-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #1
    Banned DarkRed's Avatar
    Member since
    Dec 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    728
    Last username
    Justice01 TITAN Tetrahidrocanabinol
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2

    Lightbulb Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    Propun sa primeasca "REMOVE" cei ce au grad pe forum si nu au mai dat pe aici de 3 luni.
    De ce fix 3 luni ?
    Pai eu zic ca fara un topic de retragere sau o convorbire in prealabil cu "Tiger" ,dupa 3 deja este "plecata" persoana respectiva si nu prea mai sunt sanse sa viziteze forumul .
    Plus ca ,de ce sa aiba grad atata timp cat nu intra pe forum ?
    Acestasta ar fi o idee de baza ,daca aveti ceva de adaugat sau doriti sa schimbati ceva in aceasta propunere ,nu ezitati ,exprimati-va opinia si catalogati aceasta propunere cu sau .

  2. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #2
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Socializeaza cu noi:
    Thanks DarkRed a dat Thanks acetui post
    Like DarkRed a dat Like acetui post

  3. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #3
    Super Moderator ADRI's Avatar
    Member since
    Jan 2014
    Location
    46.00 23.00
    Posts
    2,220
    Last username
    -ADRI-
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    contra.
    Like DarkRed a dat Like acetui post

  4. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #4
    Membru - Silver Elite Master dns's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    Babadag
    Posts
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Decizii de genu sunt luate le momentu si timpul potrivit constatate de persoanele cu statut atribuit.
    Din punctu meu de vedere acest topic e inutil
    Like DarkRed a dat Like acetui post

  5. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #5
    Banned DarkRed's Avatar
    Member since
    Dec 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    728
    Last username
    Justice01 TITAN Tetrahidrocanabinol
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2
    Quote Originally Posted by dns You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Decizii de genu sunt luate le momentu si timpul potrivit constatate de persoanele cu statut atribuit.
    Din punctu meu de vedere acest topic e inutil
    Nu prea cred ca e atat de inutil pe cat crezi tu .
    Ce argument ai ca este inutil topicul ?

    Eu nu oblig persoanele cu statut atribuit sa le dea REMOVE celor care nu mai intra pe forum si au un grad degeaba ,eu doar am propus asta ,mai exact am incercat sa le amintesc acest lucru .

    Dar daca tu crezi ca acest topic e inutil ,poate e .

    Inca mai astept pareri despre aceasta propunere ,daca s-ar putea si cu un argument ,deoarece atunci cand dati doar un simplu "contra" ,fara un argument ,dupa parearea mea ,degeaba il dati !

    Btw ,cu ce v-ar incurca daca ar primii REMOVE cei care nu au mai intrat pe forum de ceva timp ?
    Sper sa nu va simtiti ,nu este vorba de voi ,in caz ca v-ati simtit atacati ,este vorba de cei care chiar nu mai au nici o treaba cu FORUMUL !

  6. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #6
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Este buna propunerea pentru cei care nu au mai dat un ochi pe aici de creva timp. De exemplu, in cazul meu.Nu am spus nimanui ca nu mai is pe aici si aia a fost.Sunt multe persoane care au ajutat pe plan financiar si nu aa fi de acors ca acelora sa primeasca remove la gradul de pe forum,altora da !
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like DarkRed a dat Like acetui post

  7. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #7
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In opinia mea ce-ai mentionat mai sus este o idee buna intrucat majoritatea ce dispun de grade pe forum , nu au mai frecventat forumul , nu de 3 luni , ci de ani de zile .Poate nu e necesar un remove, ca o paranteaza acel membru cu grad de onoare WarGods | RbN , baiatul decedat , nu as opta sa se i se scoata acel grad , cat despre ceilalti , pentru meritele deosebite si munca depusa aici de-a lungul timpului ar trebuii totusi sa ramana la VIP , sau la acel grad ca lui RbN dar cu alt "title" bineinteles , sau sa se creeze alt grad pentru ei , sau cum ai spus si tu mai sus , sa primeasca remove. Ramane la aprecierea conducerii ce se va decide in privinta lor.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like DarkRed, aqx a dat Like acetui post

  8. Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .

    #8
    Banned DarkRed's Avatar
    Member since
    Dec 2013
    Location
    Pitesti
    Posts
    728
    Last username
    Justice01 TITAN Tetrahidrocanabinol
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2
    Quote Originally Posted by -WickedSick- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    In opinia mea ce-ai mentionat mai sus este o idee buna intrucat majoritatea ce dispun de grade pe forum , nu au mai frecventat forumul , nu de 3 luni , ci de ani de zile .Poate nu e necesar un remove, ca o paranteaza acel membru cu grad de onoare WarGods | RbN , baiatul decedat , nu as opta sa se i se scoata acel grad , cat despre ceilalti , pentru meritele deosebite si munca depusa aici de-a lungul timpului ar trebuii totusi sa ramana la VIP , sau la acel grad ca lui RbN dar cu alt "title" bineinteles , sau sa se creeze alt grad pentru ei , sau cum ai spus si tu mai sus , sa primeasca remove. Ramane la aprecierea conducerii ce se va decide in privinta lor.
    Exact ,ramane la aprecierea conducerii cine va pierde gradul si cine va ramane cu el.
    Like -WickedSick- a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage