-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Am 12 ani !?!?!!

    #1
    Membru - Silver Elite CLOROX12345's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    184
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am 12 ani !?!?!!

    Dupa cum vedeti si din titlu eu am 12 ani cum avea si Hachi am vrut sa spun asta pentru ca mi se pare o porcarie limate de varsta sa ai ,slot,admin,etc...
    Cunosc fondatori de 8-10 ani foarte de treaba dar nu am mai vorbit cu ei de multa vreme
    Dupa cum vedeti eu am zis ca am 15 ani cum poate spune oricine ca are 20 sau 14+ cum am zis mi se pare o mare porcarie limita de varsta inteleg ca nu vreti toti copii so toti neseriosi sa aibe grad pe serverul vostru , macar slot-ul punetil sa fie la orice varsta si daca demonsteaza ca poate sa i se poata da up.
    Atat am avut de zis cel mai probabil voi lua remove dar ramane de vazut.
    Va multumesc tuturor ! Am fost extrem de fericit pe acest server cu Amigo,Robi,Marijuana,Hachi care sa lasat din pacate
    Imi pare rau ca v-am mintit ca am 15 ani dar acum am spus adevarul pentru ca sunt sigur ca nu doar eu si hachi am fost in staff cu mai putin de 14+ sau 13+
    Chiar daca imi iau remove eu tot voi juca pe server (daca nu imi iau si ban)
    IMI PARE RAU!
    Vreau sa le multumesc tuturor ce mi-au fost alaturi si Marijuana mi-a zis odata ca am 12 ani dar nu am recunoscut pentru ca imi era frica de remove
    Acum ramane de vazut
    Sper ca nu v-am dezamagit si chiar vreau sa imi spuneti daca v-am suparat cu ceva
    Thanks ~Wolf~ a dat Thanks acetui post
    Like ~Wolf~ a dat Like acetui post

  2. Am 12 ani !?!?!!

    #2
    Manager Server:
    CS.WarGods.ro
    Furien.WarGods.ro
    |~C.Gabriel~|'s Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    Angel Falls
    Posts
    851
    Last username
    G.man
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu stiu ce sa zic nu ai facut bine ca ai mintit insa imi place de tine ca ai avut taria de caracter sa recunosti acuma depinde de LiOn


  3. Am 12 ani !?!?!!

    #3
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G.man You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu stiu ce sa zic nu ai facut bine ca ai mintit insa imi place de tine ca ai avut taria de caracter sa recunosti acuma depinde de LiOn

    Taria de caracter trebuia sa o aibe cand a facut cererea.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  4. Am 12 ani !?!?!!

    #4
    Manager Server:
    CS.WarGods.ro
    Furien.WarGods.ro
    |~C.Gabriel~|'s Avatar
    Member since
    Dec 2016
    Location
    Angel Falls
    Posts
    851
    Last username
    G.man
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Putea sa zica de la inceput ce i drept


  5. Am 12 ani !?!?!!

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by G.man You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Putea sa zica de la inceput ce i drept
    Zicea de la bun inceput si arata ca e apt, normal ca primea grad, sau tot facut exceptie de la regula asta in favoare celor care merita, dar tu cand vi si minti ..
    Oricum a luat remove
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  6. Am 12 ani !?!?!!

    #6
    Membru - Silver Elite CLOROX12345's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    184
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ma asteptam sa iau remove dar daca tot vreti sa fie 14+ adminul cereti CNP-ul (sa fie obligatoriu)
    Pentru ca poate spune oricine ca are 14+ si poate avea si 8 ani si nu am vrut sa spun ca am 12 ani pentru ca imi placea foarte mult serverul si am vrut sa fac parte din staff dar mi-am facut curaj sa zis
    Va urez succes cu serverul
    Si iti zic eu ca daca faceam cerere de slot si ziceam ca am 12 ani primeam doar contra 100% pentru ca nu am macar nici varsta care trebuie la slot
    Cand am facut eu cererea de slot nu se facuse nici o exceptie la aceasta regula daca stiam ca pot primi up spuneam adevarul
    Last edited by CLOROX12345; 14-03-2017 at 11:05 PM.

  7. Am 12 ani !?!?!!

    #7
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~XcŁnTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by CLOROX12345 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ma asteptam sa iau remove dar daca tot vreti sa fie 14+ adminul cereti CNP-ul (sa fie obligatoriu)
    Pentru ca poate spune oricine ca are 14+ si poate avea si 8 ani si nu am vrut sa spun ca am 12 ani pentru ca imi placea foarte mult serverul si am vrut sa fac parte din staff dar mi-am facut curaj sa zis
    Va urez succes cu serverul
    Dacă te încălzește cu ceva , să știi că eu unul nu ți-aș fi dat remove ,dar după cum bine vezi , decizia nu-mi aparține ,totuși apreciez faptul că ți-ai făcut curaj să explici această situatie .
    Bag mâna-n foc că nu ești singurul de aici care susține că are o vârstă , aceea care și-a transpus-o și în cereri de altfel ,și defapt are alta ..

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  8. Am 12 ani !?!?!!

    #8
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -WickedSick- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dacă te încălzește cu ceva , să știi că eu unul nu ți-aș fi dat remove ,dar după cum bine vezi , decizia nu-mi aparține ,totuși apreciez faptul că ți-ai făcut curaj să explici această situatie .
    Bag mâna-n foc că nu ești singurul de aici care susține că are o vârstă , aceea care și-a transpus-o și în cereri de altfel ,și defapt are alta ..
    +1 Are mare dreptate..
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage