+ Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Propunere - S3nSe.

    #1
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere - S3nSe.

    Salut , cu ocazia ca forumul a revenit, am revenit si eu cu niste idei

    1. Cred ca s-a mai discutat in trecut in legaturile cu rankurile de csgo. Am incercat sa fac si eu ceva candva dar am observat ca, cele de pe csgo is cele mai bune la ora actuala pentru a motiva utilizatorul intru a face posturi. Astfel , cei de la valve au scos si ei unele rankuri mai bune sa zic asa, mai "moderne" care partial se potriveste si cu tema forumului :



    Arata binisor parerea mea. Si cum am zis, partial se potriveste cu tema forumului.

    2. Reclama, am tot zis si in trecut trebuie facut reclama in continuare si ajutat serverul cu niste boosturi, astfel, aici vine si punctul 3. Cu ocazia faptului ca vine ziua de halloween sau cum dq se scrie Ma gandeam sa fac niste banere pentru servere. (acuma cum imi permite si timpu, ca si lucrez ca si invat , ca am si facultate, ca dau si de carnet) Ca sa facem un event pentru Halloween, Eventuri care au diferite premii: Exemplu:
    Pe dr: locu 1 vip permanent locu 2 vip o luna si tot asa. Ma gandeam in principal sa populam serverul de zombies de halloween, intrucat se potriveste cu ziua in sine. In schimb pentru popularea asta ar fi necesare si niste boosturi. Am in capul meu ideea sa ne strangem cateva persoane, sa boostam macar cu un 1 E , sau cum poate fiecare, serverele. Ideea e ca serverul de zombies are un plugin mai demodat, trebuie ceva unde sunt foarte multe skinuri, levele, credite etc... deci daca @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ii de acord cu ideea, am putea sa-l ajutam sa modernizam serverul lui. Daca ne strangem cativa , mana de la mana, putem face un event frumos. Chiar si pentru forum , Exemplu: Care face cele mai multe posturi cat si topicuri primeste gradul de VIP dar doar pentru cei care nu au un grad deja in comunitate (ii doar o idee) Trebuie doar un pic de interes din partea tuturor. Banerele pe care le fac cu premiile pe care si le alege fiecare manager al serverului , sa fie transmise pe grupuri de whatsapp , facebook care in principal au ca tema CS 1.6

    4. La zona de utile, ca sa scapam de miniaturile alea, ma gandeam sa fac niste banere care vine in fundal la fiecare zona, Gen: Un banner cu photoshopu care scrie DESIGN WARGODS.RO
    La zona de jocuri , un banner cu niste jocuri care tot asa are JOCURI WARGODS.RO (o idee cam naiva , dar putem incerca sa vedem cum ramane).

    5. Daca eventul de halloween se va tine pe servere, aveam in cap sa ne folosim mai nou de TIKTOK , multe servere atat de 1.6 cat si csgo isi fac reclama acolo, o mica reclama care starneste interesul, reclame amuzante.

    6. Sa remodernizam serverele cu acordul managerilor, acuma sa fim seriosi, serverul de respawn poate functiona mai bine cu skinuri pe arme pe care le primesti la un anumit level, cat si cu alegerea cutitului pe care-l vrei .

    Atata tot , O zi frumoasa.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like ~TraNda~, WarGods | KGB a dat Like acetui post

  2. Propunere - S3nSe.

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,063
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Da, le putem inlocui. Le ai in format png?
    2. Greu cand nu ai cu cine.
    3. Cu serverele trebuie vazut, cu forum-ul mai greu dupa cum se poate si observa...
    4. Daca ai, sunt dispus sa le schimb.
    5. Pot face, dar am nevoie de material. Mi le puteti trimite pe PM/facebook/steam.
    6. Vorbeste cu @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .
    *****************


  3. Propunere - S3nSe.

    #3
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    4. Le fac , vad cum iese si isi da lumea cu parerea
    1. Le caut cand ajung acasa
    6. Am sa vorbesc cu toti managerii
    5. Ne trebe cineva care poate inregistra pe pc (eu nu pot, am un pc de tabla din pricina faptului ca trebuie sa strang banii) Da cred ca pot incerca sa editez cu alte tampenii chiar daca n-am facut acest lucru.

    PD:

    Am rezolvat cu iconitele cu rankuri, le-am facut de aceasi marime ca si cele actuale. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! sa-ti explic faza cu acel rank "NONE" ma gandeam ca de acuma inainte , ce-i care vin in loc sa primeasca direct Silver 1 , sa primeasca "NONE" pana indeplinesc 5 posturi. Adica:

    Banuiesc ca tu ai aranjat in felul urmator:

    Silver 1: 0 Posts
    Silver 2: 50 Posts

    Le poti face asa:

    "NONE": 0 Posts
    Silver 1: 5 Posts
    Silver 2: 50 posts

    Modifici doar baremul dintre Silver 1 si Silver 2, o mica diferenta

    Pe langa asta, S-a luat in calcul scaderea numerelor de posturi pentru rankuri? Adica sa fim seriosi , nu vad vreunu sa fie mai mare de Master guardian elite . Nu se doreste luat in considerare o scadere? Sa vedem si noi rankul ala de Global cum arata pe forum .
    Last edited by k1dd.; 23-10-2021 at 01:48 AM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  4. Propunere - S3nSe.

    #4
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! la un addons de genul te-ai gandit pentru serverul de zombie? Arme multe, levele, clase, meniu de cutite , astea atrag oamenii in ziua de azi la un server de zombies (personal, si cel clasic fara atatea lucruri si cel mai modern ma atrag, dar ala mai modern contine mai multe lucruri de care ma lipesc mai mult). You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . N-am sa te mint, arata ceva mai diferit decat cel classic pe care-l avem. Din pacate nu am link de download, dar pot face tot posibilul sa-l caut pe cel care a creat addonsul sa pot sa-l primesc (intrucat e free)

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! tu din nou pentru serverul de furien, avand in vedere ca nu se mai joaca lumea furien si etc, nu te-ai gandit la ceva care nu se prea vede? Paintball! . Arata bine n-am ce zice dar nu stiu cat de bun e addons-ul (n-am vazut addons mai bine pus la punct ca asta, ii chiar extrem de dubios) You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! din nou te deranjez stimate domn, am vazut ca serverul de classic are cativa oameni in ultima vreme (am vazut 5 oameni in momentul in care am scris acest mesaj) dar te-ai gandit si la un addons de csgo remake? Doar de curiozitate sa vezi cum arata You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Serverul de GunGame si cel de Dr is cele mai bine aranjate sa pot sa-i zic asa, nu prea gasesti ceva mai "modern" Poate la cel de gungame un addons in care ai si lvl si rank si clase, dar o da deja in w3rcraft combinat cu gg.

    Atata tot, luati in calcul o modernizare, imediat ajungem in 2022, lumea cauta ceva mai diferit de la server la server, cine stie , poate maine vedem server de valorant
    Last edited by k1dd.; 23-10-2021 at 11:58 PM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like bLLue a dat Like acetui post

  5. Propunere - S3nSe.

    #5
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut. Daca nu ma insel l-am avut candva si nu avea .sma il gasisem pe un site foarte cunoscut unde se fac reclame la servere asta fiind acum 4-5 ani. Daca reusesti sa-l gasesti il putem pune pe respawn.

  6. Propunere - S3nSe.

    #6
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu poti iesi din aceasta situatie de criza cu skinuri noi, bannere personalizate si reclame care s au dovedit inutile si in trecut.
    Daca atunci cand am fost cativa oameni care ne-am dat interesul pentru serverele de cs 1.6 nu am ajuns la nici un rezultat, nu inteleg de ce se vrea in continuare acelasi lucru. E clar ne invartim in jurul cozii.
    Asa cum cs 1.6 s a dus in jos, aceeasi soarta o are si comunitatea.
    Trebuie construita o noua reputatie a acestei comunitati pe baza altor jocuri noi, un proiect mai indr*****, mai multa incredere oamenilor care isi dau interesul etc.
    In caz ca se vrea in continuare aceesi situatie ca si pana acum, se pot pune in practica si propunerile lui S3nse. Multa bafta!
    Like aqx, ~Wolf~, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  7. Propunere - S3nSe.

    #7
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGods | Toxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    E clar ne invartim in jurul cozii.
    Nu ne invartim in jurul cozii , pur si simplu nu avem oamenii pe care ne putem baza care sa ne ajute cu serverele de cs:go. Suntem 2 maini de oameni aici, Tiger, Wick, Esky, RogVaiv, BLlue, KGB, nici 2 mai exact . Cum putem noi 7-9 persoane cati am ramas, sa ne impartim la atatea lucruri de facut? Avem (nu stiu daca le mai avem sau sunt doar off) 2 servere de go de care n-are nimeni sa se ocupe, si singuru impuls pe care-l avem, ii ca astia de am ramas, sa mai tragem de serverele astea de 1.6 cu scopul de a mai strange cateva persoane pentru viitor. Nu avem ce face! Sa nu mentionez ca sunt persoane aici la care urmeaza sa le dau tag, care n-au mai prestat un interes de mai bine de 6 luni.
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! si sa nu mai enumar, ca nu mai stau sa caut , faptul ca avem un "programator" cu 4-5 creatii la numar care majoritatea, jumate ii de pe net jumate ii de la el , un "manager" care nici nu mai are serverul in comunitate , un "designer" care sa-mi trag doua peste fata de n-am stat si i-am cautat creatiile 2 ore, ca sa vad si eu cum dq o ajuns ala designer, ca ce sa vezi ca nu ii le-am gasit, nici macar o postare de a lui mai recenta de un an n-am gasit. @[696]~Vlad sau nu stiu care, un "Blogger" care a murit dupa 2 lunii dupa ce a facut cererea de Blogger, @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , ce faci puiu, mai traiesti? . In concluzie, ca nu is in stare sa judec timpul oamenilor, da is si eu om, am facultate, am lucru, am sesiunii, am scoala de soferii, ba da am timp sa fac ceva si pe aici, de n-am stat azi si am editat 8 ore sa ma traga dumnezeu acuma pe roata. Deci cat putem trage 7 oameni, si de ce anume sa tragem?

    Ai facut parte din comunitate cuvintele tale
    "M-am saturat de monotonia prezenta in comunitatea wargods"
    da te-ai intrebat de curiozitate, ce-i care au ramas aici 3,5,7,10 anii, nu s-au saturat ? Am tras zilele astea de mine, la capitolul design, deoarece am impresia , ca daca continuam astia 7 sa tragem, in 2 lunii avem si o rasplata, rasplata fiind ca v-om reusii sa mai strangem 2-3 boi sa se alature noua, IS BUNI SI 2-3, nu is 100, dar degeaba avem 100 si pr*tii daca 2 destepti fac cat 100.

    Deci pe scurt, gasim alte modalitati de a mai face ceva? Nu, tragem pana putem de sv alea de 1.6 pana ni se va oferii ce cautam , oamenii care v-or sa faca ceva, nu care comenteaza fara rost ca nu se face si iar nu se face si ca, comunitatea is are sfarsitul in curand. Am plecat 400 la razboii si pana la urma am ajuns numai 2 , eu si calul, ceva de genul suntem noi astia 7 ramasi.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage