-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Request unban s1mple for TIGER

    #1
    Membru - Silver I s1mplee's Avatar
    Member since
    May 2024
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hello Tiger revin si vreau sa imi dau cu parerea pentru ca nu mi se pare corect decizia luata!

    In primul rand nu tin pastele sunt plecat din tara de 6 ani si nu stiam ca este sarbatoare pe comunitate

    2. Am asteptat cateva ore pana mi-ai raspuns la cerere iar reply-ul tau lasa de dorit

    reply TIGER : " What does that server ban have to do with us?"

    comunitatea wargod se ocupa de banuri si unban

    aici m-ai testat ca sa vezi ce reactie am si nu ai mai raspuns 24h si la o cerere de azi cand am intrat am observat ca in 6 ore ai dat unban la o persoana sa ne intelegem la ce raspuns mi ai dat prima oara incercai sa faci pe prostu cu mine , oamenii mi au cerut de pe server wargod am facut test de 3 si am avut un fail si am luat ban permanent


    Eu revin si imi cer scuze pentru cum am reactionat nu sunt bombardier dar daca tie ti se pare ca faci ce trebuie imi asum si nu mai revin never pe aceasta plaforma dar raspunsul de la final de cerere lasa de gandit

    reply TIGER : "Zi de zi vedem astfel de specimene inculte atat in trafic, politica, oriunde in spatiu public ... deja e prea de tot unde a ajuns omenirea si directia in care se duce"


    ADICA ? pai tu ai probleme in trafic si te descarci pe mine ?

    vrei sa platesc ca sa scoti un ban? pentru ca banul este primit din systemul tau la 3 incercari ban permanent

    nu mi se pare corect dar aici esti supsect de abuz ca sa faci bani dupa ce oameni isi i au ban din motive de genu.


    Nu te am injurat nu ti-am vorbit urat

    lumea nu trebuie sa stea drepti ca tu ai un grad pe comunitate nu esti DUMNEZEU sa nu uitam sa mai fim oameni

    platesc o suma de bani pe un server si am luat ban permanent din cauza wargods-ului si revin si zic

    have mercy

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    P.S Vreau sa donez pentru unban poti sa ma pedesesti si asa nu 6 luni pentru ce? cum am mai spus nu te am injurat doar ca nu am avut rabdare si am reactionat

    Rusine, la altii le scoti in ziua precedenta si pe altii ii testezi

    rusine
    Last edited by s1mplee; 07-05-2024 at 04:16 PM.
    Dislike ~Wolf~ a dat Dislike acetui post

  2. Request unban s1mple for TIGER

    #2
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,107
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Presimt ca vine si banul pe forum. . Nu abuzeaza cu nimic, e serviciul lui, pe care il ofera gratuit. Nu e Dumnezeu, dar e Dumnezeu peste aplicatia creata si sustinuta de el. Nu obliga pe nici o alta comunitate sau server sa foloseasca aplicatia, faptul ca ceilalti au ales sa-ti dea ban permanent pe server e decizia lor, nu a lui Tiger.

    Puteai sa zici ca e abuz atunci cand te bana si iti cerea o suma de bani, dar in acest caz, esti doar banat, chiar daca platesti sau nu. Are dreptul de a-si alege persoanele care ii folosesc aplicatia.

    Puteai rezolva asta in privat, vorbind cu Tiger, nu deschizand topicuri fara sens. Puteai sa-ti ceri scuze pentru reactia avuta, chiar lui, dar la ce ai scris si prin topicul asta, alea 6 luni presimt ca se maresc la 12 luni .

    Auzi, nu stie cand e Pastele. Pastele e in toata lumea, incepand de la Ierusalim pana in Romania.

    nu stiam ca este sarbatoare pe comunitate
    Asta e top .
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like ~Wolf~ a dat Like acetui post

  3. Request unban s1mple for TIGER

    #3
    Membru - Silver I s1mplee's Avatar
    Member since
    May 2024
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Tu esti foarte comic , dai apa la moara incerci sa te dai bine pe langa el daca este sa platesc pentru unban o voi face, acest topic l-am deschis vizavi de postarile lui la cererea mea mi-am dat cu parerea ca nu face dreptate, sunt nevinovat .

    VIP esti nu ai nici un drept sa comentezi la postarile facute de mine , nu fii obraznic sunt pedepsit fara drept si tu mai esti si glumet goofie? vezi ti de ale tale.

  4. Request unban s1mple for TIGER

    #4
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,172
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Realizezi ca nu sunt 24/7 online, faptul ca nu sunt platit si faptul ca nu am timp liber la discretie, nu? De asemenea in primul post din topic m-ai luat sa-mi explici de admin-ul de pe server care ti-a dat ban, ban care nu are nicio legatura cu noi, si faptul ca ai primit o eroare la comunicarea cu server-ul - nicaieri de faptul ca aveai ban in wCD. Era mai util sa specifici faptul ca ai luat ban, data si ora, steam, adresa IP si optional sa atasezi un screenshot cu banul wCD. Sunt multi care vin la noi crezand ca asa rezolva banurile date pe servere, servere unde nu avem noi autoritate. Daca ei confirma ca au si ban wCD, atunci revin si ma uit asupra situatiei.

    Rezolvarea problemelor din topicurile postate in sectiunea wCD nu au o anume prioritate la momentul crearii lor (de exemplu faptul ca sunt cereri unban sau false-positive sau dupa data crearii lor), ci le rezolv in functie de cum consider eu ca le-as putea rezolva mai rapid in functie de timpul meu disponibil. Doua sau mai multe cereri de unban, false-positive sau altele, poate nu au acelasi nivel de prioritate sau nu as putea sa le rezolv in timp util.

    Tu erai asociat cu alte conturi ce ar fi trebuit sa le verific manual, inclusiv din istoricul banurilor, sa vad daca este vorba de aceeasi persoana sau nu. Toata treaba asta necesita timp. Ca atare, nu te flata prin testarea pe care crezi ca ti-am facut-o pentru ca este doar in capul tau.

    Quote Originally Posted by s1mplee You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ADICA ? pai tu ai probleme in trafic si te descarci pe mine ?
    Daca doar asta ai inteles din toate propozitia, lasa de dorit...

    Quote Originally Posted by s1mplee You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    vrei sa platesc ca sa scoti un ban? pentru ca banul este primit din systemul tau la 3 incercari ban permanent
    Nu ti-am acordat vreun grad de unban ca sa poti sa vii cu argumentul "vrei sa platesc". Nu esti singurul care a primit ban temporar sau permanent pentru care nu isi pot cumpara unban-ul.

    Quote Originally Posted by s1mplee You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu te am injurat nu ti-am vorbit urat
    La comportamentul infect de care ai dat dovada, nici multe nu mai aveai.

    Quote Originally Posted by s1mplee You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    lumea nu trebuie sa stea drepti ca tu ai un grad pe comunitate nu esti DUMNEZEU sa nu uitam sa mai fim oameni
    Nimeni nu te pune, sau mai bine spus obliga, sa folosesti aplicatia noastra. De asemenea, imi place mentiunea "sa nu uitam sa mai fim oameni" cand efectiv ai dat dovada ca nu poti fii...
    *****************

    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  5. Request unban s1mple for TIGER

    #5
    Membru - Silver I s1mplee's Avatar
    Member since
    May 2024
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul post am explicat cum am primit ban pe wargod cand acesti playeri de pe server mi-au cerut sa fac verificare nu am spus ca am luat ban pe server de cs doar dupa o zi dupa ce nu am putut sa prezint wargod , in fine
    Sa nu o mai lungim
    Care este gradul care trebuie platit ca sa mi se scoata banul

  6. Request unban s1mple for TIGER

    #6
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,172
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reciteste ce am scris.

    *****************


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage