Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
Results 1 to 10 of 33
  1. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #1
    Membru - Gold Nova Elite XeLa's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,760
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    Aici vor fi postate deciziile de sanctiune a anumitor admini postate de catre fondatori


    Adminii care nu au activitate sau gresesc constant sunt stersi fara nici un fel de avertisment



    Nume: Grad: Motiv:

    Locs Paul - Slot - Inactivitate
    Amarath - Slot - Inactivitate
    dutzi - Helper - Inactivitate
    Green - Helper - Inactivitate
    Dirt - Premium - Inactivitate+comportament
    Teiubesk - Super Moderator - Comportament
    Pitik - Super Moderator - Comportament



    In ultima saptamana am intrat pe server foarte des folosind nonsteam si am vazut cine isi face treaba si cine nu , care e comportamentul unui admin fata de un player nou etc.
    Din cate am observat majoritatea helperilor dupa ce primesc acces intra din ce in ce mai rar.Voi ,noii admini trebuie sa intelegeti ca adminatul nu inseamna putere ci o responsabilitate.


    Mentionez ca toti adminii de mai sus au ramas la slot iar cei care aveau slot ,acum nu mai au nici un acces.
    Daca are cineva ceva de obiectat sa spuna acum sau sa taca pe vecie.
    Nu sunt cel mai bun, dar nimeni nu e mai bun ca mine.
    Thanks statica, cOcka.!n, 4Rm4An!!, Info ッ, 2Fast4You, Vavlux, ReDX, Teddy and 8 others a dat Thanks acetui post
    Like dns, cOcka.!n, Alex`, OblivioN, Info ッ, Elequantz, ADRI, 2Fast4You and 23 others a dat Like acetui post

  2. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #2
    Banned pitiku's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    WarGods Comunity
    Posts
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Resptect aceasta decizie si recunosc ca am avut un comportament de ,, om turbat " . Vreau sa imi cer scuze tuturor celor ce le-am greist in special lui ,, Brad " - brand !, mzq , si maya .
    Si multumesc xela pentru asta ! Iubesc aceasta comunitate si sper ca ma voi schimba pe dea`ntregul . Salutare !
    Thanks sEcRe^ a dat Thanks acetui post
    Like c0d, sEcRe^, Unstoppable a dat Like acetui post
    Dislike Teddy a dat Dislike acetui post

  3. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #3
    Banned blonda.ta's Avatar
    Member since
    May 2013
    Location
    Bucuresti
    Posts
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Mi se pare o decizie corecta , avand in vedere argumentele aduse de xeLa cu privire la inactivitatea sau comportamentul adminilor . Sper in cntinuare sa se aplice astfel de masuri ,deoarece nu sunt singurii cu un comportament neadecvat.
    Thanks sEcRe^, pitiku a dat Thanks acetui post
    Like Teddy, Tottenham, sEcRe^, seight a dat Like acetui post

  4. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #4
    Membru - Silver II Tottenham's Avatar
    Member since
    Jun 2013
    Posts
    47
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Parerea mea este ca xela a facut ce era corect,sunt anumiti admini care..dupa ce primesc adminul se fac disparuti,dar si anumiti admini cu un comportament neadecvat!Dupa cum a spus si blonda sper sa se aplice aceste masuri tot timpul.
    Thanks sEcRe^ a dat Thanks acetui post
    Like Ahead, sEcRe^, blonda.ta a dat Like acetui post

  5. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #5
    Membru - Silver Elite Master seight's Avatar
    Member since
    Nov 2011
    Location
    Galati
    Posts
    354
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt de acord cu decizia luata de xela,nu o luati in nume de rau cei sanctionati nu am nimic special cu voi,cum a zis si blonda mai sunt si altii care au calcat stramb,nici mie nu imi plac cei care joaca pentru a lua admin si dupa ce s-au vazut cu "sacul in caruta" adio activitate,sa nu mai spun de cei care atunci cand nu e nimeni pe srv incep sa si faca de cap.
    Legat de teiubesc si pitiku,ce pot sa spun,pitiku nu prea stiu ce face ca el intra dimineata si nu avem tangente ,dar am vazut multe reclamatii la adresa lui.
    Teiubesc pot spune ca e un admin f bun,dar la nervi reactioneaza de multe ori impulsiv si face greseli aiurea.
    Sper ca cei care au primit downgrade la slot,sa se dedice in continuare comunitatii noastre si cred ca daca isi vor schimba comportamentul si modul de adminat isi vor primi gradele inapoi.
    Thanks georgegeogeo, pitiku a dat Thanks acetui post
    Like georgegeogeo, Ahead, Tottenham, blonda.ta a dat Like acetui post

  6. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #6
    Membru - Silver Elite Master Brand's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Location
    Ploiesti
    Posts
    338
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mult mai bine asa!

    Like Ahead a dat Like acetui post

  7. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #7
    Membru - Silver Elite Master wLady-Maya's Avatar
    Member since
    Dec 2012
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Desi recunosc ca imi pare rau ca ati ramas fara admin,fiecare trebuie sa isi asume greselile si consecintele propriilor acte.
    Majoritatea ati pus la motiv ca "vreti sa ajutati comunitatea" dar motivul real era puterea care v-o dadea acel grad.Dar puterea nu e infinita,se termina daca nu stii sa o folosesti si sa o mentii.
    In cazul celor care ati luat remove pentru inactivitate,vreau sa va spun ca toti avem vieti personale,dar cumva gasim o cale sa intram si pe server macar 20 de minute pe zi.
    In cazul celor care ati luat remove pentru comportament,ei bine din nou va zic,propriile acte atrag consecinte.Pitikule,aveai o atitudine mareata,nu ascultai pe nimeni,ne desconsiderai total ca si admini si nu numai pe noi,ci si pe playeri.
    Teiubesck,e un admin bun,se pricepe sa "gineasca" repede codatii,mai repede decat majoritatea,dar e destul de impulsiv.
    Totusi,lipsa unui grad nu ar trebui sa influenteze activitatea voastra pe server.Va asteptam cu drag in continuare,si poate ca veti avea din nou admin daca invatati ceva din toata chestia asta.
    Keep it classy,never trashy,just a little bit nasty.
    Thanks georgegeogeo, _TeIubescK_, Brand a dat Thanks acetui post

  8. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #8
    Membru - Silver Elite Master mZq's Avatar
    Member since
    Jan 2012
    Location
    Home
    Posts
    457
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Asa xelo
    Last edited by mZq; 04-08-2013 at 05:35 PM.
    Like Ahead a dat Like acetui post

  9. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #9
    Membru - Gold Nova I Rapid1923's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Topicul asta ar trebui sa fie de informare . Ipocrizia n-are ce cauta aici, asa ca unii sa va abtineti va rog.
    Am gandirea abila ce depaseste complexitatea aritmeticii in virgula mobila!!!
    Thanks georgegeogeo, Teddy, godless a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, georgegeogeo, Ahead, Teddy, daniel_San a dat Like acetui post

  10. Adminii sanctionati cu remove pentru inactivitate sau greseli consecutive

    #10
    Banned DiRT's Avatar
    Member since
    Dec 2012
    Location
    Pitesti
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Eu ma retrag bafta cu serverul in continuare

    P.S Am spus-o aici ca sa scoateti slotul
    P.S2 Regretul nu e adminul ci.. banii dati pe steam
    Last edited by DiRT; 04-08-2013 at 07:55 PM.
    Like Ahead, AloOoOoOo a dat Like acetui post

Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage