-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Rednic la CFR !

  1. Rednic la CFR !

    #1
    Banned pitiku's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    WarGods Comunity
    Posts
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2

    Rednic la CFR !

    Rednic s-a inteles cu Cfr Cluj. A semnat pe un an. Rednic va face anuntul oficial dupa ce isi va rezilia contractul cu Standard Liege. Ca sa devina campioana pentru a 4-a oara, CFR ii cere lui Rednic sa-l aduca la Cluj si pe Bokila. Petrolul ii da drumul congolezului pentru doua milioane de Euro.

    Bulgarul de la Ludogoret a refuzat-o pe CFR, iar clujenii l-au chemat pe Rednic la negocieri. "A semnat deja" - e informatia venita de la Cluj.

    "Pai, eu sunt antrenorul lui Standard! Nu pot sa negociez cu nici un club! Vineri plec in Belgia si luni ma intalnesc cu presedintele si dupa aia putem vorbi de alt club. Vreau sa iau altul mai bun decat Bokila!" a incercat sa ascunda intelegerea Rednic.

    La finala Cupei, Rednic a tinut cu Petrolul, pe care a antrenat-o in sezonul trecut. A iesit bine pentru el. CFR a pierdut si renunta la Trica.

    "Si cu Clujul am tinut pentru ca am copilarit la Cluj, parintii mei sunt de langa Cluj" a spus Rednic.

    Rednic l-a adus pe Bokila la Petrolul. CFR ar vrea ca Rednic sa vina la Cluj si cu Bokila.

    "Nu vreau sa plec la o echipa unde azi joci, maine nu joci. Nu imi place asta. De asta stau la Petrolul" a spus Bokila.

    Rednic a luat titlul in Romania cu Rapid si Dinamo. Vrea sa repete performanta si la Cluj, unde prietenul sau, Andone a cucerit 2 din cele 3 titluri ale CFR-ului. Lui Trica nu-i convine sa fie secundul lui Rednic.


  2. Rednic la CFR !

    #2
    Membru - Silver III Mihai07's Avatar
    Member since
    Jan 2014
    Location
    Home
    Posts
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Fi tu însuți !, Copia nu are valoare !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage