-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. reclamatie selly >_>

    #1
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    reclamatie selly >_>

    nick :iSwearSheWas18 :O

    varsta:24

    ip:79.116.131.92

    numele adminului reclamat: Selly

    motivul : imi tot scoate laserele de fiecare data

    dovada :You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    Mentiuni: inteleg o fi penibila reclamatia ca nu este asa grava dar imi tot scoate laserele in conditiile in care lmuri -le mele nu blocheaza accesul la ultimul om si nici nu sunt in spawn sau stau pe spect s-a intamplat odata sa raman printre ultimii doi si inainte sa imi dau antidot deja nu mai existau lmuri -le mele inteleg faci 1 data de doua ori dar nu faci abuz -,- nu scrie nicaieri in regulament ca nu le pot tine atata timp cat nu sunt in spawn sau nu blocheaza accesul la ultimul om iar daca i zic sa nu le mai scoata ea sta si rade cum alti admini nu imi scot lmuriile mie sau la alti playeri decat daca este block sau sunt in spawn asa poate sa faca si ea ca sa nu ma mai streseze pe mine si pe alti playeri scotandune laserele cand vrea ea.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 30-07-2016 at 01:04 AM.

  2. reclamatie selly >_>

    #2
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu stiu ce sa zic in privinta ei , probabil a reactionat in necunostiinta de cauza , dar daca este cum spui tu si s-a intamplat in mod repetat , e total aiurea atunci . Inca un lucru , acel player care reiese in print "First Person Shooter :3" -> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Rog pe cineva sa ia masuri in privinta acestuia , nu putem permite unui codat sa frecventeze server-ul .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  3. reclamatie selly >_>

    #3
    Membru - Silver Elite Selly's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Posts
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bai omule, ce-i in neregula cu tine? Ti-am spus sa-ti iei laserele ca sa poata circula zm. Si in primul rand, eu nu fac abuz . Nu cred ca ti-am scos de 3-4 ori laserele . Si nu ti le-am scos degeaba Normal ca te simti bine sa ai scor frumos,dar joaca si tu corect. A, si apropo, vezi cu limbajul ala . Si sa nu mai ameninti playerii,ca nu-i frumos. Nu mai inventa , si arata dovezile ( daca ai ).

  4. reclamatie selly >_>

    #4
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    vrei sa zici de 3 -4 ori numai pe dust moama deci singurul motiv pentru care mi le scoti de fiecare data este ca fac scor cu ele sa inteleg? ok... si unde scrie ca este interzis asta?sa fac scor cu ele?

  5. reclamatie selly >_>

    #5
    Membru - Silver Elite Selly's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Posts
    152
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dar daca ai murit ce rost mai are sa le tii? DOVEDESTE, dovedeste ca ti le-am scos de 3-4 ori numai pe moama . Eu stiu ce am facut, si din ce cauza ..
    Ieri cand au ramas acolo tu erai mort, si da, nu prea puteam ajunge la ultimul om . Daca tu crezi ca-i bine asa, e treaba ta .

  6. reclamatie selly >_>

    #6
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    daca era sa mi le fi scos de 2 3 ori nu tias fi facut reclamatie DUHHHHH simplu motiv pentru care am facut reclamatia e sa imi lasi lmuriile in pace si sa nu le mai scoti cand vrei tu, e problema mea daca fac scor sau nu cu ele punct -,-
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 30-07-2016 at 11:31 PM.

  7. reclamatie selly >_>

    #7
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In regulament nu se specifica nimic de scoaterea laserelor, nici daca e ultimul om, nici in rest. Drept urmare selly nu avea de unde sa stie.
    In curand o sa apara o regula legata de asta. pana atunci, nu scoate nimeni nici un laser daca acestea nu fac block sau daca jucatorul nu este la spectatori. SAU daca laserele incalca vreo alta regula existenta in regulament
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Selly a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage