Am vazut ca multi dintre voi nu cunoasteti toate functiile siteului, asa ca m-am decis sa va fac acest scurt tutorial cu modul de postare a Filmuletelor atat la aceasta categorie cat si pe restul siteului:

Quote Originally Posted by -=MaX=- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
La postarea filmuletelor va rog sa tineti cont de acest tutorial:

- Intrati pe youtube (sau alte surse cu filme) si copiati linkul:



- Dati click pe butonul de postare a filmelor:



- Si in fereastra ce va apare dati paste la Link-ul copiat:



O alta metoda de a posta filmuletele este sa scrieti manual codurile BB (fara spatii) pentru linkurile Video:
Code:
You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
Utilizand aceste metode utilizatorii vor accesa mai usor filmele de pe forum.
Sper sa va fie de folos si sa folositi aceasta metoda de postare a filmuletelor.
V-as ruga sa tineti cont de acest model, sa folositi functia de postare a filmelor si sa nu mai lasati linkuri catre site-uri cu filme cand exista posibilitatea integrarii lor la noi pe site.
Nu am timpul necesar sa editez posturile tuturor celor care lasa linkuri si nu baga filmul cum trebuie, in consecinta cine nu va posta conform modelului ii voi sterge postul.