-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 29
  1. Reclamatie UFC !!

    #11
    Membru - Silver Elite Master AnOnIm's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Ploiesti
    Posts
    463
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    OFF:Cotoi...se vorbeste de adminul care a calcat stramb,pentru a te plange lui Max contacteaza-l...sau pune le discutii generale,fara offtopic.

    ON: Se vor lua masuri cu siguranta...UFC ,cand mai jucam eu pe server,era linistit,nici nu stiam ca e admin ) .
    Tocmai posibilitatea sa-ti implinesti un vis face viata interesanta,si cand tu vrei ceva cu adevarat,tot universul conspira la realizarea dorintei tale.



  2. Reclamatie UFC !!

    #12
    Membru - Silver III cotoi's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ba nebunule de anonim si am com aici ca multi dintre jucatori au dreptate si uni admini se acopera unul pe altul casa sti

  3. Reclamatie UFC !!

    #13
    Banned ALINA's Avatar
    Member since
    Nov 2010
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    RECLAMATIE UFC!!
    Astazi la ora 17:35 am intrat pe server si UFC iar imi da kick fara motiv...sau unul din admini ai necaz pe mn...fratilor daca se da admin pe banda rulanta eu una nu am ce sa spun decat ca cel care tine serverul nu este in stare sasi instruiasca cum trb admin-i ...MARIUS fati frate datoria de admin principal...UFC nu are ce sa caute in functie de admin...Si inca ceva , vad ca regulamentul este valabil numai celor care nu au nici-o putere asupra adminilor care dau kick la nesfarsit si cum vor ei..Deci UFC trebuie sa i se ia comenzile ...

  4. Reclamatie UFC !!

    #14
    Banned ALINA's Avatar
    Member since
    Nov 2010
    Posts
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    RECLAMATIE UFC !!! marius acum am dovezi cand ufc mi-a dat kyck fara motiv...te rog dami add sa ti le arat ...si daca nu se ia masuri in potriva lui inseamna ca regulamentul este facut de forma...

  5. Reclamatie UFC !!

    #15
    Membru - Silver I UFC[Rashad]'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Slobozia
    Posts
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 4 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul rand am martori ca ALINA spargea lasere albastre ca acel player mi-a zis ca era cu alina in aceeasi incapere si ii spargea laserele si eu in tmpul ala mi-am dat slay si ma uitam pe ea si intradevar asta facea.Am martori.In al doilea rand ii dau kick ca m-a injurat de ***** mami degeaba si nu de asta ii dau kick mereu,dar mama e moarta si nu ma injura pe mine de *****.Si cu cotoi nu am nimik,dar unu spargea lasere albastre si i-am zis ca ii dau ban direct daca mai sparge vre-un laser,desi eu nu am aceasta comanda de ban si multe alte comenzi nu am.Am doar slay si kick.Atat am avut de spus.

  6. Reclamatie UFC !!

    #16
    Membru - Silver I UFC[Rashad]'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Slobozia
    Posts
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 4 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Le multumesc celor care ma sustin.Intrati pe server sa vedeti ce bine ma inteleg cu toti playerii.Inafara de acest individ ALINA care nici macar nu ma cunoaste si ma injura de *****.

  7. Reclamatie UFC !!

    #17
    Membru - Silver I UFC[Rashad]'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Slobozia
    Posts
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 4 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si daca ar fi sa imi luati comenzile nu m-ar supara,dar astept sa intre cotoi zi de zi sa isi faca datoria de admin.Cotoi sa stii ca esti sifonar.Cel mai urat lucru vazut la un om.

  8. Reclamatie UFC !!

    #18
    Membru - Silver Elite killer's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 4 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bravo ufc!!!
    Tiger

  9. Reclamatie UFC !!

    #19
    Membru - Silver Elite Master AnOnIm's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Ploiesti
    Posts
    463
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by cotoi You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ba nebunule de anonim si am com aici ca multi dintre jucatori au dreptate si uni admini se acopera unul pe altul casa sti
    Daca ai ceva de reclamat ascupra unui admin,hai sa spunem la Reclamatii sau direct lui Max . Aici se vorbea strict de UFC .

    UFC ,ne bazam mai mult pe dovezi,printuri/demouri si alte dastea...nu spunem ca avem martori,asa pot intra si eu dau un ban,si ii atrag atentia unuia ca trebuie sa iasa ca mine . Nu e foarte greu...Cand te-a injurat de *****...ii dai gag/kick/ban pe timp...nu de fiecare data cand intra kick,asta duce la eliminarea jucatorului,si nu stii cat de greu se aduc jucatorii pe server.
    Daca dai ban permanent pentru ca a sparg nu stiu ce lasere,iar nu e ok . CITESTE REGULILE cu atentie si hai sa le respectam cu toti,ca daia au fost puse,nu doar pentru cativa admini .
    Acum Max,pentru ca si asa "are prea mult timp" o sa stea cateva ore sa verifice discutia voastra/sa suporte injuriile voastre,ca nu stiti sa va stapaniti. Se vor trage niste concluzii dupa ce va verifica Max treaba.
    Atat am avut de zis si sper ca am fost foarte clar . Salut .
    Tocmai posibilitatea sa-ti implinesti un vis face viata interesanta,si cand tu vrei ceva cu adevarat,tot universul conspira la realizarea dorintei tale.



  10. Reclamatie UFC !!

    #20
    Membru - Silver III -=Giulia=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mda... ufc, ti-am spus sa te potolesti cu anumite chestii, se pare ca nu ai inteles...
    Uite, se pare ca Alina a primit kick de la tine fara sa faca nimic, nu a spart niciun laser in momentul in care i-ai dat kick si nimeni nu a spus ce ai postat tu, ai tinut-o in kick-uri...
    Aaa... am vazut si afirmatia ta cum ca alina nu o sa mai joace pe serverul acesta...
    Nu ma intereseaza daca o/il placi sau nu, asa ceva nu se face, faptul ca a fost un conflict intre voi, il dai uitarii, te rezumi la a-ti vedea de treaba ta si in cazul in care incalca regulamentul esti liber sa iti faci datoria de admin, dar pana atunci nu profiti de acest lucru pentru a te simti mai superior sau mai puternic, adminul nu e facut ca sa bagi "frica in playeri" e pentru a mentine ordinea pe server, ca jocul sa decurga in conditii normale...
    Plus de asta am observat ca, in cazurile in care ar trebui sa aplici anumite comenzi stai cu mainile in san... Un player "ionut" a cerut instructiuni in legatura cu punerea laserelor, iar "killer | Pro (W_^)" ii spune sa taca... tu ce faci stai la povesti cu killer? trebuia sa ii raspunzi lui ionut si lui killer sa ii atragi atentia sau sa ii dai gag
    In fine nu are rost sa iti mai explic anumite situatii, cred ca faci si tu diferenta intre bine si rau, pana inveti regulile de adminat si iti trece "razbunarea" pe playeri ai slot!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage