-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16
  1. Reclamatie KGB - Abuz

    #1
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie KGB - Abuz

    Buna ziua , vreau sa reclam si eu asa-zisul "admin" KGB, deoarece abuzeaza de acest privilegiu. Cum zic ceva pe chat , taci kyci , gag kyci etc.. De exemplu astazi "adminul" kgb , i-a interzis unui player care era mort (zm) , sa nu mai zica unde este un jucator viu , care era ultimul, si zombii il cautau, iar eu i-am spus ca nu este interzis in regulament iar el mi-a raspuns ironic si am luat gag pt 3 min. fara un motiv plauzibil. Acest admin face abuz, nu este prima data cand face asa ceva , recunosc ca in trecut l-am injurat dar ma adus instare, stiu ca nu am facut bine , ca am gresit si am avut ban , nu l-am contestant , am respectat decizia , am platit pt gresala mea... Sper ca se va face ceva in aceasta problema , probabil vor aparea multi care ii vor lua apararea doar asa ca sunt prieteni cu un admin pe sv. Sper ca se va face dreptate. Va multumesc

    Dovada: --> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Dislike WarGods | KGB, Kereos a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie KGB - Abuz

    #2
    Membru - Gold Nova III Delia ღ❤'s Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Germany
    Posts
    1,151
    Last username
    Thed3Lya
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    In primul rand respecta modelul de reclamatie . Vreau sa pui si ce s-a zis inainte .. Asa , degeaba ne uitam la aia , pentru ca eu nu am fost pe server si nu am de unde sa stiu ce s-a intamplat . Te rog nu il mai acuza aiurea pe KGB . Din cate am vazut eu pe server , injuri si faci toate prostile . Cand o sa respecti tu regulamentul atuci sa comentezi .
    Cat despre KGB , vreau sa vad ce spune la acest topic .
    ************


    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post

  3. Reclamatie KGB - Abuz

    #3
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu il acuz aiurea, nu sunt cretin sa fac asa ca se poate verifica .Asta este tot ce am vorbit eu , va puteti uita in log , tot el mi-a spus ca " te bagi ca chilotii" exact asa a spus, lasand la o parte faptul ca a facut cacofonie, nu cred ca este normal sa te comporti asa. Chiar te rog Delia daca poti verifica.

    Iar la referire cu modul de reclamatie , nu am mai stat sa ma uit la model , am facut-o pe "repezeala"... Dar nu cred ca este o problema modul in care am facut-o, pe viitor voi posta cum trebuie, dar sper ca nu voi mai fi nevoit sa postez asa ceva.
    P.S. : Eu respect regulile pe server , pentru greselile pe care le-am facut ( si recunosc ca am facut) am platit , am avut ban. Nu doresc sa mai intru in conflict cu niciun admin sau cu oricare alt player.
    Last edited by kyci; 11-10-2014 at 04:59 PM.
    Like Kereos a dat Like acetui post
    Dislike WarGods | KGB a dat Dislike acetui post

  4. Reclamatie KGB - Abuz

    #4
    Membru de onoare WarGods | RbN's Avatar
    Member since
    Jan 2013
    Posts
    919
    Last username
    WarGods l RnB
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai putea sa ne scrii si data cand s-a intanplat?KGB de ieri are ban pe serverele WarGods.(nedrept,dar din cate am vazut s-a rezolvat-nu de mult-)
    Te contrazici,cum ai vorbit "doar atat" daca in poza apare clar ca-l intrebi "pt ce?"



    Contact : amx_rbn
    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post

  5. Reclamatie KGB - Abuz

    #5
    Membru - Silver Elite Master |HD|MeRceR*'s Avatar
    Member since
    Nov 2013
    Posts
    305
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Kyci, treaba aia cu " daca ramane un om singur si este ascuns si cautat de zombie , nu este voie sa zici unde se afla omul " asta trebuie respectat, cu gagul , trebuia sa faci mai multe poze sa vedem ce ai zis, ca si tu , esti cam vulgar, vorbesti cateodata numa prostii
    Ma gasiti in joc cu numele : L0ck3D.
    Zombie.WarGods.Ro / Cs.WarGods.Ro
    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

  6. Reclamatie KGB - Abuz

    #6
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    -Astazi 11-octombrie-2014 , s-a intamplat , a spus ca imi da gag , iar eu l-am intrebat pt ce sa imi dea gag pentru ca nu am vorbit urat sau am incalcat o regula ca sa primesc gag , din cate stiu eu libera exprimare nu este interzisa , atata timp cat nu jignesti sau vorbesti urat.

    -L0ck3D , acum m-am uitat din nou pe regulament si nu interzice asa ceva.. spune-mi unde scrie , poate nu am observat eu, si da, am recunoscut ca am gresit , am platit pt greselile mele , nu se mai va repeta , si mai multe poze nu sunt, pentru ca asta a fost tot
    Like Sxe a dat Like acetui post
    Dislike Kereos, WarGods | KGB a dat Dislike acetui post

  7. Reclamatie KGB - Abuz

    #7
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    kyci daca ai respecta si tu macar 10 la suta din reguli,nici sa postezi o cerere,o reclamatie,habar nu ai si mai zici ca stii regulamentul,te legi de o ata ca avocatii la tribunal,esti activ pe server mai mult cu chatul ,agiti adminii,pe mine mai ales,nu abuzez,mi-ai zis de multe ori ca sufar de admin,bulache,am o varsta,nu am timp toata ziua sa ma cert cu buti k tn,RnB a zis clar ,pune dovada cu screen la consola ,ce ai zis tu,ce am zis eu.....tu esti unul din cei care merita sa joace pe serv numai cu gag..
    Last edited by WarGods | KGB; 11-10-2014 at 07:23 PM.
    Socializeaza cu noi:
    Dislike kyci a dat Dislike acetui post

  8. Reclamatie KGB - Abuz

    #8
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    '' vreau sa reclam si eu asa-zisul "admin" KGB, deoarece abuzeaza de acest privilegiu. Cum zic ceva pe chat , taci kyci , gag kyci etc.. De exemplu astazi "adminul" kgb ''

    Vedeti cat respect are el fata de adminii serverului,ne baga in ghilimele
    Socializeaza cu noi:
    Like |HD|MeRceR* a dat Like acetui post
    Dislike kyci, Sxe a dat Dislike acetui post

  9. Reclamatie KGB - Abuz

    #9
    Membru - Silver Elite Master JuNNNkie's Avatar
    Member since
    Jun 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    498
    Last username
    The^Kill
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    AVETI BUTONUL DE EDIT!
    ps: kyci tu vorbesti c-am mult..vezi de jocul tau si atat
    WarGods | JuNNNkie
    Thanks WarGods | KGB a dat Thanks acetui post
    Dislike Sxe a dat Dislike acetui post

  10. Reclamatie KGB - Abuz

    #10
    Membru - Gold Nova I kyci's Avatar
    Member since
    Oct 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 3 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Kgb , vorbeste frumos ma , pana la urma tu esti butu , macar respecta , nu vorbii ca la tara la tine acolo ... Nu amesteca si ceilalti admini , pe tine te pun in ghilimele pentru ca in opinia mea habar nu ai ce inseamna sa fi admin model. Bulache ? nu am ce sa iti cer , nu ma cobor la nivelul tau , spre satisfactia mea ma bucur ca iti dau de gandit . Eu spre deosebire de tine macar am demnitate , cum ziceam ai un avantaj ca ai admin si cum zice cineva ceva sari repede cu gag , dar altii ca se injura te faci ca nu vezi.
    Spui de mine ca nustiu sa fac o reclamatie ? esti vai de capu tau (tu habar nu ai ai sa faci o editare), ( "EDIT POST" acolo trebuie sa dai click pentru a edita postarea poate asa inveti si tu ) mentalitate tipica , nu ai scris bine , eu stiam ca mai important este cea ce contine reclamatia ! si te rog , spre binele tau , invata sa scri corect.

    P.S. Eu spre deosebire de tine , cunosc regulamentul , ti-as recomanda sa il citesti si tu .
    Last edited by kyci; 11-10-2014 at 09:25 PM.
    Like Sxe, iSwearSheWas18 :O, Silvester a dat Like acetui post
    Dislike WarGods | KGB, TheOneLeeT, |HD|MeRceR*, Kereos a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage