-- Closed Thread
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
Results 1 to 10 of 36
  1. Reclamatie Deamon

    #1
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Deamon

    NICK: grasuxxl
    VARSTA: 26
    IP: nu cont ip
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Deamon
    MOTIVUL: are prea multe ironi e prea ironica
    DOVADA: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! asa acum sa zic si eu eu iam zis lu boutike sa baga mapa zm_casa pt ca era o mapa care nu imi mergea deloc ma scoatea asta nu inseamna ca e catel sau altceva nu imi plac ironiile de asa gen
    Like Boutique, KaNNaBiS a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Deamon

    #2
    Membru - Silver Elite Master KaNNaBiS's Avatar
    Member since
    Jan 2015
    Location
    Craiova
    Posts
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deja nu ma mai mira nimic din partea ei. -_- Am mai repetat de n ori ca se crede cea mai smechera , cea mai buna , cea mai cea dar nu este. Cu ce te-a deranjat ca a schimbat mapa ? A schimbat corect cu vot si toate cele . Pai nu ca ea e deamonn si e cel mai bun admin si trebuie sa comenteze la altii , normal. Razzor sper sa iei o decizie definitiva .
    Like Boutique a dat Like acetui post

  3. Reclamatie Deamon

    #3
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu eram pe sv cand sa int asta da eu iam zis sa schimbe mapa si sa bage zm casa ca e mica si erau 4 playeri pe sv si dupa a inceput sa zica ca ce baga mapa asta ca nu se baga ce mapa vrea ea si alte chesti

  4. Reclamatie Deamon

    #4
    Membru - Silver Elite Master Boutique's Avatar
    Member since
    May 2015
    Posts
    401
    Last username
    Anna
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci,să o luăm cu începutul. Lui grasuxxl nu îi mergea mapa,atunci mi-a dat mesaj si mi-a spus să schimb mapa in zm_casa. M-a scos wac-ul,dupa 2 minute am intrat pe server şi am dat la vot dacă schimbăm mapa în zm_casa.. ,votul a ieşit da,aşa că am schimbat. După au început să comenteze ISwear şi Deamon că nu vor mapa asta. Şi că au propus mape,dar fix atunci când m-a scos wac-ul,cum voiam să ştiu atâta timp cât eu nu eram pe server ? Şi cica nu am dat votul bine,cu o singură mapă. Dupa le-am explicat a doua oară pentru ce am schimbat mapa iar Deamon a început să zică că sunt cățelul lui grasu .
    Iar eu m-am abținut să nu zic nimic... sper ca tu Speddy să faci ceva în legătură cu asta .
    Numai bine !
    Last edited by Boutique; 29-09-2016 at 03:44 PM.
    Ma gasiti pe sererele WarGods:
    Furien.WarGods.Ro-Manager
    Deathrun.WarGods.Ro-Super Administrator
    Cs.WarGods.Ro-Premium
    Knife.WarGods.Ro-Premium
    Zm.WarGods.Ro-Helper
    GG.WarGods.Ro-Super-Slot
    Like KaNNaBiS a dat Like acetui post

  5. Reclamatie Deamon

    #5
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Se da la vot cel putin 2 mape,cand sutn playeri putini se baga la vot mape mai mici,cui nu-i convine ,sa se abtina de la comentarii.
    Propun sa se uite aceasta reclamatie,next ,ptr vot ,2 mape minim,iar cel cu gura mare ,sa fie sanctionat! Downgrade!
    Socializeaza cu noi:
    Like KaNNaBiS, Boutique a dat Like acetui post

  6. Reclamatie Deamon

    #6
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci, pentru deamon:
    1. Mapa a fost schimbata corect intrucat cea care era nu functiona bine. Chiar si unui player daca nu ii merge mapa e bine sa o schimbi, se pot afla mai multi in aceeasi situatie, iar serverul ar pierde.
    2. Nr mic de playeri, mi se pare logic sa schimbi mapa intr-o mapa mai mica si frumoasa pentru a atrage si alti playeri.
    Se pare ca ai preluat atitudinea lui Selly, cand era ea la inceput. Spre deosebire de tine Selly a invatat ca e bine sa ii mai asculti si p-aia batrani si sa mai casti urechea la un sfat. Tu insa esti prea plina de tine. E treaba ta, tu pierzi.
    Swear:
    Nu iti arati varsta pe care o ai. Daca nu te-as cunoaste mai mult de 14-15 ani nu ti-as da. Pacat, erai un tip de treaba si chiar m-am bucurat cand am vazut ca ai revenit.

    Edit: Mosule, e bine ca a dat si o mapa, altii nu schimbau deloc, poate daca aveau noroc cu RTV-ul. Plus ca mapa zm_casa prinde la playeri. E o mapa usoara, unde te poti "baricada", nu iti trebuie neaparat o strategie.
    Last edited by ~TraNda~; 29-09-2016 at 04:08 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like KaNNaBiS, Boutique a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Deamon

    #7
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am fost de fata aseara , respectiv cu numele Rashid , iar cand voi i-ati propus mapele ea deja avea kick automat de la wac , iar grasu ii comunicase pe skype sa puna mapa zm_casa , fiindca cea aferenta nu-i mergea lui grasu , ulterior v-ati rasculat amandoi si mapa a fost schimbata dupa bunul plac al vostru , care e problema pana la urma? Deamonnn , ai totusi o varsta , incearca sa incetezi odata cu astfel de ironii si oftici daca le pot spune asa. Inteleg ca va roade foarte tare acel downgrade , dar lucrurile nu merg mereu cum ne dorim noi. Faptul ca-mi permit cu glume grasulxxl si el cu mine e strict problema noastra , nu a ta !

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like Boutique, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  8. Reclamatie Deamon

    #8
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LiOn. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Deci, pentru deamon:
    1. Mapa a fost schimbata corect intrucat cea care era nu functiona bine. Chiar si unui player daca nu ii merge mapa e bine sa o schimbi, se pot afla mai multi in aceeasi situatie, iar serverul ar pierde.
    2. Nr mic de playeri, mi se pare logic sa schimbi mapa intr-o mapa mai mica si frumoasa pentru a atrage si alti playeri.
    Se pare ca ai preluat atitudinea lui Selly, cand era ea la inceput. Spre deosebire de tine Selly a invatat ca e bine sa ii mai asculti si p-aia batrani si sa mai casti urechea la un sfat. Tu insa esti prea plina de tine. E treaba ta, tu pierzi.
    Swear:
    Nu iti arati varsta pe care o ai. Daca nu te-as cunoaste mai mult de 14-15 ani nu ti-as da. Pacat, erai un tip de treaba si chiar m-am bucurat cand am vazut ca ai revenit.

    Edit: Mosule, e bine ca a dat si o mapa, altii nu schimbau deloc, poate daca aveau noroc cu RTV-ul. Plus ca mapa zm_casa prinde la playeri. E o mapa usoara, unde te poti "baricada", nu iti trebuie neaparat o strategie.
    acuma ce legatura mai are cu mine? wick nu ma roade nimic. este un joc. eu nu inteleg de ce continuati sa ma includeti pe mine in treburiile voastre daca vedeti clar ca nu ma intereseaza si imi sunteti antipatici de ce continuati sa imi includeti numele in dramele voastre. sincer voi chiar nu aveti nimic mai bun de facut decat sa ma implicati pe mine in certuriile voastre?si bot se dau de la doua mape in sus la vot nu veniti cu reguli o schimb ca lu" ala" nu i merge ca eu am propus doua mape mici si ti am zis clar sa te uiti in consola la mapele propuse dupa ce ai reintrat iar pe server. iar tu ai dat la vot ce ai vrut.si sa nu te aud wick ca si tu"pe fiesta eu macar mi am recunoscut vina si nu am aruncat o pe altul atunci cand am fost admin .
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 29-09-2016 at 04:49 PM.

  9. Reclamatie Deamon

    #9
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Doar mi-am exprimat parerea in ceea ce priveste comportamentul tau.
    Unde e problema daca dai o mapa? Macar e bine ca a dat-o si p-aia.

    Ps: "bot" sa imi mai zici cand o sa ne mai permitem glume, comentatorule
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Boutique a dat Like acetui post

  10. Reclamatie Deamon

    #10
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deja mă obosiți cu toate chestiile astea.

    1. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu cred că eu sunt mereu cea care are un comportament copilăresc și urât, având în vedere că pu și simplu vorbesc în chat și altora nu le convine că "mă bag ca musca-n lapte" gen.

    2. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Iar aici cred că nu sunt singura persoană din lume ironică.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Frate, ți-am zis să îmi dai gag și nu ai făcut-o, probabil pe motivu ca am super-slot, dar atunci când aveam helper și îmi dădeai kick pentru nervii tăi era ok?
    Cum să nu faci "cățel" o persoană care efectiv te enervează constant în loc să iși vadă de vârful nasului pentru că dacă tot menționați de vârstă, sunt cu vreo 2-3 ani mai mare ca Bot, no? Atunci înlocuiesc "cățel" cu "copil" poate nu va fi așa mare insultă.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ce am propus, Wick? Casa? nu. Din câte îmi amintesc, iSwear a propus zm_2010b și zm_arctica, iar dacă au existat neînțelegeri cu privire la WAC-ul lui Bot, atunci ar fi trebuit să întrebe înca odată daca a ieșit și n-a văzut. Dar tot noi suntem vinovați, mulțumim.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Iar din ultimul screen se poate observa că dacă în sfârșit îmi vorbește și mie cineva calumea, putem cădea la un comun acord, dar aparent e prea greu să menții calmul când astfel de persoane iau așa atitudine.

    Uite, Razzor. Dovezi. Mai mult de atât ce pot să fac? Când pe server joc doar eu cu un player, ei stând pe chat întruna, fără ca măcar să fie în stare să bage o mapa calumea la cererea playerilor, nejucând și stând spec doar ca să critice.
    Frate vă găsiți să faceți reclamație pe absolut orice subiect mai ales când nici măcar nu aveți cine știe ce motiv, iar cei care au motive mai întemeiate suntem noi, eu.
    Scoateți-mi super-slotul pentru comportamentul meu, căci din screenuri se vede clar că am făcut cățtel un admin care tot ce știe să facă e să se enerveze pe existența mea și care vorbește astfel pe chat:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Ca să vadă și tot orbu`: pe mine nu mă interesează ce mapă bagi, atâta timp cât votul este de o singura mapă, dată pentru că așa a vrut un admin oarecare, iar crede-mă, cei care au dat "da" ați fost tu, Wick și încă un player de pe server. iSwear a propus 2 mape, având in vedere că el măcar juca SAU dacă nu juca, avea de gând să joace. Voi nici măcar nu erați în joc, stăteați ca legumele spec să umpleți chatul. Așa că măcar daca tot nu jucați, dați la vote 2 MAPE pe care playerii care joacă le doresc. Deci nu mai înfloriți atât lucrurile. Kannabys, cred că suferi puțin de ură față de mine. Frate nu mă interesează, nu sunt cea mai bună de pe server, nu-s cel mai wow admin, asta ai zis-o tu, nu eu. Vezi-ți de treabă în loc să insulți cum o faci mereu.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Mie mi-a sărit toată lumea în cap că nu așa se vorbeste pe chat, ba că nu așa se vorbește ca admin pentru că dai un exemplu prost playerilor. Păi băi nene, voi ce faceți, mă? Tot voi care sunteți cocoși și vă dați mari admini folosiți asemenea limbaj față de ceilalți playeri pe server? Din ce știam eu exista admin chat, așa cum mi s-a adus la cunoștință chiar de Razzor.
    Intri și tu juma de ora pe server odată la nu știu câte zile și te comporți așa, cum frate să nu te enervezi pe ceea ce fac ei? E drept așa? NU.
    Scoateți-mi super-slotul mă, faceți-le pe plac adminilor ăstora ca să nu le mai aud gura.
    Last edited by Daenerys; 29-09-2016 at 05:35 PM.
    Like Esky, lAsuStarl a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage