PDA

View Full Version : Nu ar fi frumos??



iSwearSheWas18 :O
14-05-2014, 07:39 PM
Daca toata lumea ar folosi wac-ul,nu numai ca te trezesti mort cand server-ul e plin din 4-6 gloante sau vezi cum zboara in viteza un zm pe langa tine, dar pratic numarul de buti ar scadea considerabil ,pt toata lumea ar fi obiligata sa il foloseasca :D WHAT YA'LL THINKIN?:D

IoNuTzZ
14-05-2014, 08:24 PM
Eu unul sunt contra pentru ca s-ar pierde FOARTE multi jucatori... Sunt foarte multi care deabia stiu sa deschida cs-ul , nu ma zic sa si bage wac si altele.. Eu zic ca e mai bine sa ramana wac obligatoriu doar pt admini si pt cei carora le impun adminii.. Parerea mea..

WarGods | RbN
14-05-2014, 08:49 PM
:contra:. Daca vrei sa ne jucam 4vs4 toata ziua...

Shell
14-05-2014, 09:41 PM
pratic numarul de buti ar scadea considerabil
:contra:
1. Consider ca aceasta este o propunere si trebuia postata in sectiunea de Propuneri si Opinii a srv-ului.
2. Dupa cum au spus si colegi mei o sa pierdem multi playeri
3.Nu vad ce legatura are WAC-ul cu presupusi "buti" care-i consideri tu, fara sa mai adaug faptul ca nu fiecare este perfect si fiecare invata pe parcurs, acum 1-2 luni si eu eram un "but" pe zm dar am invatat si azi pot spune ca ma pot juca la un nivel decent.

luys
15-05-2014, 08:38 AM
sunt contra, tu cand vezi vreun posibil codat care nu foloseste wac semnalizeaza adminilor care sunt pe server ..... si noi ne ocupam de presupusii codati.

Silvester
15-05-2014, 09:00 AM
contra nu imi place ideia >:P e mai bine asa cum este sv :)

WarGods | AbySs
15-05-2014, 11:10 AM
Daca bagam wac-u obligatoriu ar insemna adio playeri noi. Ai vazut ce au spus si colegii mai sus.

Mada
17-05-2014, 10:13 AM
Ar aparea prea multe plangeri gen : " Nu imi merge WAC-ul. Ajutati-ma!",iar playerii ar renunta :)

poterasal
17-05-2014, 06:25 PM
In primu rand ca opinie consider ca, wac-ul obligator pe jucator mi se pare o aberatie.Nimeni nu sta sa bage wac-ul , cauta alt server si aia e, daca este wac obligatoriu de ce mai sunt admini? Nu vad care mai e rolul adminului.