-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Retragere sa

  1. Retragere sa

    #1
    Membru - Silver IV Suflet Albastru's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    80
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Retragere sa

    Nick: Suflet Albastru
    Durata: nedeterminată
    Motiv: de ordin personal. M-am implicat serverului și nu am simțit vreun feedback pozitiv din partea celor care sunt mereu ocupați, scuzele mele că v-am ocupat timpul cu serverul pe care īl dețineți, voi vreți să lucrăm noi(adminii) pentru voi(șefii), dar nu uitați că fiecare are obligații și datorii și cu cāt e mai mare gradul cu atāt cresc beneficiile, dar și īndatoririle!
    Mentiuni: fiecare are același timp, am īnvățat că gestionarea e importantă, poate luați aminte. Acesta este un reply pentru topicul cu day-urile, eu am fost cel care nu voia să posteze pe forum, pentru că era inutil, din moment ce noi ,,care vorbim la microfon și te deranjăm" am testat toate day-urile și ți le-am spus pe server, m-a deranjat atitudinea ta ( ai luat un plugin de pe net și īți era lene să īl aplici cum trebuie).

    P.S: mai ai de rezolvat bug-uri ,,pe care le-ai rezolvat" (JBE)
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  2. Retragere sa

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Macar de ai fi sincer in motiv…. Ai spus motiv de ordin personal (adica un motiv care tine cont viata ta personala si ai prefera sa ramana secret), dar apoi incepi sa adaugi cat mai multe detalii despre aceasta situatie (anume cat de nemultumit esti ca nu primesti up pentru ,,efortul depus'')
    In caz ca nu stiai up-ul pentru activitate se acorda mai des atunci cand puteai face cerere de up pana la premium si dupa trebuia sa arati ca meriti si de vreme ce acum poti face cerere de up la orice grad acel up bonus ar trebui acordat mult mai rar fiindca usureaza avansarea in scara ierarhica a fiecarui membru staff. Si ca o ultima chesti este logic de vreme ca scripterul e ocupat (ca mai are si el viata, familie etc.) sa ni se ceara noua ajutorul poate careva cunoaste cate ceva sau stie pe cineva cu astfel de cunostiinte.
    Totusi daca vrei sa te retragi treaba ta nu iti sta nimeni in cale asa ca ramai cu bine!
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. Retragere sa

    #3
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu stiu daca sa te fac nesimtit pentru chestia asta,cand LiOn a intrebat de buguri,nici unul nu s-a chinuit sa le rezolve,eu in momentul asta incerc sa le rezolv,cat de praf sunt eu cu amxmodx incerc sa fac ce pot,"pfoai,stau eu sa zic bugurile? de ce mai exista owneri" te rog sa gasesti tu un scripter sa ne faca tot ce-ai zis tu.
    Toti vreti multe dar nu va implicati,sa zicem ca esti la scoala si vreti o excursie in Paris,un bilet spre paris costa sa zicem 200 lei , dar ce? voi sa puneti bani? profesorii ce fac?
    Scuteste-ma,te rog
    gandeste-te ca eu,cand aveam un admin numit Sniper ca si premium si eu helper,eram cel mai activ player de pe jb,veneam mereu cand ma chema lumea,acum nu pot sa fac accelasi lucru,nu am abandonat serverul,dar nu e accelasi JB pe care ma jucam,fara dayuri,fara vechi prieteni,din toti adminii vechi au ramas numai 3-4 , Eu,Hyx, si blue (scuze daca mai este cineva,doar pe astia ii tin minte) Restu ba si-au luat remove pentru inactivitate,retrageri,etc
    Daca chiar vrei sa ajuti,te invit sa inveti AMXMODX si sa ma ajuti pe mine sa fac pluginul
    Eu sunt dispus sa-mi platesc partea pentru un scripter bun,dar pe voi nu va intereseaza de loc,voi credeti ca Tiger,LiOn,Wolf,Wicked etc etc, au timp pentru chestiile voastre? LiOn are facultate. Wolf are Liceu(la care trebuie sa toaca) Tiger are o familie si Wicked are o slujba, nu isi pot face tot timpul din lume pentru server,isi fac timp cat pot,dar pentru voi nimic nu e destul.
    Pa.
    Thanks Scorpion Hellfire a dat Thanks acetui post
    Like Scorpion Hellfire, Razer12345 a dat Like acetui post

  4. Retragere sa

    #4
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,106
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Suflet Albastru
    M-am implicat serverului și nu am simțit vreun feedback pozitiv din partea celor care sunt mereu ocupați, scuzele mele că v-am ocupat timpul cu serverul pe care īl dețineți, voi vreți să lucrăm noi(adminii) pentru voi(șefii)
    Scuza-ma pe mine, cu ce anume te-ai implicat? Ca ai facut o cerere de admin si ai stat pe server? Oricine poate lua admin, nu esti un "zeu", calmeaza-te.
    Quote Originally Posted by Suflet Albastru
    dar nu uitați că fiecare are obligații și datorii și cu cāt e mai mare gradul cu atāt cresc beneficiile, dar și īndatoririle!
    Exact indatorirea ta de admin (pe langa cele administrative) este sa anunti problemele pe server.
    Quote Originally Posted by Suflet Albastru
    Acesta este un reply pentru topicul cu day-urile, eu am fost cel care nu voia să posteze pe forum, pentru că era inutil, din moment ce noi ,,care vorbim la microfon și te deranjăm" am testat toate day-urile și ți le-am spus pe server, m-a deranjat atitudinea ta
    Crezi ca eu stau sa ascult pe server ce vorbiti voi? Eventual sa-mi iau si un caiet sa mi le notez, sa le tin minte.
    In seara respectiva am stat sa modific, cu toate ca eu a doua zi la 8 dimineata aveam examen, iar ceasul era trecut de 12 noapte. Nu crezi ca esti cam nesimtit din fire? Sau pe mine nu trebuia sa ma deranjeze atitutinea ta? Eventual vrei sa iti dau si vreun premiu ca te-ai "chinuit" sa imi spui la microfon bugurile .
    Nu am zis sa fie scrie atunci acele buguri, puteai sa le scrii a doua zi, dar sictirul tau de om incapabil si care cerseste m-a facut sa renunt la proiect.
    Quote Originally Posted by Suflet Albastru
    ( ai luat un plugin de pe net și īți era lene să īl aplici cum trebuie).
    Scuza-ma pe mine din nou, astept sa ma inveti sa "aplic" un plugin .

    Cat despre tine? Un simplu player disperat dupa grade. Ti-a zis cineva sa nu faci o cerere UP?
    Nesimtire in situatie pura, lipsa de respect de la un pusti razgaiat.
    E placerea mea sa-ti dau remove si ban pe server .
    Last edited by ~TraNda~; 02-03-2019 at 11:14 AM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Razer12345, N/O/I/S/E, ~Wolf~, ~Life~, Blue01 a dat Like acetui post
    Dislike Suflet Albastru a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage