-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. Reclamatie emoji

    #1
    Membru - Silver II GuruF's Avatar
    Member since
    Feb 2021
    Posts
    38
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nick-ul tau: GuruFeeder
    Varsta: 21
    Nick-ul admin-ului/player-ului: <->
    IP: este admin
    Ora si Data / harta: forest 5:00 6/24
    Motiv: slay aiurea
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Playerul respectiv facea bhop si s a izbit de un ct si a facut kill cu knife 1, el cica zice ca nu are voie, eu stiam ca doar la portal.

    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    Cum sa stea knife 1 pe forest?

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! aici spune, nu are voie kill k1 nu ca la portal
    Last edited by GuruF; 24-06-2021 at 05:18 PM.
    Dislike It's -_^ a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie emoji

    #2
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Numele meu se citeste itz,am zis de n ori...
    E o chestie de la sine inteleasa ca nu se da kill k1 find un dmg mai mare decat la alte cuțite ,nu e corect pentru ceilalti.Mai ales la portal. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! am gresit aici?
    btw daca tot ai facut reclamatie,nu mai fi asa leguma pe server,ajuta si tu si nu mai tot incerca sa-mi cauti probleme din frustrare
    Last edited by It's -_^; 24-06-2021 at 05:54 PM.

  3. Reclamatie emoji

    #3
    Membru - Silver II GuruF's Avatar
    Member since
    Feb 2021
    Posts
    38
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Stai cuminte cu vorbele tale si ramai pe subiect, daca erau 3-4 ct acolo si el facea bhop are voie sa dea knife 1, nu era portal.

  4. Reclamatie emoji

    #4
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mai bine ziceai ca era tot serverul acolo și īl ataca și eu care eram spec

  5. Reclamatie emoji

    #5
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Teroristul are voie sa dea hs unui ct cu conditia sa nu stea in k1 la portal. Nu va mai certati atata ca nu rezolvati nimic asa. Daca a dat un slay teroristului si nu se afla in k1 probabil nu a fost atent si i s-a parut ca se afla in zona de teleportare.

    Un avertisment este suficient. Sa fii mai atent pe viitor
    Dislike It's -_^ a dat Dislike acetui post

  6. Reclamatie emoji

    #6
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Freeze You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Teroristul are voie sa dea hs unui ct cu conditia sa nu stea in k1 la portal. Nu va mai certati atata ca nu rezolvati nimic asa. Daca a dat un slay teroristului si nu se afla in k1 probabil nu a fost atent si i s-a parut ca se afla in zona de teleportare.

    Un avertisment este suficient. Sa fii mai atent pe viitor
    Nu īnțeleg,care este treaba ta aici,nu ai fost pe server,ai venit sa dai cu părerea de plictiseala?(pe lāngă ca tot ce ai scris acolo e o mare delirare)
    Dislike Freeze, deSire.# a dat Dislike acetui post

  7. Reclamatie emoji

    #7
    Membru - Silver II deSire.#'s Avatar
    Member since
    Mar 2021
    Posts
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by It's -_^ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu īnțeleg,care este treaba ta aici,nu ai fost pe server,ai venit sa dai cu părerea de plictiseala?(pe lāngă ca tot ce ai scris acolo e o mare delirare)
    Orice admin are voie sa-si dea cu parerea, este un post deschis. Btw daca nu era portal k1 ai reactionat gresit. Situatia putea fi remediata amiabil fara reclamatie, dar pana la urma s-a procedat corect.
    Dislike It's -_^ a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie emoji

    #8
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by deSire.# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Orice admin are voie sa-si dea cu parerea, este un post deschis. Btw daca nu era portal k1 ai reactionat gresit. Situatia putea fi remediata amiabil fara reclamatie, dar pana la urma s-a procedat corect.
    nu iti dai cu parerea despre ceva ce nu sti,e simplu,putea sa dea citat din regulament dar nu sa arunce cu povesti pe aici
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  9. Reclamatie emoji

    #9
    Membru - Silver III Mozzz's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    61
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut! Nu inteleg de unde rebeliunea asta fata de admini? Nu tie asa putin batator la obraz, pana la urma cu ei ai luat admin si UP, nu ti-e asa putin jena ca ei te-au ajutat si tu ce faci? Ca sa intelegi de ce ti-am dat eu CONTRA, oricum, urat. Nu e frumos, sa stii, cat despre "aberatii", poate spune orice vrea, sunt admini aici mai vechi decat tine si decat mine. Urat, seara buna!
    Thanks It's -_^ a dat Thanks acetui post
    Like Freeze a dat Like acetui post

  10. Reclamatie emoji

    #10
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Mozzz You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Salut! Nu inteleg de unde rebeliunea asta fata de admini? Nu tie asa putin batator la obraz, pana la urma cu ei ai luat admin si UP, nu ti-e asa putin jena ca ei te-au ajutat si tu ce faci? Ca sa intelegi de ce ti-am dat eu CONTRA, oricum, urat. Nu e frumos, sa stii, cat despre "aberatii", poate spune orice vrea, sunt admini aici mai vechi decat tine si decat mine. Urat, seara buna!
    Nu ești tu ăla sa mi ti morala crede-ma,cāt despre ceilalți,au dat pro pentru ca au vrut și și-au format o părere despre mine,asta nu īnseamnă ca acum trebuie sa fiu pupin.. cum de altfel observ ca tu ești,fără perdea,cāt despre ajutor,doar 2 mi-au oferit ajutorul lor,și sunt recunoscător,nu permit unora mai mari in grad sau mai vechi sa dea pe aici cu părerea despre o situație pe care ei nu o cunosc.Mai ales ca uni intrați din an in paste,și va treziți acum.
    Last edited by It's -_^; 26-06-2021 at 09:25 AM.
    Like whocares a dat Like acetui post
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage