-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10
  1. Reclamatie Meseriasu

    #1
    Membru - Silver I RaDiTz's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Meseriasu

    NICK: RaDiTz
    IP: dinamyc
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Meseriasu
    MOTIVUL: ban dupa scan ptr cfg
    DOVADA: ==== WarGods Community AMXBAN ===[*] Server: Cs.WarGods.ro[*] Map: awp_india2[*] Admin: M3S3RiAsU[*] Your name: RaDiTz[*] Your IP: 86.120.16.186[*] Your AuthID: STEAM_ID_LAN[*] Ban Reason: Lant.cfg/Forum[*] Ban Minutes: PERMANENTLY[*] Time/Data: 23:40:23 <> 04/11/2016[*] Website: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ======= WARGODS COMMU


    salut ! eu cred ca era mai sigur sa imi dea un email sau fb ceva sa ii trimit cfg la control ceea ce i-am si sugerat personal inainte sa primesc banul.
    se poate vedea si in logs sau pot confirma unii admini online din momentul respectiv.defapt eu cred ca era frustrat ca probabil il faceam.toti admini care
    mi-au facut scan mi-au cerut cfg la control dar se pare ca aveti si admini mai comozi care mai repede dau ban si te trimit
    pe forum ptr unban si post cfg la control.eu zic ca este aiurea in primu rand cfg e clean e strict ptr lag grafica si comenzi
    personale mie dupa cum se poate vedea in cfg de mai jos care o sal postez.in al doilea rand nu e corect sa ii strici jocu intr-o seara
    frumoasa unui player doar ptr ca tu ca admin nu ai chef sa iei cfg personal pe mail sau fb.daca e atat de comod de ce mai admineaza atunci
    in momentu cand iti iei admin pe un server automat iti iei o responsabilitate pe care tre sa ti-o asumi ca de exemplu:
    (timp pierdut din jocu tau ptr a verifica playeri si mai stiu eu ce) daca nu ai acest timp de irosit mai bine nu mai adminezi decat sa strici jocu
    altor playeri cu mandria ta de admin.va multumesc.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  2. Reclamatie Meseriasu

    #2
    Membru - Gold Nova II Lova3x's Avatar
    Member since
    Jun 2015
    Posts
    813
    Last username
    Lova3x wGods|Lova3x Dead3ye
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Te-as ruga daca tot faci reclamatie sa pui si tu cfg-ul 'lant.cfg' si 'cezar.cfg' sa controlam, nu doar 'mdz.cfg' . Si din cate am vazut,cfg-ul mdz pare cam editat.
    Pune si restul cfg-urilor !
    Last edited by Lova3x; 05-11-2016 at 01:30 AM.

  3. Reclamatie Meseriasu

    #3
    Membru - Silver I RaDiTz's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    cfg astea doua probabil sunt ale cs-ului nici nu stiam ca exista in cs dar ti le dau si pe astia ca stiu sigur cine sunt si cum joc.si nu joaca cfg ptr mine.si cat despre chestia cu editatul asa il am eu in pc mdz.cfg
    ptr ca persoana care mi-a dat cfg acum cativa ani mi la editat personal dupa cum am vrut eu si mi la trimis pe messenger ca nu stiam nici numele sa il pun in el macar si de atunci el imi este salvat in pc cu notepad.

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  4. Reclamatie Meseriasu

    #4
    Membru - Silver Elite Master G|Nico.'s Avatar
    Member since
    May 2014
    Posts
    400
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cam multe cfg`uri ai tu acolo..Numai alea 3 fac 1.500 de linii nu le mai punem si pe cele cu 100-200 linii
    Nici eu nu as fi stat intr`o seara sa iti controlez tie tot ce ai acolo
    Mai bine stergi tot ce ai si te scutesti si pe tine si pe noi de timp irosit aiurea.
    Sunt pro unban doar daca stergi tot..si folosesti un cfg default
    Altfel sunt clar !
    Ochii tăi, se vor pierde în noapte.. 🌙

  5. Reclamatie Meseriasu

    #5
    Membru - Silver I RaDiTz's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nico ptr ce ai executat prostia aia de comanda pe mine??
    doar ptr ca ti-am recunoscut ca sunt raditz?
    cum sa sterg cfg alea din cs daca sunt ale cs-ului.va trimit si kitt instaleru daca vreti sa il instalati la voi in pc sa vedeti ca cfg lant si cezar e al cs-ului.din contra ca sa nu mai fie probleme nici nu mai jucai cu cfg mdz al meu jucai default azi.si nu ma face nesimtit nico ca eu te-am respectat si pe tine ca si pe altii .si poate ca ar trebui sa ma respecti mai mult ca e posibil sa fiu mai "batran" decat tine.si apoi eu nici nu mai intrai pe forum sa vad ce scrisasi tu.si pe deasupra...daca eram nesimtit nici nu recunoasteam ca sunt eu si imi vedeam de treaba mea.....ca doar nu mie greu sa schimb ip si sa reintru pe serv cu alt nick.daca sunteti vreunu disponibil sa incerce cs meu sa imi lase mesaj aici se inst repede asta ca sa vedeti ca lant si cezar sunt cfg cs nu ale mele personale.al meu e doar mdz atat.

  6. Reclamatie Meseriasu

    #6
    Membru - Gold Nova II Lova3x's Avatar
    Member since
    Jun 2015
    Posts
    813
    Last username
    Lova3x wGods|Lova3x Dead3ye
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Umploadeaza cfg-urile pe alt site,ca mie unul nu imi merge sa descarc cfg-urile pentru verificare.

  7. Reclamatie Meseriasu

    #7
    Membru - Silver I RaDiTz's Avatar
    Member since
    Nov 2016
    Posts
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    poftim.am reusit sa le sterg din cs si pare ca merge cs. daca e amabil vreun admin sa-mi scoata banu sa dau un scan sa vedem daca mai apare ceva nereguli. multumesc

  8. Reclamatie Meseriasu

    #8
    Membru - Gold Nova II Lova3x's Avatar
    Member since
    Jun 2015
    Posts
    813
    Last username
    Lova3x wGods|Lova3x Dead3ye
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Stai asa nu te grabi. Ownerul acestui server hotaraste daca ti se scoate banul ,nu tu. Asteapta decizia ownerului.

  9. Reclamatie Meseriasu

    #9
    Membru - Silver Elite M3S3RiAsU's Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Posts
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Rabdare nu te grabi ai luat ban ca ei avut cfg.lant am dat ban il pui pe forum ownerul decide ce e in el daca e curat sau nu si gata iei unban si nu mai intra la joc ca nu mai iei unban daca intri cat timp ai ban activ !!

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  10. Reclamatie Meseriasu

    #10
    Banned Mr.A's Avatar
    Member since
    Oct 2011
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,111
    Last username
    MrA
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Puteai face o cerere Unban, Reclamatia nu-si are rostul.

    Sterge toate cfg-urile din cs si joaca default , sau un cfg care sa contina doar bind-uri care te ajuta sa-ti poti cumpara arme , gloante , flash , he jump etc. Fara allias-uri si prosti in el.

    Ai primit UnBan.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage