avem numai sunt asa la cautare (furien nu mai joaca lumea, clasic trebuie boost , respawn trebuie boost , zm neschimbat , invechit trebuie ceva mai aparte, gungame nu prea joaca lumea, dr se mentine bine in stadiul in care este acuma.
    Am propus moduri care (cat de cat) sunt la cautare, csgo remake, zombie escape, zombie cso. Dar nu se ia in calcul, pentru ca manageri serverelor nu au timp + lipsa de interes (imi dau seama ca majoritatea aveti peste 24+, ca aveti familie sau chiar copii, dar nu moare nimeni daca o ora pe zi, te ocupi de serverul tau in care ai investit candva bani + timp , timp care poate acuma ti se pare pretios alaturi de familia ta, dar 1 ora pe zi, ii chiar si prea putin.)

    Avem moderatorii, care nici la ora actuala dupa mai bine de 4 luni, un topic nu au mai facut. Avem super-moderatorii, care inteleg, familie , lucru etc... dar 1 topic daca faci pe zi, ajuta mai mult decat 0, ti se pare ca reinvie comunitatea cand vezi implicare chiar si cu 1 topic, topicul ala care sti ca-l faci numai pentru 10-20 persoane, dintre care doar 1-2 il v-or citi, dar nu o faci pentru ei, o faci pentru tine si pentru comunitate in sine. Nu is ipostaza sa judec acuma, dupa mai bine de 1 an de pauza din motivele mele personale, si acuma care am bacul si chiar incerc sa mai fac 1 topic pe zi, dar as rade plangand daca vad pe unu ca face o miscare dupa ce citeste asta.
    Pe langa asta, daca tot cs 1.6 nu mai e asa activ, de ce nu se abandoneaza serverele moarte de 1.6, si se deschid de go? Nu stiu... asta a fost idea mea personala si raspunsul la ce a zis Lion, o zi frumoasa in continuare.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  8. ~Propunere~

    #8
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Avem moderatorii, care nici la ora actuala dupa mai bine de 4 luni, un topic nu au mai facut. Avem super-moderatorii, care inteleg, familie , lucru etc... dar 1 topic daca faci pe zi, ajuta mai mult decat 0, ti se pare ca reinvie comunitatea cand vezi implicare chiar si cu 1 topic
    Īți va fi greu să motivezi pe cei mai vechi să o ia de la capăt, avānd īn vedere că au trecut prin momente plăcute și altele mai puțin plăcute pānă să ajungă la decizia de a īnceta activitatea īn această comunitate.

    Este de apreciat faptul că ești interesat să resuscitezi ce este mort pe aici, dar ... cel mai bine ar fi sa ajuți acolo unde īncă mai mișcă ceva.
    Like WarGods | KGB, k1dd. a dat Like acetui post

  9. ~Propunere~

    #9
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu cred ca tema forumului nu este o piedica pentru cineva anume, recunosc ca activitatea mea este abstenta in ultimele 5 luni,dar vrea ca aceasta comunitate sa mearga , hai sa ne adunam pentru un host bun, cativa oameni seriosi , sa donam , sa ave playeri pe servere.
    Tema forumului ,cat si banerele care sunt , sunt mai mult decat bune, problema principala este lipsa implicarii stafului comunitatii, inclusiv eu, doresc sa ne trezim si sa facem ce trebuie,
    Wickedsick are idee ce ar trebui sa facem. va salut cu respect !
    Socializeaza cu noi:
    Like k1dd. a dat Like acetui post

  10. ~Propunere~

    #10
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da' cine suntem noi sa contribuim? Noi ne dam ideile, cei care sunt responsabili sa le puna in aplicare sunt organizatorii forumului, prea aud asta de la tine

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage