-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18
  1. Cerere retragere.

    #11
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Prea multe copilarisme. Chiar nu aveti ce face,dragilor? Daca nu va puteti abtine,iesiti afara la o gura de aer. Whatever...
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

  2. Cerere retragere.

    #12
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer , nu va inteleg pe niciunul , ce trebuie sa primiti fiecare sa coloborati intre voi , sa va ajutati , sa va sprijiniti , sa va intelegeti , sa lucrati impreuna ca un staff fiindca asta suntem cu totii , membrii a unei echipe. Chiar daca nu va puteti suporta din diverse motive, cele mai multe puerile , fiindca un motiv solid de a nu suporta pe cineva , n-am intalnit , macar evitati-va pe cat posibil sa nu declansati diverse conflicte care ar denigra imaginea server-ului.
    Wicked, cānd ești micuț nu ai cum să colaborezi și să sprijini pentru că cei mici sunt īncăpățānați și nu se gāndesc că pe un joc e nevoie de lucru īn echipă și respect. Ei o văd doar ca pe un joc, un admin pe care-l au ca să se facă liniște atunci cānd vor ei. Te aștepți la prea mult din partea unora.
    Și nu spun asta degeaba, pentru că am remarcat niste adresări destul de nepoliticoase și din senin din partea ei (și a mai multora). Și n-a fost nevoie să stea mult pe server ca să le pot observa.
    Decizia trebuie să fie respectată și punct. Īn loc să aruncăm vina īn alții care au ironizat, cānd de fapt lor nici nu le păsa de existența acelei persoane. Fiecare are dreptul la o părere proprie despre altă persoană, e treaba lor.
    Uneori vă pasă prea mult.
    Last edited by Daenerys; 01-09-2016 at 05:51 PM.

  3. Cerere retragere.

    #13
    Membru - Silver I IoNeLa[:x]#'s Avatar
    Member since
    Oct 2015
    Posts
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Uite ce e Wick... Eu nu vreau să ma cert pe aici sau să creez mai multă dramă. Nu știu ce ți-a zis ție Bouti, dar eu una nici nu prea am mai vorbit cu ea. Da, poate am făcut uneori niște glume, Dar nu cred ca am jignit-o atāt de tare īncāt să-i provoc retragerea. Plus că ea nici nu prea e on cand joc eu... Si atunci cānd este, nu ma iau la ceartă cu ea sau mai stiu eu ce. Imi pare rău dacă te-am jignit atāt de tare, si īmi pare rău că s-a ajuns aici. Ceea ce vreau sa se īnțeleagă e ca am glume mai "piperate" uneori și dacă ea pune la suflet nu e problema mea. Si eu vreau sa fim un staff unit, Dar cum am mai spus si mai sus, nu ma poate obliga nimeni sa plac o anumită persoană dacă eu nu vreau asta.
    Last edited by IoNeLa[:x]#; 01-09-2016 at 06:36 PM.

  4. Cerere retragere.

    #14
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by deamonnn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Wicked, cānd ești micuț nu ai cum să colaborezi și să sprijini pentru că cei mici sunt īncăpățānați și nu se gāndesc că pe un joc e nevoie de lucru īn echipă și respect. Ei o văd doar ca pe un joc, un admin pe care-l au ca să se facă liniște atunci cānd vor ei. Te aștepți la prea mult din partea unora.
    Și nu spun asta degeaba, pentru că am remarcat niste adresări destul de nepoliticoase și din senin din partea ei (și a mai multora). Și n-a fost nevoie să stea mult pe server ca să le pot observa.
    Decizia trebuie să fie respectată și punct. Īn loc să aruncăm vina īn alții care au ironizat, cānd de fapt lor nici nu le păsa de existența acelei persoane. Fiecare are dreptul la o părere proprie despre altă persoană, e treaba lor.
    Uneori vă pasă prea mult.
    De aceea trebuie sa existe o colaborare cat mai ampla intre toti. Cei "mici" sa asculte de cei care au mai multa experienta pentru atat pentru binele lor cat si pentru binele server-ului. Pai mie unul chiar pasa fiindca pe servere ca acesta "am crescut" ,si e greu sa vezi ca in stanga si-n dreapta se creeaza tot felul de tabere care arunca cu noroi unii intr-altii.

    Quote Originally Posted by IoNeLa[:x]# You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Uite ce e Wick... Eu nu vreau să ma cert pe aici sau să creez mai multă dramă. Nu știu ce ți-a zis ție Bouti, dar eu una nici nu prea am mai vorbit cu ea. Da, poate am făcut uneori niște glume, Dar nu cred ca am jignit-o atāt de tare īncāt să-i provoc retragerea. Plus că ea nici nu prea e on cand joc eu... Si atunci cānd este, nu ma iau la ceartă cu ea sau mai stiu eu ce. Imi pare rău dacă te-am jignit atāt de tare, si īmi pare rău că s-a ajuns aici. Ceea ce vreau sa se īnțeleagă e ca am glume mai "piperate" uneori și dacă ea pune la suflet nu e problema mea. Si eu vreau sa fim un staff unit, Dar cum am mai spus si mai sus, nu ma poate obliga nimeni sa plac o anumită persoană dacă eu nu vreau asta.
    Te inteleg Ionela, deci vina o impartiti cativa care a-ti aruncat niste glume mai putin sarate si da intr-adevar acesta nu-i motiv de retragere . Eu am incercat sa va ajut prin sfaturi utile dar constat ca o fac in zadar, asa ca ma voi retrage din acesta "discutie" .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  5. Cerere retragere.

    #15
    Membru - Silver Elite Master KaNNaBiS's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Craiova
    Posts
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Tu n-ai ce face.. In loc sa fi puternica in fata celor care nu te suport , tu ce faci ?

  6. Cerere retragere.

    #16
    Membru - Silver Elite Master Boutique's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    401
    Last username
    Anna
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Buna,nu vreau s-o lungesc mult ,fapt pentru care vreau sa-mi cer scuze tuturor persoanelor care cel mai probabil le-am judecat gresit. Ma scuzati pentru atitudinea mea prea aroganta fata de voi. Consider ca am gresit reciproc, dar mai mult eu fiindca nu am incercat sa acord o sansa acestei situatii in care s-a ajuns pentru a "conventuii" impreuna. Sper sa ma intelegeti,numai bine tuturor !
    Ma gasiti pe sererele WarGods:
    Furien.WarGods.Ro-Manager
    Deathrun.WarGods.Ro-Super Administrator
    Cs.WarGods.Ro-Premium
    Knife.WarGods.Ro-Premium
    Zm.WarGods.Ro-Helper
    GG.WarGods.Ro-Super-Slot
    Like -WickedSick- a dat Like acetui post

  7. Cerere retragere.

    #17
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sper ca si restu sa aprecieze asta si sa nu o mai supere
    Like Boutique a dat Like acetui post

  8. Cerere retragere.

    #18
    Membru - Gold Nova II wLady | Kamelia's Avatar
    Member since
    Nov 2015
    Location
    Vizavi de luna
    Posts
    776
    Last username
    Kamelia
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Acum serios boutique...dc crezi ca esti antipatica multora??..nu crezi ca e umpic si vina ta....am trecut si eu prin asta cu tine...pana mi-am luat remove asa din senin(fara reclamatie fara nimic)...din cauza ca te intrebasem de silent..si bineinteles dupa te-am ignorat complet...
    cand am jucat eu prima data furien te--am gasit acolo...si poate iti aduci aminte cum imi vorbeai ca doar aveai manager si eu eram un simplu player ....poate mai trebuie sa treci si cu vederea anumite lucruri...si nu mai pune la suflet tot ce iti reproseaza unii si altii...invata ce e de invatat si restul poti sa "stergi cu buretele"...bafta
    Keep calm and love Kamelia

    Ma gasiti pe:
    zm.wargods.ro -->https://goo.gl/8bALpY
    dr.wargods.ro-->https://goo.gl/IHILhs
    gungame.wargods.ro-->https://goo.gl/Xi76Xt
    furien.wargods.ro -->https://goo.gl/qQJunU
    cs.wargods.ro-->https://goo.gl/GXj4Kz


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage