-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Reclamatie Godless -

    #1
    Membru - Silver I becks89's Avatar
    Member since
    Jul 2013
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Godless -

    Reclamatie Godless -
    Buna ziua.Am o nelamurire cu acest `admin` Godless 888`...daca a primit acest `rank`( acum vad ca e un `helper`)are dreptul sa fie si un nesim... total?.Am incercat si eu ca tot omul sa ma relaxez inainte d munca la o runda doua de cs pana sa incep sa primesc slay de la acest `godless 888` pe motiv ca stau in baza eu fiind terro pe harta dustyaztec...intrebarea mea ar fi daca sunt ct la porti si vin peste terro in baza eu nu trebuie sa ii impusc ca sa trec de porti ? doar asta e jocul..sau ce trebuie sa fac?.in momentul in care am intrebat dc primesc slay mi s-a spus ca stau in baza si sa nu mai comentez )..eu i-am explicat ca mai sus ce si cum..asa am primit si kick..cand am reintrat si am intrebat dc primesc kick am primit altul...l-am facut nesimtit la a 3-a incercare..cand sa rabufnesc cu intrebarile mele logice si normale primesc gag de la murder66.Nu am voie sa ma exprim?Acest server funtioneaza pe principiul sunt admin deci fac ce vreau indiferent de situatie?Nu stiu daca va stiti intre voi sunteti frati/surori etc dar niste masuri ar trebui luate ca probabil nu sunt singurul care nu este lasat sa se joace.Pe aceasta cale ii multumesc lui mzq ca a incercat sa nu fie partinitor.
    In speranta ca se v-a schimba ceva eu Va Multumesc.
    Last edited by becks89; 30-07-2013 at 03:39 PM.

  2. Reclamatie Godless -

    #2
    Membru de onoare Teddy's Avatar
    Member since
    May 2011
    Posts
    1,642
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai facut reclamatia peste tot numai unde trebuia nu ai facut-o.
    Aici este sectiunea de reclamatii a server-ului cs.wargods.ro: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by Teddy; 30-07-2013 at 03:45 PM.
    Be you
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage