-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. Reclamatie emoji

    #11
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by It's -_^ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu ești tu ăla sa mi ti morala crede-ma,cāt despre ceilalți,au dat pro pentru ca au vrut și și-au format o părere despre mine,asta nu īnseamnă ca acum trebuie sa fiu pupin.. cum de altfel observ ca tu ești,fără perdea,cāt despre ajutor,doar 2 mi-au oferit ajutorul lor,și sunt recunoscător,nu permit unora mai mari in grad sau mai vechi sa dea pe aici cu părerea despre o situație pe care ei nu o cunosc.Mai ales ca uni intrați din an in paste,și va treziți acum.
    chiar daca am fi dat contra pe motiv ca esti indisciplinar pe server in privinta asta nu se tine cont de parerea noastra si tot ti-ar fi dat grad pentru ca aveai ore suficiente pe server si noi nu aveam dovezi ca doar nu stam la fiecare injuratura care o spune fiecare jucator sa facem poze. De aceea nu ma mai obosesc sa dau contra ca dau degeaba asa cum a patit si Mozzz. A dat contra si nu a fost bagat in seama . Asa cum am mai patit si eu cand am facut cereri de reclamatii nu suntem luati in serios, de administratorii serverului. Dar oricum au dreptate oamenii spunand ca ai inceput sa fii obraznic vorbind asa cu colegii tai din staff.
    Dislike whocares a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie emoji

    #12
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    55
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Freeze You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    chiar daca am fi dat contra pe motiv ca esti indisciplinar pe server in privinta asta nu se tine cont de parerea noastra si tot ti-ar fi dat grad pentru ca aveai ore suficiente pe server si noi nu aveam dovezi ca doar nu stam la fiecare injuratura care o spune fiecare jucator sa facem poze. De aceea nu ma mai obosesc sa dau contra ca dau degeaba asa cum a patit si Mozzz. A dat contra si nu a fost bagat in seama . Asa cum am mai patit si eu cand am facut cereri de reclamatii nu suntem luati in serios, de administratorii serverului. Dar oricum au dreptate oamenii spunand ca ai inceput sa fii obraznic vorbind asa cu colegii tai din staff.
    Eu zic ca ma comport destul de decent pe server cu voi și cu jucătorii,sa nu zic ca am mai multă răbdare decāt mulți,se cunoaște reacția jucătorilor cānd intru eu si cānd intra alți admini (nu dau nume),asta se vede,”colegii” mei dragi,nu cred ca v-am jignit,am dreptul sa răspund cum īmi doresc la reclamație.
    Last edited by It's -_^; 26-06-2021 at 10:59 AM.

  3. Reclamatie emoji

    #13
    Membru - Silver III Mozzz's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    61
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Vai ce rebel, -1. Glumesc, glumesc. Cum zici.
    Thanks It's -_^ a dat Thanks acetui post
    Like It's -_^ a dat Like acetui post

  4. Reclamatie emoji

    #14
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adevărul e că vă place să vă māncați pe aici.
    K1 nu este permis la duel sau facānd camp cu el la unul dintre portale. Īn rest este permis. Că doar de aceea există īn meniu, ca să fie folosit.
    Avertisment, a doua oară downgrade.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Like dizdani a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage