-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
  1. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #11
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dcdaifa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Îmi place de tine,ai o guma de la mine
    Ți-am dat în cap,te-am înjurat ce ți-am făcu?
    Vezi tu eu m-am saturat de figuranti dastia care
    sunt cocoși în spatele unui monitor,de când ai revenit
    Pe server, am înțeles că ești un player mai vechi ca
    mine vad numai plângeri nici nu dai dovadă că ai 24 de ani
    Ce vrei să rezolvi cu reclamația asta?sa primesc down dacă Alex consideră că merit să primesc asta e,in comparație cu tine eu nu plâng după admin,stiu ca te doare de la admin să rămâi cu super-slot
    Ai grija de tine nu mai fii așa frustrat am avut certuri cu admii si mai dure,nu copilării dastea

    Îmi cer scuze daca am pocit limba română nu mi-a
    Plăcut școală și sunt după telefon
    I couldn't care less.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 16-10-2016 at 06:10 AM.

  2. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #12
    Membru - Gold Nova III dcdaifa's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    cimitirul vesel
    Posts
    1,337
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    vezi ca te-ai murdarit de engleza la bot tinere,am mai avut noi o discutie pe tema figurilor tale,
    cu tine nu sunt printesa,ca sa sti si tu imi place sa spun pe fata,nu sunt cocos doar in fata la monitor
    daca nu iti convine cum vorbesc dute si canta la alta masa,
    daca alex considera ca am gresit sa imi scada gradu eu nu fac o tragedie
    si poate sa iti confirme si alex ca m-am abtinut cat am putut sa nu iti dau ban,
    si cand ma vezi incearca sa ma eviti,asta e ultima postare care o fac la reclamatia aceasta,hai pa
    Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata

    https://www.youtube.com/watch?v=c7aJT7oXZWg

  3. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #13
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Așa știam și eu, și așa joc de când mă știu. .doar pe infantry pun lm în tunel pt ca mai este o cale de acces.. De ce sa enervezi un zm pe mapa casa cu lm în tunel..când poți prea bine sa îl pui la gura tunelului. E frustrant pt un zm câtă lupta duce el acolo..pai nu îți vine să îți bagi..și sa ieși? Și ieși și d aia rămân 3 barzauni toată ziua pe sv..dar de aici duc la alta discuție. Era foarte ok serverul când despre ce discutam noi aici se numea Block. . Nu mulți știu ce înseamnă server de zm, mulți începători. .Cum am fost și eu ( și mi au plăcut regulile de atunci. .pt ca aveai posibilitatea de a ataca ..și după Cum se vede încă mai sunt pe aici de 3 ani..)trebuie sa le dam și lor o șansă. .se pare ca regulile sunt mai în favoarea ct-ului. ..dar trebuie sa fie amuzant și de o parte și de cealaltă ..nu sa "gâdilăm" nervii persoanei din spatele un zm.
    Joc după regulile vechi..și încă supraviețuiesc cu lm pus normal toată runda. . Fac cât de cât accesibil locul pt un zm...dar asta sunt EU.. și asta îmi e gândirea. Nu toți sunt înțelegători.
    Razz mă știe. .nuj dacă dinaintea ta..Dar dacă făceam cerere de up..poate aveam grad mai mare decât tine în prezent..dar nu am vrut..pt ca eu sunt mai mult activa pe clasic . Pe zm intru cand vreau sa ma relaxez și sa rad..pt ca inainte ta erau persoane foarte amabile si cu care avei ce discuta...
    Deja mă întind. .dar dacă tu ai condus la adoptarea noilor reguli..Ai un dislike. .

    #haidipalarevedere
    Last edited by G|Nico.; 16-10-2016 at 11:33 AM.
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  4. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #14
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    " te-ai murdarit de engleză la bot tinere" ,"Îmi place de tine,ai o gumă de la mine" ,"figuranți", "frustrat"... Ce-s astea mă? Ce-i cu atâtea jigniri și ironii?
    Păi dacă le făceam eu, aveam 10 reclamații făcute deja, să nu mai zic că te afirmi unei persoane așa pe forum, nici nu vreau să știu pe server. Nu e frumos așa, zău...

    1. Țin să aduc la cunoștință că mie mi s-a reproșat de multe ori și mi s-a făcut și reclamație pentru "ironia" mea. Și fiecare ați avut de spus câte ceva împotriva mea, mă aștept ca acest subiect să
    fie tratat la fel, altfel voi considera discriminare.

    2. Daca vă susțineți așa crunt o afirmație, veniți cu dovezi. Spre deosebire de voi, el măcar are dovezi at least.

    3. Nu vă mai luați de faptul ca o persoana vorbește engleza, parcă sunteți un fel de rasiști. Exprimarea în engleza măcar e mai frumoasă ca cea în română.
    Aceasta deja devine o problemă personală.

    P.S. Nu îmi pasă așa tare care a cui e vina, problema voastră, dar mă deranjează să văd cum ironiile altora nu sunt atât de importante, iar eu am dreptul să
    spun asta din propria experiență. Acum nu mai are nimeni să-mi reproșeze nimic pentru că m-am "corectat", dacă eu pot, am pretenții mari și de la voi .

  5. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #15
    Membru - Silver Elite Master iSwearSheWas18 :O's Avatar
    Member since
    Apr 2014
    Location
    ploiesti
    Posts
    470
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mor efectiv. intrebati l pe gras ,aseara am stat amandoi pe casa si am stat exact in acelasi loc, nu este nici o diferenta intre infantry si acel tunel si poti pune lm si in spate te poti duce la geam dar mmnah trebuie sa mai si stii sa joci iar apoi daca cineva incearca sa va explice si vine cu argumente si va zice clar ca nu este block voi in loc sa va documentati stati si comentati in continuare iar daifa sa te evit? nu te am bagat niciodata in seama ,tu esti cel care are mereu ceva de comentat ,cauti conflict? cauta l dar in viata reala ca oricum nu vad ca stai prea bine cu ea,in momentul in care ajungi sa intrii de pe telefon sa lasi un reply pe un forum de jocuri spune totul.
    Last edited by iSwearSheWas18 :O; 16-10-2016 at 01:53 PM.

  6. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #16
    Membru - Gold Nova II grasuxxl's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Posts
    876
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    scz ca ma bag si eu da aseara am stat cu el pe zm_casa sa vad unde se refera si am vazut nu e block acolo pt ca ai loc de trecere ca om e la fel ca pe zm_infantry cand pui lm in tunel ca sa nu deschida zm usa sa te ia deci prin urmare ala nu e block

  7. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #17
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G|Nico. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    [...] cauta l dar in viata reala ca oricum nu vad ca stai prea bine cu ea,in momentul in care ajungi sa intrii de pe telefon sa lasi un reply pe un forum de jocuri spune totul.
    Si uite cum iar te contrazici singur pai tocmai pt ca altii mai au si viata personala, nu pot sta cu ochii beliti intr`un calculator toata ziua. Nu ne mai provoca ..nu vezi ca nu ajungi nicaieri ? Te faci de ras singurel..fii baietel cuminte si asteapta decizia lui Razz ca deja ne plictisesti ..
    Sub orice critica...e musai amu sa mai tai din ele..ca te invarti pe acelasi subiect ca un caine in jurul cozii.
    T.C pt mine .

    #hhaidipalarevedere
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  8. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #18
    Membru - Gold Nova III dcdaifa's Avatar
    Member since
    Feb 2015
    Location
    cimitirul vesel
    Posts
    1,337
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    grasule sa fiu mai explicit
    pe zm_casa pui laser pe tune fiind toata camera de sticla vine un zm sa sparga lm, sunt 2-3 CT in camera trag din toate partile doar e de sticla tragi ca nebunu
    pe zm_infantry in schimb pui pe tunel sa nu deschida zm usa,dar ca zm daca pui lm pe lung e spatiu mic in cutie si greu sa te misti mai se gaseste cate un CT sa puna pe lung
    pe infantry mai ai o cale de aces mai deschide un CT usa sa vada pe zm_casa daca toti stau unde incepe tunelul dasupra si tu pui lm pe tunel ce cale de aces mai am eu sa ajung la tine
    decat pe geam,dar daca toti sunt calare pe tunel si tu pui lm pe geam ei vad imediat ai spatiu in cutia rosie spatiu e limitat daca intelegi ce am spus eu aici

    si pentru iSwearSheWas18 si deamonnn
    deamonnn vezi ca nu sunt "ma"cu tine "Ce-s astea mă?" eu nu ti-am vorbit cu "fa" sau alte chesti
    iSwearSheWas18 ca sa stii si tu scriam dupa telefon pentru ca am fost la un botez nu stateam sa ma plimb cu pc dupa mine
    deamonnn ca sa stii si tu vorbesc cum vreau pentru ca este gradul meu primesc remov sa sti ca nu fac o tragedie din asta
    iSwearSheWas18 si deamonnn voi credeti ca daca primesc down stau sa fac reclamatie la toata lumea pentru limbaj
    voi credeti ca eu sufar dupa admin?
    iSwearSheWas18 a venit cu reclamatie ca nu stiu eu sa joc si nu stiu regulamentul
    daca voi ati primit down pentru limbaj sa primesc si eu daca asta va face fericiti,
    daca doriti vorbesc cu alex si doreste el sa va dea gradul meu sa ma lase pe mine la super-slot
    Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata

    https://www.youtube.com/watch?v=c7aJT7oXZWg
    Like wLady | Kamelia a dat Like acetui post

  9. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #19
    Membru - Silver Elite Daenerys's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    Bacău
    Posts
    140
    Last username
    deamonnn
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dcdaifa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    deamonnn vezi ca nu sunt "ma"cu tine "Ce-s astea mă?" eu nu ti-am vorbit cu "fa" sau alte chesti
    deamonnn ca sa stii si tu vorbesc cum vreau pentru ca este gradul meu primesc remov sa sti ca nu fac o tragedie din asta
    iSwearSheWas18 si deamonnn voi credeti ca daca primesc down stau sa fac reclamatie la toata lumea pentru limbaj
    voi credeti ca eu sufar dupa admin?
    "Mă" este doar o formă de adresare directă, iar eu sincer am folosit-o la plural, colectiv, pentru a accentua ceea ce am vrut să spun.
    Și pare că tu te ataci singur și te simți jignit dintr`un lucru atât de minor . Nu e treaba mea, e problema ta. Limbajul tău lasă de dorit.
    Nu am eu treabă cu gradul tău, nu-mi pasă de gradul nimănui. Adminul e pentru a ajuta servevrul, nu pentru a te da important că ai grad, iar eu sincer mă întristez când văd ce admini avem, având în vedere
    că tot eu sunt considerată oaia neagră și mă amuză .
    Eu m-am referit la felul în care te exprimi pe forum față de alte persoane, iar tot tu ești cel care se ia de alții pentru că fac asta. Nu e corect.
    Nu mai dau reply căci eu deja am zis ce am avut de zis, așa că te rog să nu-mi mai scrii numele în reply`urile tale căci reclamația e despre tine, nu despre mine. Asumă-ți responsabilitatea.
    Last edited by Daenerys; 16-10-2016 at 03:30 PM.

  10. Reclamatie dcdaifa g|nico

    #20
    VIP RaZz0R's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Schiulesti, Prahova
    Posts
    2,750
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    O sa vorbesc strict despre motivul reclamatiei.
    Asa cum dcdaifa stie dupa discutia cu mine de aseara, el cu nico au gresit, block e atunci cand iti impiedici un coechipier sa treaba de lm tau, DOAR CHECHIPIER, e absurd sa interzic punerea lm-urilor pe tunele din motivul ca zm nu pot trece, o mare aprte din mape au asemenea tunele, nu ai cum sa interzici asa ceva, zm pot sparge laserele.
    Asa cum si pe Swear l-am iertat de o necunoastere a regulamentului (cand erai pe zm casa, iar cineva (eu cu alt nume), ti-a spus ca nu poti pune lm pe hol si tu o sustineai sus si tare ca poti, desi abea luasei grad se presupunea ca stiai regulamentul, nu ai patit nimic) o sa ii iert pe cei 2 de data asta.
    Chiar daca sunte-ti jucatori cu multe ore pe sv, cititi din cand in cand regulamentul.

    Legat de discutiile de aici... nici nu vreau sa incep... Nu uitati cel mai important lucru, asta este un JOC, o chestie de distracite/relaxare, daca vreti telenovele si certuri, aveti fb, sau alt mediu de socializare.
    Pentru probleme pe serverele oficiale ma gasiti pe STEAM sau Facebook

    **************************************************



    **************************************************

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage