-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Cerere [MOD]16Lei

    #1
    swag's Avatar
    Member since
    Apr 2015
    Location
    Chirnogi,Călăraşi
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thumbs up Cerere [MOD]16Lei

    Numele : (numele real ) si (numele de joc)
    Varsta : (varsta reala nu minciuni) (VARSTA MINIMA 16 ANI)
    Nivelul : (nivelul actual) (NIVELUL MINIM 95)
    Rasa : (Sura / Ninja /War / Shaman)
    Regatul: (Rosu / Albastru / Galben)
    Motivul : să fiu sincer,pentru că īmi place să ajut playerii,pentru cămă plictisesc pe sv iar aşa mai am şi eu o ocupaţie,pentru că īmi place să am [MOD] şi pentru că poate īmi daţi şi mie ca [MOD] ceva item mai jmek ştiţi voi
    Cum crezi ca ai ajuta serverul daca ai obtine aceasta functie : păi ce face un mod? ajută cu informaţii nu? ...
    In ce mod vei promova serverul/comunitatea : vorbă om la om cu persoane cunoscute
    ID Messenger /Skype : Y!M: aktushi | Skype: aktushi.lol | You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    cel mia des pe facebook...
    Experienta : am mai fost GM pe cāteva servere,dar trebuie să recunosc că n-am umblat nici o dată īn ftp şi astea,,, iar metin joc de 5 ani .... deci stiu cāte ceva
    Timp Jucat : nu apar minutele,dar joc zilnic ,dimineaţa cam pe la 7-8.... pe la ora 15-16 mai ies iar seara intru iar.. (dacă ajung acasă mai devreme de ora 20-21,dacă vin mai tārziu ... nu pot intra.., seara pot sta pānă la ora 5 dimineaţa dacă nu mi se face somn...)
    Poti aduce aporturi financiare Serverului ? : nu
    Regulament : da
    Intrebarea de SECURITATE : A33KR2

  2. Cerere [MOD]16Lei

    #2
    Membru - Gold Nova III Alex`'s Avatar
    Member since
    Oct 2014
    Location
    Oradea
    Posts
    1,120
    Last username
    A!x FTw | X!a
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Re: Cerere [MOD]16Lei

    Cerere Incompleta ! + [MOD] īn fata numelui nu are nici o legatura cu " un item mai jmek " , MOD e o responsabilitate īn concluzie


    Te aștept peste o săptămānă cu o noua cerere ! Fii mai atent !
    Last edited by Alex`; 15-04-2015 at 01:20 AM.

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)


    MAIN ACCOUNT


    SMURF ACCOUNT

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage