-- Closed Thread
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 31
  1. Reclamatie admini.

    #21
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    pt wcd dau permanent de mult timp si joc de mult timp aici si da fac wcd cum fu si fles ala pe sv si avea aim cand anunta ala pe u@ ca are si nici 1 dintre voi nu se uita pe el si la faza cu engleza iti zic eu de ce pt zic in engleza cuvinte care nu stiu frumoase si nu apucai ca fac print si at ca ma scoasa afara dupa sv din cauza la wac ca iti aratam eu de ce

  2. Reclamatie admini.

    #22
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Daihatzu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Wick,tata,am intrat si eu pe zombie in timp ce se certau oamenii acestia si nu ma bag sa las reply sa tin cu cineva,pentru ca nu am inteles cearta lor. Eu nu sunt in cunostiinta de cauza,dar is curios daca esti tu. No offense but. ^^


    Nu inteleg care-i problema ta Kanabis ca ei vorbesc in engleza. Scrie undeva ca nu au voie? Daca nu intelegeti ce zic ei,nu este problema lor. Mor.
    Nu tin cu nimeni , daca RazZ0R considera ca a gresit cineva , va lua masurile de rigoare, sunt convins de asta. Ideea e ca certurile de genul se tin privat , nu pe server .Daca ma bag sa las reply nu inseamna ca tin cu cineva anume , iar daca tu nu lasi reply asta nu justifica cu nimic faptul ca nici altii n-au voie s-o faca !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  3. Reclamatie admini.

    #23
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mno, mă bag și eu având în vedere că îmi văd numele p-acolo.
    In primul rând,
    Jucatorului Emanuel i s-a dat gag pe motiv ca "but" este o insultă, jignire la adresa adminului Kannabys.
    Okay.
    Nu, nu e okay.
    "But" folosit în jocuri, fiind ba chiar din limba engleză, înseamnă "începator" . Nu este o jignire, nici o insultă. Deși adminul nostru Kannabys s-a simțit ofensat și imediat BAMM gag. Cu ce scop a folosit comanda? Pentru că s-a simțit atacat.
    Comenzile de admin nu se folosesc din nevoi personale, ci din cauze reale.
    Așa că eu, admin de față și destul de realistă, îi dau ungag băiatului, pentru că este absurd orice minutt de gag pentru "but", mai ales când este o comandă folosită pentru a demonstra că "Băăi băiețaș, eu fac legea, tu n-ai dreptul să mi te adresezi așa."

    Mai ales că, Emanuel este un adepd al limbii engleze ca și mine pe de altă parte, iar eu am știut în ce sens folosește cuvântul "but".
    Prin urmare, consider ca am folosit comanda pe deplina dreptate. Și totuși, să se facă reclamație pe așa subiect.. Serios, își pierd și alții timpul, nu doar voi.

    În al doilea rand,
    Noaptea, când suntem 3 playeri pe server, consider că îmi pot asuma și alt stil de joc, mai ales dacă sunt și ceilalti deacord. Având în vedere că nimeni nu are pretenții, jucăm liber, nu ne pasă de rank. Cui ii pasă? Nu știu, poate celor care vor să ne scoată din funcție.

    În al treilea rand, și off, că tare-s multe,
    Odată ce tu, ca admin, intri cu un alt nick, dându-te începător, okay. Nu zic nimic.
    Ceri explicații despre cum se joaca pe server. Okay, nu zic nimic.
    Dar întreb și eu, oare o fi intrat Grasuxxl cu alt nick fără motiv? Nu prea cred, și uite care e motivul: să încerce să scoată ceva de la admini, să îi testeze, no? Okay.
    Dar odată ce nu te supui când omul îți spune "dă-te la o parte, nu te mai plange, ai vreo plangere du-te pe forum" and so on, evident că aplici niște comenzi, comenzi minore evident, nu ban, cum fac alții.

    Uitați, Kannabys, Bot, grasu, în caz că ești și tu pe aici.
    Înțeleg că se întâmplă să ai probleme personale cu o persoană, toți avem. Dar serios, nu vi le mai exprimați pe server, nu mai căutați motiv de ceartă, nu vă mai ofticați când omul își spune o părere. Nu vă mai enervați când pe chat e engleză. Serios, aveți ceva cu noi, spuneți-ne pe privat.


    Și ca o concluzie, măcar dacă tot aveți așa puțină activitate pe server, folosiți-o să adminați pe motive reale, să mai schimbați o mapă, să participați la joc mai vioi, în loc sa veniți cu ceartă, motive de reclamație și sa umpleți admin chat-ul cu "pisicile si iubirile" voasatre. Nu că ar fi treaba mea,
    dar e deranjant pe un joc cu mai multe persoane să te porți așa. Rufele murdare se spală la tine acasă.
    Nu fac team cu nimeni, nu îmi pasă atât de de rankul meu, cât nici de al altcuiva. Intru și joc pe bunul plac. Dacă eu consider că trebuie favorizat cineva, e problema mea, dar momentan n-a fost cazul. Pe langa asta, dacă îți susții atât de tare ideea, vino buddy cu probe, dovezi concrete, altfel...Cine să te creadă? Dacă pe server există o persoană cu care am lucruri în comun și îmi place să vorbesc cu ea, da. O voi face indiferent că vă place sau nu.
    Sunt o fire rece, directa, nu drăguță cum vă așteptați voi să fie o fată. Dacă vi se pare ca am comportament urât, probabil nu mă cunoașteți, asta e tot, n-o luați personal.

    Atât am avut de spus. Dacă reclamația primește pro-uri și iau downgrade, asta este. Trecem mai departe, dar măcar pot spune ca sunt mai apropiată de ceilalți playeri ca unii admini și, măcar, activitatea mea ajută.
    Dar odată ce mi se aplică comenzi cum ar fi kick pentru ca vorbesc în chat ca orice om sau gag pentru că folosesc termeni în engleză pe care doar cei la care mă refer îmi înțeleg stilul, e okay. Mersi grasule pentru "autoritatea ta" pe care o foloseți când te enervează cineva. Îmi este puțin ciudă că nu am dovezi, pentru că din cauza WAC-ului mi se închide constant CS-ul din 5 în 5 minute. Urăsc să țin certuri pe un server unde principalul scop e să joci. Dar dacă oamenii provoacă, se lasă cu oameni provocați.
    Last edited by Daenerys; 25-09-2016 at 02:28 AM.

  4. Reclamatie admini.

    #24
    Membru - Silver Elite Master KaNNaBiS's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Craiova
    Posts
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Iswear de cate ori am intrat pe server numai odata te-am vazut ca i-ai facut unuia wcd ca erai ofticat pe mine .. In rest niciodata .. Dar sa vedem ce zice Razor.. Deabia astept ^^
    Si erai ofticat pe mine pentru ca m-am luat de tine ca ti-ai schimbat numele si ala ti-a zis sa nu te iei cu mine in gura .

    EDIT: 1. Nu m-a facut pe mine but si pe grasu
    2. Cand vorbeam cu botic vorbeam pe admin chat .
    3. Crede-ma ca daca n-ai fi tu si iswear as sta toata ziua pe server.
    4. Si nu ma oftic cand va ziceti parerea.. Sti cum e '' Cainii latra ursul trece''
    Chiar tanjesc dupa atentie . <3 Doamne cat imi place. Sper sa ma fi remarcat si pe mine cineva cu reclamatie asta . -_- Serios ? Ma doare fix in .... de atentie . Eu sunt de 1 an si ceva pe server si chiar vreau sa il ajut nu ca altii sa jignesc playerii .

    NU mai las reply pana razzor nu ia o decizie.
    Last edited by KaNNaBiS; 25-09-2016 at 02:16 AM.

  5. Reclamatie admini.

    #25
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    wick eu nu inteleg de ce inca mai continui sa te bagi din moment ce nu ai fost on in seara asta du te si bea butule ca e ziua ta nu mai sta ca tristu pe forum dar gras asa este ai mereu dreptate. deja devine plictisitor bot si kanabyss 2 frustrati dupa atentie,. wick e trist a ramas fara alcol probabil ,lova as vrea sa imi pese sincer ca nu joci zm din cauza mea .. si cam asta e astept downgrade >_>

  6. Reclamatie admini.

    #26
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    deamon ca sa iti zic si tie eram in fata lui incercam sa pun lm sa le acopar si nu cred ca se da slap ca incerci sa pui lm peste ca sa le acopari da sory ii luam fragu atata timp cat alti joaca la top nu prea e voie sa faceti asa si cu asta am incheiat ast raspunsu acum fie el care o fi bft in continuare nu e vb ca am eu mereu dreptate ca nici eu nus perfect nimeni nui perfect

  7. Reclamatie admini.

    #27
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Asta este ,asa se intampla cand ai prea mult timp liber te bagi pe cs si dai o drama si imi cer scuze kababyss ca vb in engleza .

  8. Reclamatie admini.

    #28
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by iSwearSheWas18 :O You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    wick eu nu inteleg de ce inca mai continui sa te bagi din moment ce nu ai fost on in seara asta du te si bea butule ca e ziua ta nu mai sta ca tristu pe forum dar gras asa este ai mereu dreptate. deja devine plictisitor bot si kanabyss 2 frustrati dupa atentie,. wick e trist a ramas fara alcol probabil ,lova as vrea sa imi pese sincer ca nu joci zm din cauza mea .. si cam asta e astept downgrade >_>
    Nu ma mai bag , ar fi cazul sa asteptam cu totii un raspuns final. Apropo , ai fost putin ironic prin reply-ul asta ..fata de ei , de mine nu , am baut cat a fost necesar .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  9. Reclamatie admini.

    #29
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Si last post gras ieri sau acum 2 zile daca nu ma insel eram pe cave_new erai tu si bot si a venit la mine crezand ca esti tu si sa lasat omorata si imi vorbesti tu mie de team cand tu faci team cu bot si ea scria pe chat ca hai dai si kanabyss wick are dreptate cand ai de gand sa te mai bagi in seama cu mine si sa comentezi la mine ai bun simnt si fa o pe admin chat asa cum scrie si in regulament dar nah.. ma mir ca tu nu stii doar esti pro cand vine vorba de regulament .. sau nu.

  10. Reclamatie admini.

    #30
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by KaNNaBiS You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Iswear de cate ori am intrat pe server numai odata te-am vazut ca i-ai facut unuia wcd ca erai ofticat pe mine .. In rest niciodata .. Dar sa vedem ce zice Razor.. Deabia astept ^^
    Si erai ofticat pe mine pentru ca m-am luat de tine ca ti-ai schimbat numele si ala ti-a zis sa nu te iei cu mine in gura .

    EDIT: 1. Nu m-a facut pe mine but si pe grasu
    2. Cand vorbeam cu botic vorbeam pe admin chat .
    3. Crede-ma ca daca n-ai fi tu si iswear as sta toata ziua pe server.
    4. Si nu ma oftic cand va ziceti parerea.. Sti cum e '' Cainii latra ursul trece''
    Chiar tanjesc dupa atentie . <3 Doamne cat imi place. Sper sa ma fi remarcat si pe mine cineva cu reclamatie asta . -_- Serios ? Ma doare fix in .... de atentie . Eu sunt de 1 an si ceva pe server si chiar vreau sa il ajut nu ca altii sa jignesc playerii .

    NU mai las reply pana razzor nu ia o decizie.
    Îmi pare rău să te dezamăgesc, eu una sincer, nu tânjesc după atenție câtuși de puțin. Nu mi-a păsat de astfel de lucruri. Îmi pot exprima o părere indiferent că îți place sau nu, nu trebuie să îți pese. Sincer îți spun, atitudinea ta si lui Bot față de noi, determina totul și complică lucrurile. Ați putea să vă vedeți de treaba voastră? Ori e prea greu?
    Ești cam entuziasmat de alegerea finală a lui Razzor, asta explică cât de mult îți dorești să "câștigi", dar eu te anunț, nu e o bătălie, e ceva absurd de care mie nu-mi pasă, căci imi fac datoria de admin.


    Edit:

    NU MAI LUAȚI IRONIA ATÂT DE PERSONAL.
    Last edited by Daenerys; 25-09-2016 at 12:36 PM.
    Like Esky a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage