-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. reclamatie wicked sick

    #1
    Banned sefulabani's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1

    reclamatie wicked sick

    NICK: HeLL#Boy
    VARSTA:16
    DATA SI ORA: 10 ian 2017 15:55
    IP: 92.83.75.20
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: WickedSick
    MOTIVUL: Ban pe degeaba
    DOVADA: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Stiu ca acum toata lumea o sa zica ca nu e permanent si nu trebuia sa fac reclamatie dar as vrea sa stiu macar motivul pentru care am luat ban. (Am facut reclamatia pe contul asta pentru ca am uitat parola la contul meu vechi)

  2. reclamatie wicked sick

    #2
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Presupun ca ti-a dat ban pe motiv-ul limbaj-ului si spun aste pentru ca te-am vazut de mai multe ori injurand si nu este nimeni obligat sa-ti inghita ti-e toate porcariile.Este o reclamatie inutila.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  3. reclamatie wicked sick

    #3
    Banned sefulabani's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Am fost si eu admin dar n am dat niciodata ban pentru pl m, trebuia sa mi dea gag pentru aia cred, nu ?

    Si in primu rand i am zis doar de ce a schimbat mapa aiurea, pentru ca era a 2 oara si deja gata spunea sa imi vad de treaba mea, de ce sa imi vad de treaba mea ca nu i convenea lui ce spuneam ? Eu stiam ca mapa nu se schmba asa cand vrei intai intrebi playeri si dupa daca sunt de acord da o schimbi nu ca el
    Last edited by sefulabani; 10-01-2017 at 04:52 PM.
    Like Killer Demon a dat Like acetui post

  4. reclamatie wicked sick

    #4
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din cate stiu eu ai fost admin pe Deathrun dar daca esti acel HeLL#Boy din pacate pentru tine ai fost banat si pe forum,si controleaza-ti limbajul.

    Edit: Asteapta raspunsul adminului reclamat si decizia ownerului,nu mai lasa reply-uri aiurea.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  5. reclamatie wicked sick

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Crezi prost. Eu nu sunt obligat sa inghit tampeniile tuturor incultilor . Era mapa de_dust2_moama , playeri 15+, in groapa erau gramada , se spargeau laserele de fiecare data , le-am dat slay celor care spargeau , le-am si spus ca-i banez daca mai continuna , ei bine , ei tot continuau , ca sa evit sa-i banez astfel incat server-ul sa nu piarda playeri , am schimbat pe zm_2010b prin vot , deci a-ti fost de acord cu schimbarea mapei , nu am schimbat de capul meu cum sustineai tu .

    Pentru asta ai primit ban-ul de 200min , poate asa te calmezi. Lasa gag-ul ca v-ati obisnuit cu el si tot continuati. Eu nu suport "smecherasii" astia ca tine .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  6. reclamatie wicked sick

    #6
    Membru - Silver I Killer Demon's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thumbs down Adminii serverului...

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Am fost si eu admin dar n am dat niciodata ban pentru pl m, trebuia sa mi dea gag pentru aia cred, nu ?
    Corect!

    Am fost si eu pe server la fata locului.

    Aici este ce s-a intamplat: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .

    De asemenea atitudinea unui super moderator pe forum-ul asta pe serverul de Zombie lasa de dorit:



    Dupa ce i-a dat ban a spus de fata cu toata lumea:
    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sa spui de fata cu toata lumea asa ceva de parca stii ca nu ti se va intampla nimic denota ca gradele pe serverul asta sunt de superioritate si imunitate. Atitudine gen jucatorii trebuie sa respecte regulile, iar adminii au voie sa faca ce vor, cam asa sta treaba.

    Stim cu totii ca Alinnaaa este iubita lui, dar sa faci discriminarea cand vorbeste cu "pl" si sa nu ii dai gag nu mi se pare cinstit fata de ceilalti jucatori. Putea sa zica in chatul adminilor, nu sa vada toata lumea.

    Totul s-a intamplat in jurul orei 16:00 (mai putin cu 10-20 minute pe mapa zm_2010b).

    Nu am nimic cu baiatul asta, dar deja adminii au inceput sa ma scarbeasca de tot. Marea majoritate sunt ingamfati, aplica comenzi degeaba pe mine si mai se dau mari cocosi. Nu stiu daca sunt mai mult de 1-2 admini de genul care iti ofera un joc placut si fac atmosfera frumoasa pe server.

    Dupa cum stiti, am avut ban pe serverul asta si as vrea sa mi se puna inapoi chiar daca am IP dinamic.

    Numele meu este Invision.

    Multumesc.

    PS: pentru cei care zic ca nu sunt usa de biserica, da, nu sunt pentru ca nici voi nu sunteti mai presus ca sa fiu si eu.

    // EDIT:

    Sa aveti in vedere pentru adminii "cocosi" care se stiu ei si aici nu vorbesc de Wicked Sick pentru ca nu mi-a facut niciodata nimic, ca serverul asta are un average de 10-15 persoane pe zi. Cu cat numarul de admini de genul asta se inmulteste, cu atat numarul de jucatori scade.

    Salut.
    Last edited by Killer Demon; 10-01-2017 at 05:06 PM.

  7. reclamatie wicked sick

    #7
    Banned sefulabani's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Si daca s au pus 2 runde acolo inseamna ca se puneau in fiecare runda? Poate runda urmatoare nu se mai puneau acolo si nu se mai intamplabnimic nu trebuia sa vii tu direct cu ban pentru atata lucru ca am zis eu o injuratura si ti am zis de ce ai schimbat mapa , si mapa chiar ai schimbato din senin nu o mai da la intors ca nu ai intrebat pe nimeni daca vrea alta mapa, si eu cand ti am zis de ce o schimbi ai inceput ca nu i treaba mea

    EDIT: Din poza ta se vede ca zice si violentul "le schimbam din 3 in 3 minute" deci nu eram singurul revoltat ca ai schimbat tu mapa, se vede si unde mi ai zis ce s cu atatea comentarii, de ce tu ai voie sa faci ce vrei pe server ca esti admin si eu trebuie sa tac? cum vine asta
    Last edited by sefulabani; 10-01-2017 at 05:14 PM.

  8. reclamatie wicked sick

    #8
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Killer Demon You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Corect!

    Am fost si eu pe server la fata locului.

    Aici este ce s-a intamplat: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .

    De asemenea atitudinea unui super moderator pe forum-ul asta pe serverul de Zombie lasa de dorit:



    Dupa ce i-a dat ban a spus de fata cu toata lumea:
    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sa spui de fata cu toata lumea asa ceva de parca stii ca nu ti se va intampla nimic denota ca gradele pe serverul asta sunt de superioritate si imunitate. Atitudine gen jucatorii trebuie sa respecte regulile, iar adminii au voie sa faca ce vor, cam asa sta treaba.

    Stim cu totii ca Alinnaaa este iubita lui, dar sa faci discriminarea cand vorbeste cu "pl" si sa nu ii dai gag nu mi se pare cinstit fata de ceilalti jucatori. Putea sa zica in chatul adminilor, nu sa vada toata lumea.

    Totul s-a intamplat in jurul orei 16:00 (mai putin cu 10-20 minute pe mapa zm_2010b).

    Nu am nimic cu baiatul asta, dar deja adminii au inceput sa ma scarbeasca de tot. Marea majoritate sunt ingamfati, aplica comenzi degeaba pe mine si mai se dau mari cocosi. Nu stiu daca sunt mai mult de 1-2 admini de genul care iti ofera un joc placut si fac atmosfera frumoasa pe server.

    Dupa cum stiti, am avut ban pe serverul asta si as vrea sa mi se puna inapoi chiar daca am IP dinamic.

    Numele meu este Invision.

    Multumesc.

    PS: pentru cei care zic ca nu sunt usa de biserica, da, nu sunt pentru ca nici voi nu sunteti mai presus ca sa fiu si eu.
    Deci , unde am gresit eu mai exact? Ca am spus ca toti sunt paraleli ? Ma referam strict la cei care vorbesc si se comporta ca "domnul" de mai sus . Vin-o cu dovezi relevante cum ca eu am gresit in alte situatii si nu am adminat corect . Inca mai ai ban ? Bine de stiut Nu am spus niciodata ca nu pot fi sanctionat , bineinteles ca pot , cat despre gradul de super moderator pe forum , nu are nici cea mai mica legatura cu server-ul de zombie , vorbesti in necunostinta de cauza . Cum am spus , eu nu suport astfel de inculti . Fa ceva util pentru comunitate , nu venii sa arunci cu noroi. "Marea majoritate sunt ingamfati, aplica comenzi degeaba pe mine si mai se dau mari cocosi." categoric , fiindca uneori mai dam de 1-2 inculti dastia ca voi , iar gag-ul nu e rezolvarea fiindca o luati de la capat. Te rog sa-ti sustii afirmatiile cu dovezi , respectiv , faptul ca ceilalti sunt cocosi si aplica comenzi aiurea , implicit si eu , vreau sa vii cu dovezi cum ca am gresit , dovezi relevante , nu ca am spus ca toti sunt paraleli , cand defapt asa sunt , din cauza frustrarii incep cu acel limbaj dezolant cu organul lor sexual , dupa cum am spus nu sunt obligat , si nici un admin nu e obligat sa asculte tampeniile voastre .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like dizdani a dat Like acetui post

  9. reclamatie wicked sick

    #9
    Membru - Silver I Killer Demon's Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Si daca s au pus 2 runde acolo inseamna ca se puneau in fiecare runda? Poate runda urmatoare nu se mai puneau acolo si nu se mai intamplabnimic nu trebuia sa vii tu direct cu ban pentru atata lucru ca am zis eu o injuratura si ti am zis de ce ai schimbat mapa , si mapa chiar ai schimbato din senin nu o mai da la intors ca nu ai intrebat pe nimeni daca vrea alta mapa, si eu cand ti am zis de ce o schimbi ai inceput ca nu i treaba mea
    La ce se refera aici este ca pe mapa de_dust2_moama, jucatorii se ascundeau aici:



    Erau 4-6 jucatori pe runda (au fost 3-4 runde consecutive in care oamenii s-au ascuns acolo), iar Zombie puneau lasere intentionat ca jucatorii sa traga in ele si sa le sparga.

    Wicked a dat slay la cativa care a crezut ca au tras in ele, desi cred ca unii erau nevinovati (eram Zombie), chiar se certase cu unu vioLENTUL (orele 15:00-15:30). Dupa ii s-a "sculat" sa schimbe mapa:



    Din nou, o atitudine care lasa de dorit...

    Acum stim ca nu va fi sanctionat, dar eu mi-am spus punctul de vedere. Unu Tranda mi-a spus ca eu judec de la suprafata, dar acum judec din interior si vad de ce WarGods nu va fi niciodata ca WarLords. Chiar daca un jucator are un comportament urat sau te jigniste, stiu de la Max - care nu cred ca un admin de pe acum l-a apucat - ca tu trebuie sa taci, sa dai dovada de maturitate si sa ii dai gag (pedeapsa pentru jignire), ca daca te iei cu el in gura se ajunge la cearta cum este in momentul de fata.

    O zi buna.

    PS: spun ca unii jucatori erau nevinovati pentru ca daca luam minimul de jucatori - 4 -, mai se nimerea unu sa traga din greseala intr-un laser, si urmatorul jucator la fel, iar intr-un final tot se spargeau ca incaperea e mica si oamenii mor repede, si sunt amatori pana la urma, nu sunt in PGL, adica e o incapere mica si 4-6 lasere de la Zombie, nu ai cum sa le eviti cand vezi tot atatia Zombie si plus ca unii sunt si straini si nu inteleg. Dar daca erau 5-6 jucatori cum au fost in unele runde era de neevitat.
    Last edited by Killer Demon; 10-01-2017 at 05:29 PM.

  10. reclamatie wicked sick

    #10
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by sefulabani You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Si daca s au pus 2 runde acolo inseamna ca se puneau in fiecare runda? Poate runda urmatoare nu se mai puneau acolo si nu se mai intamplabnimic nu trebuia sa vii tu direct cu ban pentru atata lucru ca am zis eu o injuratura si ti am zis de ce ai schimbat mapa , si mapa chiar ai schimbato din senin nu o mai da la intors ca nu ai intrebat pe nimeni daca vrea alta mapa, si eu cand ti am zis de ce o schimbi ai inceput ca nu i treaba mea

    EDIT: Din poza ta se vede ca zice si violentul "le schimbam din 3 in 3 minute" deci nu eram singurul revoltat ca ai schimbat tu mapa, se vede si unde mi ai zis ce s cu atatea comentarii, de ce tu ai voie sa faci ce vrei pe server ca esti admin si eu trebuie sa tac? cum vine asta
    Deci , invata sa respecti si vei fi respectat la randul tau , daca mai continui cu un astfel de limbaj consecintele se vor prelungii .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage